Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Prieskoniniai augalai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-04-22 11:56

Svaikos  

Aš šiaip esu natūralių prieskonių šalininkė. Mano šeima turime tam tikrus mėgstabus patiekalus, tam tikrus mėgstamus prieskoniu... tačiau aš jų parduotuvėse neperku... auginu namu sąlygomis. Žinokite, visai puikiai pavyksta. Šiuo metu auginu: mėta, rozmariną,krapus, petražolę ir melisą. Keramikiniai vazonėliai su prieskoninėmis žolėmis ir nauda ir puiki virtuvę papuošianti dekoracija. Mielosios, pasidalinkite patirtimi ką jūs auginate namų sąlygomis... (Tiesa šią žiemą raudonėlis "nudvėsė", net nežinau dėl ko :) )Tiesa aš prieskonius dažniausiai gaminuosi pati, Sudžiovinu savo augintus augalus. jeigu noriu kokio nors specifinio skonio ar bkvapo tada jau nusiperku parduotuvejė. Pasidalinkime patirimi kaip jūs ruošiate prieskonius, gal kokiu receptuku parasytumete. Dėkoju.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 145

2009-04-26 13:42

as taip pat uz naturalius prieskonius.

2009-04-26 17:11

butu labai naudinga suinoti kokius prieskonius gebate namuose pasigaminti pacios? gal turite koky ypatinga receptuka kuomet sumaisius prieskonius gaunasi puikus misinys?

2009-04-26 17:53

visos zinom daug ir ivairiu prieskoniu. bet ar zinom ju kilme kur ir kam jie yra naudojami kokiiems patiekalams koks prieskonis tika labiau? o pasigaminti calima visokiu,kad ir pavyzdziu aromatiniu drusku aliejiu. manasmeniskai tokie dalykai patinka.

2009-04-26 20:16

Gintu, o tai cia sudetinga ta alieju pagaminti? nes as tai paprastai zinai prisidziovinu susismulkinu ir va tokie mano prieskoniai...

2009-04-27 17:40

nesudetinga. galima pasigaminti rozmarino alieju reik rozmarino sakele pamusti ir uzpilti aliejumi ir palaikyti keleta valandu arba dienu.dar rasau jum nuoroda kur galite rasti siektiek informacijos apie preiskonius. www.prieskoniuabc.lt

as cia tikrai radau daug visko nor ir turiu nusipirkusi preiskoniu enciklopedija

Paskutinį kartą redagavo: GINTU (2009-04-27 17:50)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-05-10 17:07

Sveiki,mes taip pat pradejom" sodininkystes versla" ant palangiu .Auginame petrazoles,laiskini cesnaka,zieminiai svogunai jau labai grazus ir valgomi.Dar planuose -ciobrelis,raudonelis,nes mano vyras labai pamego sias zoles ir labai skanu jomis pagardinti patiekalus,Jau seniai nebeperku parduotuviniu prieskoniu,na nebent tas pacias sausas zoleles,nes kazkada skaiciau kokiu papildu prideda,kad tik mes ziopliai pirktume ir tuktume.

2009-05-10 17:16

tikrai pritariu, kad tie pikrtiniai prieskoniai atsiprasau uz issireiskima sudas... as prieskoniu naudoju ne itin daug bet nors zinau ka dedu y maista. ir labai dziaugiuosi, kad atsirado daugiau mamyciu bendraminciu

2009-05-10 17:26

Tai taip,as jau kitoje temoje pasisakiau,kad galiu pasakyti dideli aciu vienai savo draugei,kuri labai ziuri ir renkasi maista,kad butu kuo maziau konservantu,o kai pati pradejau dometis,tai baisu pasidare.Bet gerai paieskojus,galima tikrai visai skaniai valgyti ir be jokiu vegetu ar pan. Mums dabar dar ir atrakcija siokia tokia:kaip augs,kokio dydzio,ar aplamai uzaugs,o ir vaikams idomu,reikia palaistyti,priziureti...

2009-05-10 18:17

as tai ir vis perku ir seju visokia zoleles o mano uosve to nesuprana ir ziuri kai i durna. o dukryte kai einu seti vis sako mami duok ir man seti. tai mes dviese viska darom.

2009-05-11 16:17

nu tos kurios turite prie namu darzelius, siltnamiukus tai isvis paprasta, galima labai daug prieksperimentuoti. o as gyvenu astuntam aukste tai ka cia kur per daug neprisesi, bet tiek kiek turiu tai man tie augalai tikrai dar ir virtuve papuosia...

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-05-11 17:10

Skaitau as apie prieskoninius augaliukus ir galvoju, kad ir as tokiu noriu, bet..viena problema, o is ko juos issiauginti is seklu ar kaip, aisku gal cia blondiniskas klausimas nezinau

2009-05-11 17:17

eik tu visai neblondiniskas, jo zinok is seklu. as kai pradejau tai isvis neziurejau nei kada ten juos seti, nei... juk vistiek namu salygom juos auginu, pvz, petrazoles puikiai auga is seklu (tik pasiziurek ju buna dvieju rusiu saknines ir lapines) tai patarciau auginti lapine, puikus krumelis gaunasi, bet ne visiems petruskos patinka. ka dar bazilika taip pat is seklyciu uzsiauginau... nu praktiskai viska galima. tik maximose kur seklos buna tai ten daugiau tokie augalai nu y darzo y soda, o va tokiu prieskoniniu, tai as perku seklu parduotuveje, marijampoleje tokia yra o kituose miestuose turetumet pasidometi...

2009-05-11 17:21

as tai zinokit pradejau situo auginimu uzsiimti prie du su puse metu.tai buvo visko ir nustipdavo tie augalai, tai paskui vel per nauja seju. uztrunka laiko kol jie jau duoda rezultatu, bet sakau zinokite man tai puiki virtuves puosmena, labai gera ir nelepi yra meta. o dar ir kvalas geras virtuveje. zinokite ateina drauges arbateles isgerti, paplepeti - padarau arbatos o ji te nuo palanges pora metos lapeliu y arbata dar citrinos giezinely ir kaip skanu. o del puosmenos tai as prieskoninius augalus sodinu y keramikinius vazonus pasirenku yvairiu dizainu spalvu tai net vyras nieko nesako... o jis toks megejas skeptiskai paziureti y tokius mano uzsiemimus...

2009-05-11 17:22

as vilniuj perku zalioj stotelej prie kalvariju turgaus. ten ju didelis pasirinkimas. o jei kokiu klausim yra darbuotoje kurie gali patarti. nor as perku visas iseiles ir seju darze ir vazoneliuose jokio ten skirtumo.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-05-11 21:28

Darza tai as sodinu visokius karapus, petruska ir t.t.Nu reiks Kaune aleksote yra Zalia stotele pabandysiu.As ir labai savo noriu.Kai isgirdau apie vegetas, tai dabar tik pipirus ir druska naudoju.Vyras negali pakest, jam vegetos reik-nuodo.

2009-05-13 14:01

Kai gerai suderini prieskonius,tai net nepajausi,kad nera vegetos nei laso.O tu jam dar ir pasakyk,kad tikrai dedi ta jo vegeta,nemanau,kad labai atskirs...

2009-05-13 18:31

mamba 2009 05 13    

Kai gerai suderini prieskonius,tai net nepajausi,kad nera vegetos nei laso.O tu jam dar ir pasakyk,kad tikrai dedi ta jo vegeta,nemanau,kad labai atskirs...

tikrai taip...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 23

2009-05-15 18:51

Sveikos. Pasiskaiciau pas jus as cia apie prieskonius ir pati sumasciau juos auginti vazoneliuose. Tik sitam reikale visiskai zalia esu. Pasodint pasodinau, bet nezinau kiek juos laistyt, kaip maisyt. Kokius jus prieskonius auginat?

[url=http://balanda.lt][img]

[url=http://balanda.lt][img]

visi vyrai vienodi, tik ju atlyginimai skiriasi :D

2009-05-18 08:08

taigi ju prieziura nesudetinga, palaistyk pora kartu y savaite, bet negausiai tik tik ir viskas o kai prasikals daigelis tuomet as pavyzdziui tai stebiu apziusta zeme palaistau. o as raudoneliu seklyciu pirma issidaiginti sugalvojau ir jau y zeme sodinti su daigiugu... taip niekad nedariau pabandysiu. cia su tais prieskoniais eksperimentas daugiau daunasi... man kai kas is viso nesudygsta, turejau raudonely anksciau tai numire, ka zinau ka netaip dariau?

1

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Prieskoniniai augalai namuose

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Lukas