Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Nemenčinė
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
 
 
4
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 17
 
2010-01-10 20:04

na taip suprantu kad tai nenaujiena bet man lb idomu ka kitos mamos daro kaip maitina ir t.t.t.ttai va


 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 61
 
2010-01-11 16:51

Kas tinka vienam nebūtinai tiks ir kitam. Nes vienas vaikas būna nevalgus, o kitam bet ką įduosi. Nežinau ar čia sutapimas, bet dukra tai nuo 1,5 iki  6 metų buvo labai nevalgi. O sūnūs, tai tik duok - viską iš eilės valgė. O ypač mažiausias. Jau vienu metu buvom susirūpinę, kad gal " skrandžio" neturi.  Nesvarbu buvo ką valgyti, kad tik valgyti. Jei jau kas sėdi prie stalo, ar ruošiasi sėsti  būtinai ir jam reik, dažniausiai pirmam. Ir jei jis jau būna pavalgęs, ( kiek 1 - 1,5 metų vaikas atrodytų gali suvalgyti), jis vistiek valgys, kol kas nors sėdės prie stalo. 1,5 metų būdamas suvalgydavo savo košės porcija, kuri būdavo nemaža lėkštė. Ir dar sėdėdamas prie stalo visą balandėlį su bulvyte suritindavo.  Aš niekaip nesuprasdavau, kur jam tiek tilpdavo. Jei neduodavai - verkdavo ir sakydavo "niam, niam". Pamaitindavau jį apie 17,30 val. O patys sėsdavom vakarieniauti 17.45-18 val. Tai jis pusę porcijos dar iš vyro nugvelbdavo. Nes vos tik vyras atsisėsdavo valgyti, jis kur buvęs kur nebuvęs jau ir laukia. Jei vyras apsimesdavo, kad nemato, jog jis laukia išsižiojęs, sūnus pats ištaikydavo ir nugvelbdvo ką nors iš lėkštės. Gydytoja sakė, kad jo greita medžiagų apykaita. O dabar jis jau normaliai, kaip ir visi žmonės valgo, tada kada reikia. Matyt berniukams energijai palaikyti, reikia daugiau maisto.O kaip pas jus su vaikų valgymu? Ar vaikai noriai valgo viską, ar reikia lakstyti su šaukšteliu iš paskos?


Paskutinį kartą redagavo: Neriss (2010-01-11 16:51) 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 17
 
2010-01-12 16:48

na mano pirmajai tai tris metai tai valgo viska o antrajam trys menesiukai na pirmoji tai gerai nuo mazumes valge nereikejo begioto su antru tai dar nezine kaip ten bus beja buvom  siandy bpas gydytojus ir liepe but be pamoersu na tipo bernam nesveika tai as db ir pasimetus ka daryt juk ne viena as bernus auginu o kaip tu pati auginai vaikus.......BEJA vis bandau pasidaryt liniuote bet man neiseina gal as ka ne taip darau kaip tau isejo daryt


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 61
 
2010-01-13 10:26

Kas liečia liniuotę, tai reikia pasirinkti foną, slankiklį, užrešyti tinkamą tekstą, paspaudus toliau atsiranda nuorodos. Jas reikia nukopinti į savo forumo parašą ( paspaudus dešiniajame komp. lange "aš mama" atsiras tas forumo parašas) ir įkelti.

O dėl pampersų, tai naudojom mes juos Dukra gimus, kai buvo labai karšta, tai pirmuosius mėn. mažai naudojome juos. Nes lauke būdavo apie 30 laips., tai beveik visada namie pliku užpakaliuku gulėdavo, ant patiesaliuko. Dabar galima įsigyti kažkokių natūralių sauskelnių iš vilnos, jos brangios, bet kaip suprantu daugkartinės, plaunamos, tik tokie įdėkliukai viduje keičiami, o pačias reiks skalbti kartą į sav. jei gerai pamenu. Apie tuos pampersus labai daug skirtingų nuomonių. Vieni sako, kad sukelia nevaisingumą, kiti tai neigia. Aišku tik viena, kad mažyliui sveika pabūti ir be sauskelnių, juk pajutęs laisvę pradeda labai smagiai spardytis . Bet ir miegas būna geresnis su sauskelnėmis, nereikia vaiko naktį žadinti ir keisti palos vos tik ji sušlampa.  Kai išmoks gerai sėdėti gali ir prie puoduko pradėti pratinti po truputį. Nors ir čia yra nesutarimų. Aišku jei vaikas nenori, juk neversi sėdėti ant puodo, bet jei nesipriešina, tai kodėl ne. Aš dukrą pasodinau gana anksti nuo 8 mėn. Ir rimtus reikaliukus greit įprato ten atlikti, nes aš žinodavau, kada tai bus.O jau visai susidraugavo su puoduku, kai net nebuvo 1,5 metukų. Nuo to karto ir nebereikėdavo sauskelnių.
 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 61
 
2010-01-13 10:35

http://www.rasakila.lt/lt/naudinga-zinoti/faq.htm

Įdedu nuorodą apie ekologiškas saukelnes. Galėsi pasiskaitinėti, jei susidėmėjai..
 
 
 
 
Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 50
 
2010-01-13 17:49

o maniske tai ant puoduko bijo sestis, pasodinu tai pradeda verkti ir baigiasi musu sedejimas :S   kazkodel tai baisu jai ant jo sestis, o jau desimtas menuo, tai pats laikas butu pradeti pratintis :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 17
 
2010-01-15 15:56

maniske tai zinok lygiai dvieju metu kai pradejo sest ir vsio o iki til tai ir lb verkdavo tai ir nekankinau ................


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 61
 
2010-01-18 22:46

Maniškei tai atvirkščiai -  patikdavo , savotiška naujovė būdavo.  O vėliau, kai vaikščioti pradėjo, tai ir puoduką atsitempdavo iš tualeto į kambarį ir teliką žiūrėdavo. 
 
 
 
 
Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 50
 
2010-01-21 16:55

tikiuosi ir maniske pripras, tik laiko klausimas :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 61
 
2010-01-29 14:49

Na kaip mamytės laikosi po visų šalčių ir sniego gausos?  Jau šiemet žiema , tai tikrai žiemiška - nei sniego, nei šalčio netrūksta.  Pati retokai prisėdu dabar prie kompo - darbai užspaudė. Na bet tik reikia džiaugtis, kad šiais sunkiais laikais  pritrūksta laiko dėl darbo, o ne atvirkščiai.
 
 
 
 
Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 17
 
2010-01-30 15:15

 Labas, oi pripras, nes mes sedam ant puoduo tik kai norim kakuuuuu  bet jau dabar tas pats ko nori sako kakuuuu ir vistiek sedam ir darom. Mano vaikas ant puodo pradejo sesti nuo 8 men, bet dabar turim dangti ant klozeto tai kolkas nelabai draugaujam......kazkaip norisi greiciau atsikratyti pampersu!


   

 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 17
 
2010-02-04 14:15

sveikos nemencines MAMYTES kaip jus ten laikotes neuzpuste jusu...............turiu temele ka galvojat apie pieno GRYBA gal kas turi toki


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 17
 
2010-02-04 14:15

sveikos nemencines MAMYTES kaip jus ten laikotes neuzpuste jusu...............turiu temele ka galvojat apie pieno GRYBA gal kas turi toki


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 61
 
2010-02-06 16:13

Prieš kokį15 metų turėjo mano močiutė grybą. Nežinau ar jis lygiai toks , bet tik prisimenu, kad reikėdavo įmesti kelias razinas, šaukštą to grybo, vandens ir berods cukraus. Labai greitai jau jis ten daugindavosi. Per kelias dienas jo prisigamindavo daug, tai likutį tekdavo pašalinti ir vėl iš naujo. Močiutė vartojo kelis mėnesius, bet vėliau metė, pasakius, kad sveikata tik pablogėjo.  Šiaip pati jo nesu vartojus, bet ir nuomonių apie juos įvairiausių. Vieniems padeda, kiti žiūri skeptiškai. 
 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 17
 
2010-02-06 23:29

na as tai turesiu toki gryba  kur reikia tik pienuku uzpilt kiek girdejau apie ta gryba tik geru atsiliepimu tai va bandysiu pavartot ba jau jokios dietos nepadeda numest to svorio  na ne tik del svorio bet ir siaip girdejau kad tas gybukas padeda numest svorio o taip dabar noretusi iki vasaros numestt nors pora kilogramutai vakaip siaip jums sekas...........


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 61
 
2010-02-07 14:50

Na va išbandysi ir papasakosi, kaip sekės . Pavasaris ne už kalnų, jau reik pradėt gražintis po truputį visoms mums. Bet kad ta vasara, taip greitai ima ir prabėga . O vėliau vėl tamsa ir šaltis. Pabodo žiema , laukiu pavasariooooo .
 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 17
 
2010-02-07 19:30

AGA BUTINAI pranesiu kaip man sekesi su juo susidraugattikiusi jau pavasary pamatysiu rezultatus......jooooooo ir mes jau taip laukiam pavasario kada jau galesim eit i miska ir but ilgiau laukia nei db


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 61
 
2010-02-12 21:17

Na mamytės ką veiksite per ilgąjį savaitgalį? Beje su artėjančia Valentino diena, jei kas švenčia, o jei ne - vis tiek su ja.Mes tai daugiau švenčiame vyro vardadienį, negu Valentiną. Bet ir jis pažymimas kartu. Tai va tokia pas mus dviguba šventė gaunasi.
 
 
 
 
Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 31
 
2010-03-21 19:41

Sveiki.
Sudalyvaukit apklausoje ir pakvieskit draugus:
http://www.apklausa.lt/f/pavadinimas-vaikisku-prekiu-komisui-isparduotuvei-sh3pxrv/answers/new

Ačiū


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 24
 
2010-03-31 13:04

Brangiosios esamos ir busimos mamytes, jau nuo balandzio pabaigos Vilniuje, Naujojoje Vilnioje, adresu Šiaurės g. 23 atidaroma nauja parduotuvele-sandėliukas, prekiaujanti vaikiskomis prekemis. Siulome sauskelnes, higienos prekes, priimame uzsakymus pagal siulomu prekiu kataloga. Kainos 15-30 % mazesnes, negu prekybos centruose ir vaiku parduotuvelese. Uzsiimame ir didmenine prekyba. Ką sudomino pasiūlymas, rašykite savo el. pašto adresus ir kainoraštį atsiųsiu jau balandžio 15 d. Produkcija vežama iš Lenkijos.


 
 

4
 


Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Nemenčinė

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Maksim