Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Nemenčinė

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 61

2009-11-10 09:30

Na pramogų čia nėra , tas tai taip. Bet miškuose ir grybai, ir uogos. O dar ežeras netoli. Vasara manau veiklos netrūksta jaunimui Tik va žiemą ir rudenį sunkiau...belieka kavinių kavos atsargas siaubti, jaunimui su draugais susitinkant,  jei tik kišenė leidžia.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2009-11-10 10:28

Cia tai tiksliai Tik pinigeliu reik tureti... Kai savo vaikus auginau tai tikrai visas piliakalnis islaipiotas buvo,prie baznycios upelyje visos antytes primaitintos ir patys vaikuciai kaip zasiukai pievelej ganesi....ech geri laikai buvoir visko uzteko ir smagu buvo.Dabar jau paaugo tai ir tas neidomu ir to nesinori, bet idomiausia kad i Vilniu irgi nelabai mano jaunimelis noriai vaziuoja.Nebent jau labai ko reikia, o siaip tai sako kad Nemencines i nieka kita nekeistu...Gal kai bus studentai gal kazka ir kitaip galvos.O as pati kai cia uzaugus tai irgi kazkaip uzsilikau ir vyra is kitur atsitempiau jam irgi cia visai patinka,tai taip kazkaip ir nesinori niekur kitur isvaziuoti. Tai va tokie reikaliukai.

2009-11-11 16:52

Mes tai iš Vilniaus atsikėlėme prieš 6 metusGyvenome pačiame Vilniaus centre, netoli Seimo. Tai ten amžinos problemos su nuosavos mašinos statymu kieme, triukšmu, užterštumu. Kai jau ruošėmės statytis namą ir dairėmės slypo, tai mano mama vis pagalvodavo apie Nemenčinę ir mums rekomendavo. ( kažkada čia mamos buvo apylinkė, ji čia kiaurai išilgai viską išvaikščiojus buvo) Žiūrėjom, kad ir mokykla, parduotuvė būtų, kažkoks transportas iki Vilniaus. Nes kas iš to, kad gyveni kažkur miško glūdumoje, kad ir gražioje vietoje, o kai vaikams reikia į mokyklą, tuomet tai jau būna dilema, kaip juos vežioti. :) O čia taip tylu, mašina nuosavam kieme stovi , jos  vieta bet kuriuo paros metu  garantuota, vaikai laksto ne ant asfalto, o ant nuosavo kiemo žolytės. Parduotuvių pilna, susisiekimas puikus. Maniškiai dar maži: dukrai 10m. sūnums: 6 m. ir  3m. Nežinau, gal po kiek tai laiko jiems čia bus irgi nuobodu, bet dabar viskas jiems patinka.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 50

2009-11-13 12:55

Vaikams tai, zinoma, kad cia saunu, tuo labiau jei nuo mazu dienu auga, jiems tikrai yra kur paselti ir sveikatai i nauda, va gal mamytems sunkiau, ypac tokioms kaip as, kurios neseniai is didmiescio atsaikele :D gyvenu dabar beveik miske, tai galima pamirsti ir kaip zmones atrodo :D

2009-11-13 14:45

Oi Neriss kaip faina koki bureli vaikuciu turit, o dar kaip pagalvoju tas pats maziausia dabar turbut idomiausias  visus palinksmina.... Na mes tai daugiabutyje gyvename, del masinos pastatymo kazkaip dar labai bedos neturim, nes tame rajone kur arciau baznycios gyvenam.Tai lyg ir centras ir gamtos siek tiek nuo namu paejus turim. Va del to ir dziaugiames, nes ir to kiemo prie namu kaip nelabai reikejo, buvo proga kazkur iseiti,pasivaikscioti... Juolab sodyba turim kaime tai zalia zolyte mums nenaujiena istiesu. Kai mes augom tai sakem kad gyveman mazam mieste ir dideliam kaime. O va atvaziavusiems is didmiesciu gal ir tikrai anksta darosi, gal ir savotiskai nera ka veikt, bet kaip mamytems tai ir namuose pilna darbu darbeliu. O siaip tai manau kai ateis vasara, tai ir miskuose cia bus pilna zmoniu.Nenusiminkit labai ..gal tiesiog atsiras kokiu kaimynu ar draugu. Ir siaip labai faina, kad bent cia jau musu burelis dideja. saunu

2009-11-15 20:44

Iš tiesų mūsų būrelis po truputį vis didesnis, gal po kurio laiko bus jau visas būrys .

Dabar Nemenčinėje naują tiltą remontoja, tai kas rytais važiuoja į Vilnių, tai iš Nemenčinės išvažiuoti darosi, jau toks kamštukas , beveik kaip Vilniuje. Greitai turėsime jau 2 restauruotus tiltus  ir būsime saugūs važiuoti per juos.  

Šiaip puikiai  suprantu naujus atvykusius čia gyventi, nes kažkaip artimai ir mes labai nesibičiuliaujame su niekuo. Gal tiesiog, kad mes lietuviai, lenkiškai nekalbame, o aplinkui beveik vien lenkai. Vietiniai, kaip suprantu, nelabai nori su  lietuviais bičiuliautis. Su kaimynais pasikalbame  ir tiek, kartu nebaliavojame . Bet gal tai ir normalu, juk jie vietiniai, o mes čia atvykėliai.

2009-11-16 21:22

Na taip, bet po kiek laiko ir mes tapsime vietiniai :) o klo kas reikia tenkintis draugu kompanija, kuri karts nuo karto atvyksta is Vilniaus, nors artejant ziemai tokie vizitai darosi vis retesni, zinoma, vasara tai cia ir saslyka galima issikepti ir nusimaudyti ezere - tikras kurortas, o kai vakarai tampa vis tamsesni ir vesesni, tai kas tau benores is siltu namuciu krapstytis :)

O kokio amziaus jus mazius auginate? gal jau nebe vaiko prieziuros atostogose esate .

Pas mane aztuoniu menesiu maze

2009-11-17 20:09

Aš jau tikrai ne atostogose, mano vaikeliai jau gerokai paūgėję merginai 14m  vaikinukas mano jau 13m. Todėl kai pamatau jaunas mamytes su savo mažulėliais tai negaliu patikėti,kad ir mano tokie buvo kažkada... O šiaip tai jau manau, kad atsikėlėt čia gyventi tai jau ir esat vietiniai. Manau, kad  ir čia susirasit sau ir pramogų ir draugų kai šiek tiek paūgėsit... Žiema toks laikas kai ir mieste ir kaime kartais būna liūdnoka... o kartais ir visai nieko. Tai ar jau po visas apylinkes apsižvalgėt? Ar susipažinot su miesteliu? Ar jus kažkur prie Molėtiškių gal gyvenat, tai tuomet pėsčiomis iki miestelio gal ir toloka

2009-11-18 18:58

oj susipazinti jau spejome su apylinkem ir miesteliu, nors gal tik tiek kiek reikia: parduotuve, turgelis, vaistine :) o daugiau tai nelabai, nors nepertoliausiai gyvename Geloje :)

2009-11-19 19:05

Maniškiai irgi jau paauginti. Dukra 4 - oje klasėje jau mokosi. Kitais metais mokyklon eis ir vidurinysis. Mano dukros mokytoja irgi iš Gėlos. Kažkada, kai dar gyvenome Vilniuje, kai man tebuvo 9 metai, gulėjau čia, Gėloje, sanatorijoje. O dabar ji jau lyg ir panaikinta. Dukra mano, daugiau tų įdomių vietovių žino, negu mes su vyru.Mat juos mokytoja vedėsi prie piliakalnio, prie trijų tvenkinių, prie Gėlo ežero. Šiemet dukros klasės tėvai su vaikais dalyvavo "Grybų šventėje", kurią patys susiorganizavome, ir kuri įvyko prie Gėlo ežero. Smagu buvo ir tėvai susipažino vienas su kitu, ir įv. rungtyse dalyvavome: virvės traukime, kvadrato žaidime, šokinėjome su maišais.

2009-11-23 18:50

Smagu kai vaikuciai jau paauge ir su jais ir pazaisti galima kitaip ir pasisneketi jau su protingais zmogeliukais. Maniske kartais kai oziukus pradeda rodyti tai jau nezinau ir ko griebtis, atrodo suprastu ka sakua tai as jai viska ramiai isaiskinciau :) nors kazin kaip ten butu, o dabar tai taip is kantrybes isveda, kad atrodo dirziuko norisi paimti, nors as asmeniskai pati esu pries tokius dalykus, tikiuosi ateityje irgi nepakeisiu nuomones. Norejau paklausti jusu mamytes, kaip jus kovojate ar draugaujate su tais oziukais kurie vis is miskelio atbega :)

Ir dar man cia toks klausimas siauciant gripo epidemijai iskylo. Kaip saugote savo mazuosius nuo gripo, ar i kiema isvis leidziate? Nemencineje is viso nepastebejau nei vieno zmogaus su respiratoriumi, o juk saugoti save ir artimuosius reikia, sakau gal as jau cia perlenkiu lazda su savo baimemis :S

2009-11-24 11:34

Eina maniškiai į lauką, kai tik nelyja. Aišku nepalyginti vasaros, kai ištisom dienom lauke prabūdavo, dabar tik kelias valandas, bet manau grynas oras į naudą.   Vaikai geria žuvų taukus, dabar profilaktiškai dar vit. C pradėjome vartoti. Kažkaip man irgi neramu, kai aplink siaučia tiek ligų.  O kaukės, kaip girdėjau tai veiksmingos tik apie 3- 4 val. kol jos sudrėksta, nuo iškvepamo oro. Vėliau reikia keisti. Aišku į parduotuvę, o ypač į polikliniką nueit ir vienos  pakaktų.  Nemenčinės poliklinikoje jau nebetenka lankytis, bet ten eiti visada nebuvo saugu. Aplinkui ir pagyvenę, ir vaikai. Vienas ir tas pats koridorius.  Dar dažniausiai kažkas taip baisiai kosėdavo, kad norėdavosi vaikui nosį užkimši, kad neįkvėptų kokios bacilos.

Su ožiukais visko buvo. Sakau buvo, nes mano mažasis dabar jau visai mielas tapo.  Vadinamoji 3 -ejų metų krizė prasidėjo , kai jam sukako 2 -eji.  Stengdavausi arba nekreipti dėmesio, kai pradėdavo isterikuoti, arba nukreipti dėmesį į ką nors kitą. Ne visada pavykdavo. Buvo ir per uodegą gavęs, nes vyresnį brolį puldavo mušt.

Bet dabar mažius jau protingesnis ir kažkaip pavyksta susikalbėti.   Kažkaip kai ne pirmas vaikas, tai jau žinai ko iš jų tikėtis.  Nei vienas vaikas be ožiukų neužaugo, tik reikia daug kantrybės juos išvyti.

2009-11-24 20:19

Na va, as irgi mazajai buvau pradejus vitamina C duoti, nes gydytoja israse, kai temperaturos turejom. Bet kad mus nuo to vitamino isbere, nes doze tai gerokai didele ir man pasirode, po tris lasus tris kart per  diena, bet juk pasitikiu gydytoja tai ir daviau, dabar jau nebeduodu :S

o del oziuku, tai man jau baisu daros, juk kantrybe pas mane ne per didziausia. As manau kad visoms mamoms, kurios turi daugiau nei po viena vaika reikia paminkla statyti :) Noreciau ir as daugiau nei vieno vaiko, bet nezinau kaip reiktu uzauginti :)

2009-11-28 22:31

Evija, tavo dar gi maža mergaitė. Mėgaukis kol toks amžius. Kaip sakoma maži vaikai - maži vargai. Galbūt per daug viską imi į širdį. Aš irgi kai auginau pirmąją paną, galvojau, kad kaip įmanoma turėti daugiau negu vieną vaiką.  Atrodo vos su vienu viską suspėji. Bet vaikai auga, užauga labai greitai. O su mažiuku leliuku taip norsi dar kartą patirti tą mamos jausmą.  Kai paaugs tavo mergaitė, pamatysi pakeisi nuomonę. Juk ir vyresnieji yra geri pagalbininkai - jiems tik pasakyk pvz. ką nors atnešti, tai tokia kova užverda, kas greičiau tai padarys.   Pati aš užaugau viena, neturėjau nei brolio, nei sesers. Todėl mano vaikai turi šiek tiek daugiau negu aš.

2009-12-02 11:56

Aciu uz gerus ir protingus zodzius :)   Turbut vis dar negaliu priprasti prie "mamos"  pareigu. Bet gal viskam savas laikas :)

2009-12-03 16:30

Taip,  laikas viską sudeda į savo vietas.  

Artėja šventės, didieji vaikai aišku laukia dovanėlių. Ką ruošiatės dovanoti savo vaikučiams? Juk ir mažiausieji, neturintys metukų,  kurie nieko nenusimano apie Kalėdas, kažką gaus nuo Kalėdų senelio.  Aš net neįsivaizduoju ką pirkti. Namai ir taip pilni žaislų, knygelių. Kasmet vis sunkiau darosi kažką sugalvoti. Pas mus visokių daiktų,  ir taip tris kartus daugiau, nes vaikų tai trys. O dabar trys galvos skausmai tėvams dėl dovanų.

2009-12-03 21:09

na taip, Kaledos arteja, teks pasukti galveles ka kam dovanoti, o as savo mazajai net nezinau, atrodo juk ji vistiek dar nieko nesupranta :) bet vistiek teks ka nors sugalvoti, koki praktiska daikta ir naudinga gal dar plius koki zaisliuka, nors tu zaislu man rodos jau irgi uztektinai per tuos astuonis menesius prisikaupe :D

2009-12-07 12:53

Kažin kur kitos Nemenčinės mamytės dingo? Turbūt šventėm ruošiasi ir laiko pritrūksta užbėgt paplepėt.

Mes dar namučių nepasipuošėm. Kažkaip neprisiruošiam. Nes kaip pastatom dirbtinę eglutę, tai ji po to prastovi beveik  iki sausio galo - vaikams gaila ją nupuošti būna.  Jau šį savaitgalį reiks pasipuošti. Kažkaip ir tas laukimas tuomet būna kitoks. Dabar kažkaip dar nesitiki, kad tos šventės neužilgo pasibels į namus. O kai papuošti namai, tai nori nenori teks tuo patikėti.

2009-12-08 18:41

sveikutes,sveikutes,  Oi oi tikrai tas laikas bega nenumaldomai....,Ir šventės jau čia pat. Tikrai galvos skausmas yra dovanėlėssudėtingiau vis kažką sugalvoti.Kol vaikučiai buvo maži tai namai tikrai pilni žaislų buvo....Bet ir dabar jau paaugintiems irgi sunkoka skirtis su kai kuriais žaisliukais. Mano dukrytė būdama šešerių kažkodėl buvo sumanius, kad jai reikia raudonos mašinėlės valdomos radio bangom. O tais laikais dar tiek visko nebuvo kiek dabar vaikai mato, tai jau patikėkit ,,kalėdų seneliui,, labai galva skaudėjo kol kažką panašaus surado,bet baisiausia,kad ta mašinėlė tą pačią dieną buvo prichvatizuota jaunėlio broliuko Ir kai kam kalėdos buvo visai nekalėdiškos. Gerai kad jau dabar kiek paprastesni norai gal labiau žemiškesni, nes kai prisvajodavo....O šiaip tai dar tikrai sunku patikėti, kad jau ne už kalnų šventės. Gal dėl to, kad sniego nėra.

2009-12-15 12:55

Na va ir sniego turim ir šaltukas rimtai paspaudė. Šį rytą pas mus rodė - 17 laipsn.Šaltoka jau. Greit vaikams mokykloje prasidės atostogos ir jeigu bus sniego galės nuo kalniuko čiuožinėt. Maniškiai vos tik pasidaro balčiau jau ir klausia, kada bus galima, nors gautųsi, kad važiuotum ne ant sniego ( nes jo mažai), o ant smėlio . Šiek tiek savaitgalį apsipirkom dovanėlių, bet dar ne visas turim. Reiks dar lėkt pirkt, nes iki švenčių labai mažai laiko lieka. Kas čia liko, juk  Kalėdos jau kitą savaitę.

2

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Vilnius > Nemenčinė

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavunecka.