Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Kvietimas- mamytėms...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-11-04 15:14

stai dar...

Kvietimas- mamytėms skorpionėms

o siaip tai dar mano gimtadienis tolokai 22 d. bet siai dienai neturiu nuotaikos svesti ir visai nelaukiu to gimtadienio. nes turiu truputy seimyminiu kaip ir tokiu bedeliu, tai liudnoka... Emy, o kaip tu pati atsventei, ka ydomaus veikei? ka dovanu gavai? :)

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2009-11-04 16:39

Uzjauciu del bedu... Aukstyn galva. Matysi pageres. Aj as savo gimtadienio nenorejau svest, bet priverte. Seimyna uzkele be mano zinios.... Tai visai kaip ir linksma buvo.O is dovanu tai visai geru gavau

2009-11-04 16:40

Beje, labai grazios nuotraukytes

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 578

2009-11-18 14:05

sveikos skorpioniukes, kas gersnio? Labai grazios nuotraukytes pareigune, net tortuko uzsimaniau

2009-11-18 14:15

nu ka jau visai ne uz kalnu dar viena proga kuomet mano smalize valgys torta. sakau vistiek ta jau proga mamytes gimtadienis tai abidvi kai desim per torta net tetei nepaliksim :) dar kazkaip jokiu planu, sumanymu - gal su vyru leksim is namu palike masge mociutei. vat bus pats puikiausias gimatdienis paburti dviem ir atsipalaiduot...

2009-11-25 21:27

Na va. Ir po viso skorpionu gimtadieniu bumo. Tai kaip atsventet?

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 578

2009-11-26 09:39

sveikutes, nebuvo jokio bumo siemet, nes per pati gimtadieni tai sirgau baisingai, tai teko velesniam laikui atideti.Na, aisku, tas atidetas gimtadienis, tai buvo super. Daugiau tokiu, nors visai ka kita buvau numacius, bet kaip sakoma zmogus planuoja-dievas juokiasi.O kaip jus prasventet?

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-26 10:59

sveikutes,as irgi savo gimtadieni labai ramiai atsvenciau,nebuvo labai daug zmoniu,tik artimuosius sukvieteme ir tiek...kai sunku visiems tai nesinori labai islaidauti ir svesti...pas mus priimtina svesti daugiau jubiliejus, tada jau kai susirenka zmoniu tai iki pat ryto ir svencia ...

pasiseke kad sniego nebuvo dar tokio pastovaus, tai galima buvo kur ir iseiti, ne vien namie buti...

2009-11-27 09:57

orchideja, as taip pat ramiai pazymejau sia diena. labai dziaugiuosi kad vyras padovanojo mano megiamus kvepalus siaip buvo nemazai demesio man

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 124

2010-01-11 12:48

sveikutes as ir skarpionas,turbut pats bjauriuasias zodiako zenkas,kietakakte esu galiu pasakyti viska tiesiai i akis po to pagalvoti ka pasakiau.o dar kai vyras liutas tai atrodo kad galetumem tai gerkles perkastumem vienas kitam,bet kazkaip susigyvenom

2010-01-11 14:39

saunu sulaukti nauju mamu skorpioniu... nu taip as ir turiu sita buda kad pirma pasakau o paskui pagalvoju. net ir cia mam.lt bendraujant su mamomis kartais islenda mano si savybe. nemegstu apsimetineti ir jei kas kvailai atrodo taip ir parasau, paskui uzsigavusiu vis atsiranda... :) bet per daug demesio y tai nekreipiu :) proch, papasakok daugiau apie save is kur tu?

2010-01-11 14:54

As esu kauniete,nors ne grynakrauje,mano teviske Sakiai 100 proc.suvalkieteturiu du vaikucius Edvinuka 8 metu,ir dukra Emilija 5 metu,pati nedirbu niekur,namu seimininke,net nezinau ka tau dar papasakoti

2010-01-11 15:00

tai ir uztenka :) o daugiau vaikuciu nesinori? as turiu tik viena kol kas, taciau po kurio laiko dar vieno uzsimanysiu. dabar vyra turiu pratinti prie sitos minties nes pirmajy vaikely 5 metus planavom :)

2010-01-11 15:02

ne jau daugiau nenoriu porele ir gana,na bet ka cia gali zinot

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 37

2010-01-17 20:49

sveikutes kiek cia skorpijoniuku daug..na ka as ir esu skorpijoniuke gimus dar ir gyvates metais tj mano vyras juokais vadina mane ragana nes jai as ko uzsibreziu tj taip ir turi but jai ne tj toki veja pakeliu auginu pirma dukjryte kurei 1men ir trys savaiteles

2010-01-18 09:41

alijana 2010 01 17    

sveikutes kiek cia skorpijoniuku daug..na ka as ir esu skorpijoniuke gimus dar ir gyvates metais tj mano vyras juokais vadina mane ragana nes jai as ko uzsibreziu tj taip ir turi but jai ne tj toki veja pakeliu auginu pirma dukjryte kurei 1men ir trys savaiteles

Sveika. Mane irgi taippat kartais pavadina. Nes as isvis esu gimus drakono metais, skorpione ir dar per  velines

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2010-12-07 22:12

sveikos,ar yra gyvu sioj temoj.esu skorpione....

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 60

2011-02-16 15:58

Sveikos skorpiones  Prisijungsiu ir as prie jusu. Esu tipine skorpione todel daugelis ziuriu prisibijo arba labai atsargiai bendrauja .

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2011-11-14 20:00

Labutis :) Prisijungiu ir aš prie skorpionių :) Ko čia taip vangiai bendraujama?

6

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Kvietimas- mamytėms...

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
Enrika