Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Kvietimas- mamytėms...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-09-15 07:38

as tai zinokite su kitais skorpionais normaliai sutariu, tik va kyla kartais priesiskumu su kitais zenklais...

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-15 09:57

nu tai zinoma juk skorpionai yra stipraus charakterio zmones tai tenka del savo teisybes ir pakovoti ar ne?.Tiesa o ar yra horoskopo zenklo zmogus su kuriais sunkoka butu jum rasti bendra kalba?Na kaip sakoma su mumis ne pakeliui?

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 578

2009-09-15 10:06

jau buvau rasiusi, kad su svarstyklem man nesiklosto santykiai.Tiesiog negaliu pakest sio zenklo zmoniu ir tiek.

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2009-09-15 10:13

O man tai kaip tik svarstykles yra geriausi draugai

2009-09-15 10:16

as pavyzdziui sutinku kad skorpionai istiesu lb seksualus, ta prasme gal ne savo isvaizda, bet tokiu elgesiu, as ir pati megstu flirtuoti. vyras mano "uzsimano" vien tik nuo buvimo sale, kartais nuo zvilgsnio... nu sako kad lb jy traukiu. tikiuosi tas su laiku nepradings :) ir siaip bendravimas gali buti labai nenuspejamas ir spalvingas... as siaip gal nelabai sutariu su kitokio temperamento zmonemis. as esu cholerike nepernesu flegmatiku... tiesiog siutina, atrodo neturiu as laiko su jais terliotis... studiju metais yra kile nemazai rimtu konfliktu kuomet pastoviai atsiskaitomuosius darbus komandoje tekdavo atlikti su flegmatike grupioke...

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-15 10:50

Labas, skorpiones mamytes, as irgi tokia. Gimiau gaidzio metais. Dauguma sako, kad as visai nepanasi i kitus skorpionus- esu pernelyg gera, tyli, savigrauza... Bet pritariu issakytai minciai, kad skorpai arba myli, arba nekencia. Nepalieku savo skriaudiku be atpildo. Turiu 16 men vaikeli. Jis jautukas. Stengiames nesipykti  ir graziai draugauti :)

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-15 13:38

neri81 2009 09 15    

jau buvau rasiusi, kad su svarstyklem man nesiklosto santykiai.Tiesiog negaliu pakest sio zenklo zmoniu ir tiek.

o vat as su svarstyklem gyvenu,tai mano vyras ...ir atrodo sugyvenam

2009-09-15 21:49

as nesutariu tik su moterimis svarstyklemis, nes siaip vyrai svarstykles nuo to paties zenklo moteru skiriasi kaip diena ir naktis.O nesutariu, nes kazkaip pastebejau, kad svarstykles moterys labai linkusios uz akiu apkalbineti, bambeti ir pavydeti. Bet sakau, egzistuoja ir isimtys-gal tiesiog mano kelyje tokios papuole

2009-09-16 07:24

tikrai neri, to pacio zenklo vyrai ir moterys yra labai skirtingi... mano vyro brolio zmona Vandenis ir mano vyras Vandenis nu tai atrodytu turetu buti ir panasus ju budai o skiriasi kaip naktis ir diena... su ja nelabai yra apie ka kalbeti, atrodo buname vienoje patalpoje ir oras kibirksciuoja nuo ytampos... o pavyzziui jus skriaudas greitai atleidziate? as tai greitai, bet pries uzmirstant tai kaip reikiant atsilyginu tam zmogui... jam nuoskauda del mano elgesio gal ilgiau islieka, o as atsikersijus galiu jau kita diena nebegalvoti apie tai kas nutiko

2009-09-16 14:23

As tai pavyzdziui nemoku ilgai pykt. Kazkaip visad antra diena viskas jau buna pamirsta

2009-09-17 08:38

sveikos mamytes skorpiones :) jauciu kad po troputy pradeda mane veikti ruduo, nors dar ir siltu dienu buna, bet tie vesus rytai tamsus, rukai jau ir salnas pranese - nu nezinau varo kazkoky liudesy ir pasyvuma. siaip nesu nuotaikos zmogus bet paskutiniu metu mazai kas ziugina, kazkaip atrodo niekad neissimiegojus nu ir siaip tokia prikvaitus. kaip jus begat nuo rudeniniu nuotaiku? o gal jus mokate visus metus buti aktyvios optimistiskos? man taip neiseina... atrodo blyn ta krize taip neveikia, kaip artejantis ruduo (nors ka jau cia artejantis? juk jau ir yra prasidejes kalendorinis ruduo)

2009-09-17 09:15

Man tai kazkaip ruduo neatrodo taip baisia. O nuotaika gadina artejanti ziema. Seniau labai megdavau ziema, o dabar- ne.Rudeni tai dar galima sugalvot ka nuveikt, o ziema paskutiniu laiku palieku siek tiek flegmatiska. Tai jau is manes praeita ziema juokes, kad ziema man neigiama ytaka daro

2009-09-18 11:39

pats geriausias budas nuotaikai pakelti, tai pasiimti dukra uz rankos ir eiti pasirinkti kokiu rudeniniu lapu ir kastonu .Paskui darom kokius darbelius, tai buna tikrai labai smagu. o ziema man tai tas saltis labai nepatinka-as isvis turbut galeciau kokioj afrikoj gyventi, kur visada silta, bet kitavertus negaletumem sniegu metytis ir nuo kalnu su rogutem vazynetis. Siaip rudeni labai megstu saltais vakarais kokio karsto vyno atsigerti ar obuoliu pyraga issikepti-tada namuose taip silta ir jauku tampa. Neliudekite skorpioniukes, dziaukites, kad turite grazius vaikucius ir mylincius vyrus.

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-20 20:17

vat vat,turime puikius mylincius vyrus ir dziaukimes..o rudenelis kai atejo taip ir praeis tik reikia stengtis nenukabinti nosies

2009-09-26 07:54

labas rytas mamytes, kaip jus laikotes? kaip vaikiukai? na arteja pamazu musu gimtadieniu maratonas, ane :) ? kokiu planu turite?

2009-09-28 15:48

Vyras man pareiske, kad skorpionai yra labai pavydus. Ar jus tokios esat? As tai prisipazystu, kad tikrai labai pavydi esu

Paskutinį kartą redagavo: emy (2009-09-28 15:56)

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-28 15:51

as asmeniskai nelabai linkusi rodyti pavyda isorei prie kitu bet va viduj .......oi...kaip viskas verda .....jau kai liekame vieni du su vyru tai tada viska issakau kas ant dusios negerai!!!

2009-09-28 15:55

O vyras y mano sapaliones nebekreipia demesio. Liepia baikt su tuo perdetu pavydu. Na istikruju tai perdetas ir yra. Visad patikrinu telefona, bijau viena isleisti, o jei isleidziu, tai kas 5 min skambineju, ir t.t. Cia tai jau tikrai kad perdeta. Bet to savo pavydo vistiek nesuvaldau.

2009-09-28 16:23

emy, manau su laiku praeis tas pavydas. as anksciau panasiai elgiausi, tai vyras aiskiai pasake, kad jau draugai is jo juokiasi, mane buvo pradeje "kontrole" vadinti. geda pasidare, ir nuo to karto uzsibaige skambinejimai ir panasiai... :)

2009-09-28 17:28

pareigune 2009 09 26    

labas rytas mamytes, kaip jus laikotes? kaip vaikiukai? na arteja pamazu musu gimtadieniu maratonas, ane :) ? kokiu planu turite?

As tai del gimtadenio nieko neplanuoju. Bus toks nereiksmingas. Beto tokia diena tik kapinese sedet. O ka pati ydomaus sugalvojus?

4

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Kvietimas- mamytėms...

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavuncia