Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Kvietimas- mamytėms...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 17

2009-09-01 14:08

Na ka cia apie mane, taigi esu skorpione gimus ziurkes metais...tikras kosmaras  

turiu suneli veziuka, kuriam kaip tik siandien sueina 2 menesiukai.. o mama.lt visai nesenei atradau, tikiuosi kad patiks ir pradesiu dazniau cia lankytis

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 8

2009-09-01 15:02

Sveikutes skorpiones. O as esu is tu skorpionu,kurie kanda sau "savieda" Aisku pasitaiko,kad kandu ir kitam.

2009-09-01 15:04

Nenene kaip cia taip tau gaunasi?

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-09-01 19:07

as tai kartais sau ygeliu per ziopluma...  noriu kitam, o gaunu pati...bet taip retai buna :)

2009-09-02 08:56

Beabejo, kad visiem visko paitaiko... o as labai savigrauzos esat?

2009-09-02 09:13

IngridaG 2009 09 01    

Na ka cia apie mane, taigi esu skorpione gimus ziurkes metais...tikras kosmaras  

turiu suneli veziuka, kuriam kaip tik siandien sueina 2 menesiukai.. o mama.lt visai nesenei atradau, tikiuosi kad patiks ir pradesiu dazniau cia lankytis

oi kaip faina, tai tavo sunelis dar maziukas visai... o kaip berniukas ramus? kaip sekasi buti mama? o is kur tu? ai, klausei del savigrauzos... tai kazkiek gal bet as greit uzsimirstu, aisku jeigu kas nors ykyriai neprimena...

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2009-09-02 09:57

Tokie jau esam mes skorpionai. o as tai pvz nezinau kieno metais esu gimus

2009-09-02 10:30

As is Sakiu, jeigu zinai toki " miesta" .. joa visai dar mazas kukulis.. o buna tai visko... kaip uzeina.. buna visa diena pramiega o kita karta vargstu kol uzmigdau...darosi rankinukas, nes viska jam reikia matyt kas aplinkui..kiti sako beda kai rankinukas, bet man gaila ziuret i vaiki kai jis visa diena guli ir dar paziuri tokiom graudziom akytm... tai imu ir nesioju... vyras irgi lepina gryzes is darbo...

2009-09-02 10:39

aisku, kad zinau kazkada buvau viena karta, tai yspudy paliko lb grazus tvenkinys miesto centre... ystrige y atminty kazkaip... nereikia baimintis del tu rankinuku... as taip susilaukiu visokiu nuomoniu, tai tik atsakau kad viena turiu tai ir nesioju, tureciau 4 iskarto tai nenesiociau... juk visi nori mamos artumo ir silumos o ypac mazi leliukai...

2009-09-02 10:43

Bet pagalvojus juk 9 menesius nesiojom ir supom, tai kaip dabar nenesioti.. as tai negaliu...

o kaip tavo dukryte? jau kogero bando vaikstineti

2009-09-02 10:52

zinok bando bet labai ydomiai... jeigu laikai uz ranku ir bandai vesti tuomet tik slept ant dupces ir sedi, o va ji kazkaip savarankiskai kai priropoja prie sienos atsistoja pasiremus ir bando pati pasileisti... tai su vyru tik stebim nu bus matyt. dar gal ateityje vistiek prireiks mamos arba tecio rankos :)

2009-09-02 11:13

Eina su kaip faina.. as irgi laukiu nesulaukiu, kada prades ropinet... bet laikas taip ziauriai greitai slenka, kad sakes... atrodo cia tik testa dariausi

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 578

2009-09-02 12:27

pareigune 2009 09 01    

o kur studijuoji... visada zavejausi tomis mamomis kurios sugeba vaika auginti, mokintis ir dar birbti ir dar namuose viskas tvarkoj, ir dar vyras nebumba kad laiko mazai skiri... nu cia mano nuomone ideali mama ir moteris, as taip nemoku ir turbut nesuspeciau isvis nieko... :)

siaip tai sunku pareigune, bet kaip sakoma ir kariamas suo pripranta, o dar  man sie metai paskutiniai-aciu dievui- studijuoju vokieciu.k.Siaip vyras mano saunuolis-palaiko visokiariopai, tik abu laukiam, kada greiciau pasibaigsiu ir galesiu daugiau laiko praleisti su seimyna, nes paskaitos iki velumos, tai gryzus nieko nesinori, o juk ir valgyt reikia padaryt ir visa kita.

2009-09-02 13:20

nu manes irgi laukia toks etapas kuomet reikes derinti seima ir darba... svajoju as dar apie mokslus (noriu magistro) bet siuo metu tai tik svajone nes pinigeliu tam reikalui neturim... bet manau ir taip bus ydomu, nereikia gal uzsigriebti per daug nes paskui š....gausis...

Ingrida sakau is patirties nespesi apsiziureti kai atsises, prades vaikscioti ie t.t. prisimenu puikiai savo vyro zodzius kuomet dukrytei buvo menesiukas: Sako oi, kazin kada ji sliauzios? Taip neydomu kai ji tik lopsy guli.... O ana diena sako jis man: Galetu kamile ir ramiai lopsy pusdieny paguleti, nes pilna jos visur, reikia tecio telefona suseilioti, reikia uz nosies patampyti... va taip viskas keiciasi greitai. man tai juokas, kai vyras sedi kantriai, o mazge jam ant galvos lipa...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 8

2009-09-02 14:23

Laikas lekia labai greitai.Man atrodo,kad visai neseniai nescia vaiksciojau,o jau pavasari reiks i darba grizti.

Kai dukryte gime, mokiausi paskutiniame kurse ir buvo like dveji valst. egzaminai.Si laikotarpi prisimenu kaip viena is sunkiausiu. Po gimdimo buvau silpnos sveikatos,gerokai nusilpusi,o dar vyras susirgo gripu.Po jo ir as atguliau,dukryte vos keliu savaiciu,o dar egzaminui reikai ruostis.

Kai praejo visi egzaminai,tai nusprendziau,kad mokslai ir mazi vaikai, man sunkiai suderinami :) Todel visada zaviuosi ir sveikinu tas mamas,kurioms visa tai pavyksta suderinti .

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2009-09-02 14:37

Na as neisivaizduoju kaip reiketu spet. Vaikai, namai, mokslai ir dar darbas - nu sakes. As priziuredama vaika ir namuose tvarkydamasi vos speju. O ce tai isvis. Ir taip kartais gaunas vakariene su svylesiais

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-13 08:13

na stai ir as jungiuosi prie jusu ,tik va nors esu skorpione bet kaip aplinkiniai net nusistebi sako gal cia kokia klaida?!nes nu viiiiiissssssaaaaiii nepanasi i skorpione...sako panasesne buciau i kokia zuvyte .Ar jus seimoje dar turite giminaiciu po skorpiono zenklu gimusiuju?

2009-09-13 21:24

pas mane tai nera vienintele as tokia, uztai nemazai draugu yra po siuo zenklu gimusiu ir bendradarbiu... o seimoje tai mano mama su broliu liutai, tetis su sese mergeles o as skorpionas... vyras vandenis o dukryte per plauka negime po skorpionu, bet svarstykliukes ji :)

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-14 09:37

o va man kartais atrodo kad mano teveliai mane uzsakynejo butent kad gimciau po skorpiono zenklu...mano gimineje yra dvi mociutes ir uosvis yra skorpionai tai net keista buna kai tenka vien lapkricio menesi svesti gimtadienius kas savaite , bet visai smagu... taip kad skorpionu musu seimoje netruksta

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 578

2009-09-14 09:46

na, as tai irgi vienetine seimoje, o siaip tai mano tevai ir brolis oziaragiai, vyras ir jo seima pagrinde visi zuvys, tik va dukryte saulys, bet irgi ozkos metais gimusi, o va skorpionu tai tik draugu rate turiu.

3

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Kvietimas- mamytėms...

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Eva