Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Kvietimas- mamytėms...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-05-28 17:06

mix, as praziuresiu nuotraukytes, tu nueik pas mane y bloga, kai laiko turesi ten yrs tokia tema apie konkursus...

Mama.lt

Mama.lt

2009-05-28 18:10

Pareigune, perskaičiau tavo blog'ą, supratau tavo mintį. Gerbiu tavo nuomonę, bet aš taip nemanau.

2009-05-28 18:20

dekui uz supratinguma ir saunu kad esi kitokios nuomones...

Mama.lt

Mama.lt

2009-05-28 18:30

Tylu čia pas mus šįvakar

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2009-07-15 09:06

"Pati esu gimusi, kaip mano vyras pasakytu po turbut baisiausiu zodiako zenklu - skorpionu... Nu cia jis taip pat sako dazniausiai su sypsena veide. Taciau nejaugi mes tokios baisios?nu "

nu as ir girdejau kad mes skorpiones lb baisios bet kolkas savy nieko baisaus nematau

2009-07-15 09:44

sumute 2009 07 15    

"Pati esu gimusi, kaip mano vyras pasakytu po turbut baisiausiu zodiako zenklu - skorpionu... Nu cia jis taip pat sako dazniausiai su sypsena veide. Taciau nejaugi mes tokios baisios?nu "

nu as ir girdejau kad mes skorpiones lb baisios bet kolkas savy nieko baisaus nematau

sveikute, na man asmeniskai tai jeigu zmogus nieko bloga nedaro, neapkalbineja, neyzeidzia tai artodo paskutinius marskinius atiduociau, bet jeigu ne  - tai tada lb skaudziai moku kasti ir yzeisti. buna kad vyras kartais stebisi, sako is kur tiek nuodu pas mane. nu bet dazniausia savu skaudziai nekandzioju, nors buna visko :)

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 578

2009-08-09 12:55

as irgi skorpione ir dar gimusi gaidzio metais, tai kaip sakant kapojimo igudzius igavus. Siaip tai nemegstu labai neteisybes, apkalbu ir melo-tiesiog kartais atrodo, kad uosle tam turiu. O siaip tai karta perskaiciau tokia minti apie skorpionus- skorpionai arba begalo myli, arba begalo nekencia, viduriuko nebuna. Tai tikrai 100% sutinku.

2009-08-09 13:07

tikrai neri, as jau jeigu myliu tai atrodo viska atiduociau, bet va buna kai uzknisa zmoniu sakykim naivumas tai jau dedu ne ziuriu. viena giminaite man pasake, kad manes nepazinojo dar tokios (piktos ir kandzios). bet dazniausiai su kitais skoprionais sutariu, "nekandu" nes zinau kad gali atgal lb skaudziai kasti :) darbe buvom keturi skorpionai as ir 3 mano bendradarbiai, puikiai sutarem tarpusavyje...

2009-08-09 13:09

ir atrodo uz savo mergyte eiciau ragais ir nagais, nu neduok dieve kas kada ka pasakys, o va tai gal ir nelabai geras bruozas nes manau kad vaikai nuo tam tikro amziaus turi patys kovoti uz vieta po saule... nu bet ateityje bus matyti... vyras tai manes kartais net nepristoja, kuomet uzeina va toks nei is sio nei is to noras pasikandzioti ir gerai daro, nes kitaip karas namuose butu...

2009-08-09 17:39

nu mano vyras, tai irgi zino, kad as ne dovanele, bet jau zino, kaip prieiti, kai uplaukia man-padaro kavoses ar gelyte nuperka, tai ir baigiasi taip sakant kandzioji faze. o siaip tai mes ir pagal horoskopa tinkam viens kitam-jis zuvis, tai toks ramesnis, tai ir gesina mane karstakose.As siaip su skorpinais irgi gana gerai sutariu, nes lyg ir to pacio molio esam, o va nelabai sueinu su svarstyklem ir mergelem

2009-08-11 06:58

mane nervina kartais bevdravimas su liutais, bet ka cia dabar juk nepradesi kandziotis, o su su svarstyklem negaliu vienoje patalpoje, cia jau matyt charakteriai visiskai nedera. mano vyras lb dziaugesi kad dukryte negime po skorpiono zenklu,  nors pagal visas gydytoju prognozes turejo gimti spalio 28d. taigi savaite anksciau isvydo pasauly ir mano vyras net dievui dekojo :)

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2009-08-29 08:52

As tai irgi skorpione. Na bet jusu pasisakymai 100 procentu atitinka mane. Kai reikia - moku patylet, o kai isveda is kantrybes, moku gintis dantim ir nagais

2009-08-29 09:02

taip emy, bet pavyzdziui man kartais pritruksta tokio ryztingumo, apsisprendimo tam tikruose dalykuose. dvejoju dvejoju ir praleidziu kai kurias progas... bet jeigu po to nesigailiu, tai gal sakau cia kaip tokia apsauga nuo klaidingu sprendimu?

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2009-08-29 09:34

Na tikriausiai. Man taip pat kartais buna sunku apsisprest. Bet kai nepriimu aiskaus sprendimo, dazniausiai del to labai gailiuosi, nors buna kad ir geriau buna.O siaip dr man labai nepatinka, kai esu neisgirsta.Savo nuomone moku garsiai isrest

2009-08-31 10:22

sveikos skorpioniukes, kaip gyvenat?

2009-09-01 07:51

sveika, neri... gerai, as tai po truputy, neturejau kelias dienukes laiko prisesti prie kompo, tai gal siandien parasinesiu daugiau, padiskutuosim... nu o kaip tau rugsejo pirmoji? man tik kitais metais bus ypatinga si diena, nes keliausime y lopsely. o siais metais dar nerupestingai sia diena leisim...

2009-09-01 10:12

o man si diena emocinga labai, nes evute i priesmokykline pradejo eit, tai man taip ir dziugu, ir graudu kartu, kad taip greit  auga., na o ryt jau pati drosiu i mokslus.

2009-09-01 11:02

o kur studijuoji... visada zavejausi tomis mamomis kurios sugeba vaika auginti, mokintis ir dar birbti ir dar namuose viskas tvarkoj, ir dar vyras nebumba kad laiko mazai skiri... nu cia mano nuomone ideali mama ir moteris, as taip nemoku ir turbut nesuspeciau isvis nieko... :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 17

2009-09-01 12:55

Laba diena , ar priimsit dar viena skorpiuke paplepeti?

2009-09-01 13:37

ingrida, visada prasau... jau kury laika galvojau kad mamu skorpioniu nera, bet va po truputy atsiranda. saunumelis. istiesu su mamom kalbam apie tai kad kiek metu bebutu, koky darba bedirbtum, kur begyventum - turim bendru bruozu visos... :) bendru charakterio savybiu...o kaip tau? papasakok apie save, ar seniai mama.lt narsai?

2

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Kvietimas- mamytėms...

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
rimantukas 10men.