Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Kvietimas- mamytėms...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-04-16 14:13

Laba diena,

Trumpai apie save...

Esu dukrytės Kamilės, kuriai tuoj bus sesi menesiai, mama. Pati esu gimusi, kaip mano vyras pasakytu po turbut baisiausiu zodiako zenklu - skorpionu... Nu cia jis taip pat sako dazniausiai su sypsena veide. Taciau nejaugi mes tokios baisios?nu tikrai netiesa... nora kad charakteris sunkus ir sudetingas - tai pritariu... Labai tikiuosi, kad atsiras ir daugiau mamyciu skorpioniu, nes kartais labai smagu pakalbeti ta "pacia tik mums suprantama kalba" apie gyvenima, apie vaikucius nu ir apie vyrus...  Laukiu jusu...

2009-04-17 14:05

nu liudna kol kas man, bet labai tikiuosi, kad nesu vienintele mamyte skorpione turinti vaikiuka... laukiu jusu prisijungiant...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2009-04-17 14:34

laba laba,,nevienintele brangioji ir as skorpijonas,,na patikek esu tikras skorpijonas va jei kencia mano seima,, 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2009-04-17 14:37

man nueiti pas prezidenta ir issakyti savo nuomone man juokai,,seip esu prie jumoro,,kartais juodo,,galiu sypsotis o daryti savo,,darbe niekada nepersidibti,, 

2009-04-17 15:28

nu dziugu... valio valio... as sakau, kad negali taip buti, kad busiu cia viena... o del musu charakterio tai jau tikrai dievul;is kaip dribtelejo tai nepagailejo  papasakok apie save, kiek vaikuciu turi, kaip sekasi juos auginti...

2009-04-17 15:29

nu bet del darbo tai tu labai taikliai pasakiai, as kazkaip irgi nepersidirbdavau...

2009-04-17 15:32

lurdita, nueik jei noro turi y bloga apie apsipirkinejimus lenkijoj, ten toki nutikima papasakojau...gal bus ydomu paskaityti

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2009-04-21 22:21

labas pareigune :) as skorpionas  charakterelis ne is lengvuju mano :) dar ir gimusi gyvates metais tai derinys is ties ne koks :)

2009-04-22 08:14

miss, nuostabus derinys as pasakyciau...  o pavyzdziui, kaip jus galvojate ar santykiuose su vaikais, su vyru ka nors lemia horoskopu suderinamumas. nes teko skaityti koks zenklas su kokiu geriausia. tai as su savo vyru patys didziausiai priesai turetume buti (nesakau, kai jau pykstames tai labai aistringai ir karstai), bet kol kas gyvenam ir visai neblogai... ka jus apie tai manote - mamytes skorpiones...

2009-04-22 11:34

gal kazkiek ir lemia tas horoskopas,bet didziaja santykiu dali lemia pagarba vienas kitam :) as galvoju,kad ir koks tas horoskopas,jei zmogus buvo auklejamas blogai,buvo seimoje keikiamasi,musamasi ir istisai riejamasi,tai tas horoskopas tikrai nieko nelems :) as manau kad seimos santykiai priklauso,kokioje seimoje pats augai,kokia vaikyste matei ir kaip tavo tevai sutardavo :) tai mano nuomone :) nors kartais ir paskaitau tuos horoskopus,bet dazniausiai man jie neatitinka :)

2009-04-22 12:06

labai dziaugiuosi, turbut ir as pradesiu maziau ziureti y tas "zvaigziu pranasystes", nes tikrai kaip pasiskaitau nieko gero man paprastai nezada. o kiek tu vaikuciu turi? kaip sekasi tau juos aukleti?

2009-04-22 12:07

turiu viena dukrele vardu Emile :) jai 2 metukai,aukleti sekasi neblogai :) gali uzeiti paziureti musu albuma :) o kiek tu atzalu turi? :)

2009-04-22 12:19

turiu viena dukryte Kamile... nu ji dar tik puses metuku, bet ir lb tikiuosi kad seksis man ja uzauginti gera mergyte... Oi, aciu uz kvietima, butinai nueisiu paziuresiu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-05-13 22:31

Labas vakaras,

Aš taip pat skorpionė. Gimusi 10.27.

Aš nesu pikta menanti: atkeršysiu ir pamiršiu

2009-05-14 16:43

puiku, cia kol kas mazoka musu mamyciu skorpioniu, bet smagu butu kad dazniau uzsuktum... as asmeniskai mama.lt ne taip seniai lankausi bet syky uzejusi vis dazniau uzsuku. atradau nemazai bendraminciu mamyciu, be dalo daug naudingos info...o tu papasakok apie save kiek vaikiuku turi?

Mama.lt

Mama.lt

2009-05-23 08:24

Sveikutės

Jungiuosi ir aš į skorpionių būrelį. Daugiau -smagiau

Gimusi 10,25

2009-05-23 12:40

labai prasom, paskutiniu metu galvoju kad tokiu isskirtiniu mamu kaip mes isvis nera...lb tikiuosi kad dazniau apsilankysi, o siaip mix, daznai lankaisi mama.lt?

Mama.lt

Mama.lt

2009-05-26 16:03

Niu, kad šį puslapiuką visai neseniai iš naujo atradau. Kažkada lankiausi tai ne lb. patiko. Dabar vėl vis dažniau užsuku.

Smagu, kai randi bendraminčių.

Paskaitau kitų skorpioniukų postus tai atrodo, kad apie mane rašo Faina

2009-05-27 18:35

bet tikrai, esmines charakterio savybes tai kiekvienos tos pacios... jau cia nei atimsi nei pridesi :) as turiu drauge kuri gimus 10.25 tai mudvi oi kaip audringai kartais pabendraujam. ir apsikandziojam kaip reikiant (cia perkeltine prasme) o kitos man tai kazkokios lekstos tos drauges, nezinau...

Mama.lt

Mama.lt

2009-05-28 16:47

Pareigune, žiuriu, kad mes dalyvaujam trijose tokiose pačiose temose

1

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Kvietimas- mamytėms...

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Erika