Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Lieknėjimo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3458

2011-11-07 13:51

jo as bandziau....asmeniskai man, nieko nepadejo :|

Mama.lt

Mama.lt

2011-11-07 14:02

man kazkaip visi tie papildai nesamones,manau daug priklauso nuo musu paciu valios ir pastangu.Turbut dietos pradeciau laikytis jei del ligos lieptu daktarai.O siaip reikia turet saka viskam.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-12-19 11:01

sveiki man reikia pagalbos svoriui mazinti nesiryztu dietoms neturiu istvermes po gimdymo priaugau50kg db sveriu130kg o ugis1.72.isivaizduojat koki svori nesioju ant sirdies(aisku as jauciuosi kaip sverciau90kg :) gal galite ka patarti ka tokio efektyvaus man galima butu pagerti?kad iki vasaros atroditi graziaui be celiulito ir nukritusio pilvo?

is anksto aciu jums labai uz patarimus lauksiu jusu atsakymu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2012-01-31 16:45

gal kas bande  Acai Berry Thin tai tipo uogos ir nekenskmingos,ir svoris krenta

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2012-01-31 16:58

sitos kai kuriems padeda kirtiems visiskai ne. daug apie jas skaiciau.

2012-02-18 16:03

manau jei derini maista ,geri daug skysciu,ir jei dar truputi pasportuojituomet padeda viskas

2012-02-18 16:06

as jas vartojau,bet nepajutau jokio poveikionei apetitas sumazejo,nei svoris krito

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2012-03-05 23:15

geriau tas piliules tu ale uogyciu nieko kytro ne gramo ne pirmyn ne adgal galiu pasakyt smegenu pudrinimas jos, tik man salutinis poveikis dasidejo galvos svaigimas nemazas..................

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 85

2012-05-22 19:10

nu lida tai pats baisiausias  nuodas

v 

mano aistra dekupazui http://www.dekonamai.weebly.com

ir http://public.fotki.com/erikavakare/

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 131

2012-08-31 19:06

Merginos, o gal kam teko susidurt su Obesimed Forte? Pagal ideja tabletes turetu padet nepersivalgyt. Noreciau isbadyt, bet butu saunu visu pirma isgirst atsiliepimu .. :)

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 84

2012-09-03 11:05

Paciai neteko, bet drauge jau kuri laika vartoja obesimed ir kol kas labai patenkinta. Sake apetito sumazejima nuo prim udienu pajuto, porcijos pusiau mazesnes pasidare, savaime suprantama ir svoris krist pradejo :)

2012-11-02 16:54

Gal kuri naudojot Raspberry Ketone lieknėjimo preparatą? Jau kai paskaitai,- tai tikras gėris.Būtų įdomu išgirst atsiliepimus, ar tik nebus eilinis reklaminis triukas?

http://www.raspberryketonesforte.com/lt/

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2012-11-13 15:01

sveiki visi,as usisakiau sio priaparoto per ibeju mokejau 6 svariukus,tai ryt poryt gausiu parasisiu daugiau atsilepimu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2012-11-16 14:28

Ech, kadaise ir aš valgiau papildus, aceit reguliuojančius svorį, greitinančius medžiagų apykaitą ir pan. Ir tikėjausi stebuklo :) nebuvo jokio stebuklo. Darbar užtat yra. Nuo balandžio mėn. 70kg (ūgis 168cm) iki dabartinių 58kg svoris nukrito. Ką dariau? Neišgėriau nei vienos prakeiktos tabletės, nustojau ryt, pradėjau valgyt. Kodėl? Ogi todėl, kad nesąmonės pradėjo darytis. Rūgščių pilna gerklė, panikos priepuoliai vakare, virstančios venos ant kojų, dešinio šono skausmas ir sušikta nuotaika visą laiką. Kažkaip pirmą kartą man savęs labai pagailo. Taigi užteko vienos dienos ir nustojau save kankint. Valgiau dažnai ir po nedaug, visko, bet vakare po 18 val. neprisivalgau.  Po kiek laiko taip pat įjungiau sportą. Kalanetiką. Sportuoju iki dabar. Taip koreguoju ir kuriu figūrą. Jaučiuosi geraaaaaai :) Sėkmės.

http://www.mama.lt/liniuotes/

2013-03-18 14:25

Sveikos, ir aš svoriu susirūpinusi, nes gimdziau pries 1.6 m. o po gimdymo likon 4 ir neatsikraciau sunkiai, bet beda ta,kad as saldumynu maniake, negaliu valgyt tik zoles ir lieknėt :) )), tai bandziau papilda naturalu is sulciu, vitaminu, be jokios chemijos.. tai tas ir gelbejo,nes nesinorejo saldumynu, tai nukrito 2kg. db vel nusipirkusi turiu, vel mesiu likusius 2..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2013-07-03 14:35

Kas laikosi intensyvios dietos ir dažnai persivalgo (galimai neužtenka kalorijų), tiems gali padėti papildai lieknėjimui

veiksmingos dietos 

2014-02-08 21:37

2005 03 01     as pradejau naudoti "mikro daet " ir zinote tai jega geras dalykas :lux tik baisiai brangus

na man tai ziauriai padejo reduxcut, pirkau tikrai nebrangiai, parsisiunciau is UK,  uz toki papilda tikrai galeciau sumoketi ir daugiau... Mano pagrindine problema buvo maisto nepertraukiamas vartojimas, ypac jausdavausi alkana ziema-pavasari (tikriausiai organizmas norejo sukaupti kuo daugiau energijos, kad nesusalciau ;D ) ; tai va tokiu pastoviu uzkandziavimu deka priaugau 15kg svorio  ;( mano normalus svoris pries tai buvo 55),susigrebiau tik kai grizau I LT (ta svori buvau priaugus UK isvaziavus padirbeti 3 men- darbas picu fabrike padejo priaugti lasinuku).

net pradejau sportuoti ir  sveikiau maitintis po to kai isgeriau kursa tu kapsuliu, nes kai nematai rezultatu iskarto, tai sunku prisiversti eiti I sale ir prisiziureti maista.... o kai numeti tuos priaugtus kg per pora menesiu tai ir motivacija atsiranda . Dabar sekmingai tobulinu savo kuno linijas ir tikrai galiu pasakyti kas papilda veikianti galima susirasti ir pigiau.

2014-02-08 21:59

Siulau isbandyti  Reduxcut- sumazina apetita ir jautiesi lyg turetum daugiau energijos, tikriausiai del to kad tirpsta lasinukai ir sunaudojami energijos pavidalu. Skrandzio turis sumazeja perpus, pastebejau pagal tai, kiek suvalgau maisto dabar :) na liux tos kapsulytes, svoris susireguliavo, labai patenkinta

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 39

2015-12-08 09:51

Nesu didelė dietų fanatikė, bet manau, kad tabletes  gali padėti jei jas derini su sportu, suderinta mityba ir t.t.

2016-02-29 22:55

Man be mitybos korekcijos, šiokio tokio judėjimo padidinimo dar labai padėjo bodis, kuris lieknina. Bentjau mano atveju VISKAS ką aš darau turi būti susiję su lieknėjimu, čia toks psichologinis faktorius, kad darau viską kiek tik išgaliu, kad pasiekčiau rezultato. Tokiu būdu prieš keletą metų pavasarį, besikūdindama ir rūkyt mečiau.

6

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Lieknėjimo pagalbininkai:...

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Eva