Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Lieknėjimo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-02-15 14:38

as ir vis zadu kazka nusipirkti pavartoti bet ale reik nustot ryt saldumynus ir biski pradeti sportuot

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2010-02-15 15:52

žinai o kartais tai nepadeda anei biškio... nei sportas nei saldumynų atsisakymas... ir jau ne tdaktarė man asmeniškia rekomendavo piliulytes... o da ržinot dėl ko merginos tie kg auga gana sparčiai, o gi nuo mūsų maisto... svarbiausia žiūrėti kad nebūtų skonio stipriklio glutamato arba kitaip E621 jis skatina besaikį ryjimą. atrodo ka dniekada nesijaučiat sočios. todėl aš tik pati auginu beveik viską ir mėsytę irgi... bet man to nepakako... dar yra ir genetinis polinkis pas mane tia vapščė...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-02-15 16:33

o aš galvoju,kad nėra reikalo visokių šlamštų,kaip piliulės,tabletės į organizmą brukti.gaunam to brudo sočiai,nori-nenori,aš pati stengiuosi nebevalgyti po 18valandos,tai ir nebeauga lašinukai

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-15 19:20

Ingule, sventa tiesa sakaiAs tu tableciuku isbandzius, ne lidu, ar kitu "rimtesniu", bet tokiu lengvu, homeopatiniu, kurios dazniausiai paspartina medziagu apykaita. BET- nera tokiu stebuklingu tableciu (ar milteliu, ar lasiuku), kuriuos vartodama gali VISKA ir KIEK NORI valgyt ir lieknet. Reikia pastangu, valios, kantrybes. As kadangi tos valios neturiu, tai ir sokineja tas svoris, ir kuo labiau del to graziesi, tuo jis leciau krenta. Labai svarbu viena diena baigt saves gailet ir save dangstyt tuo, kad tikrai nedaug valgau, bet storeju. Dazniausiai mes nejauciam , kiek ir kada valgom. Sukinejames po virtuve nuo ryto iki vakaro ir vis po kasniuka i burna... O kad isitikintume, kad tikrai nemazai suvalgom, reikia porcijas susimazint per puse, ir suprasim, kiek yra mazai...

Bet svarbiausiai buti sveikoms, linksmoms, ir laimingoms, o ne pastoviai susikrimtusioms del svorio.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2010-02-20 23:31

Sveikutes...as pati nevartojau bet mano draugaite gere Bio .... ten kazkokius net pavadinimo neatsimenu, tai lyg pasimate tas skirtumas, sumazejo svoris, bet tik nustodavo gerti ir vel dvigubai atgal, vargsiukei lb nesiseka su svoriu, gere ir arbatas visokias tik baigia gert dvigubai pareina svoris, vat dabar nuo visu tokiu geralu kepenis susigadino..nezinau kazkaip man asmmeniskai baisu pradeti ka nors vartoti nes gali sugrizti dvigubai ar net daugiau..

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-20 23:37

Geriausias, sveikiausias būdas lieknėti, yra dažnas valgymas (kas 2-3 val) ir po nedaug (maždaug kiek telpa į 250 ml stiklinę). Svoris gal ir nekrinta taip staigiai, kaip laikantis drastiškų dietų, bet, bet pliusas tas, kad organizmas nealinamas, nebadauja, neslopinama medžiagų apykaita. Tik reikia priprast lesiot kaip viščiukam, kas pripratę normaliai pavalgyt.

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-02-21 08:34

o as jau nebeimu i galva kokia esu tokia.aisku nesamone suskelsiu kad mylimo turi but daug.bet ner nei nervu nei kantrybes dietos.po sunelio gimimo kai pavariau +30kg taip ir stovi bijojau pastot antra kart maniau jei dar +tiek nu sakes tada bet po dukrytes  ne kg neliko.aisku pasvajoju apie lygia oda be celiulito,kudesne figura bet yra kaip yra ner valios tai belieka susitaikyti...dziaugtis seima  ir t.tner graziau uz normalu ne anoreksiska ir ne storuliuko kuna.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-21 12:37

Labai gerai sakai, svarbu dziaugtis gyvenimu, mylimais zmoguciais. Ir jei tas virssvoris nera toks, kad butu pavojingas sveikatai, ar gyvybei, tai nera ko ir krimstis. Kada busim linksmos, laimingos, tada busim ir grazios. Vistiek visiems neitiksi, svarbiausiai paciai gerai jaustis.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-07-26 19:35

sveikutes,nebezinau ko griebtis,apetitas zveriskasnegaliu sustoti,per metus laiko priaugau 14kggal kas bandet preparata activ30....labai susigundziau,laukiu atsakymu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-07-26 19:42

as buvau vartojus reductil,kokius 8men,pradzioj lyg ir patiko,jauciau rezultatus,bet labai padidejo nervingumas,tapau dirgli ir piktanesupratau ir pati kas cia arosi,vos su vyru neissiskyrem,tik po to perskaiciau,kad tj galimi salutiniai poveikiai,nutraukiau,ir tikrai,viska kaip su ranka nuemetj turbut ne veltui si preparata uzdaude

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-29 09:31

O as pradesiu gerti organizma valancias arbateles.Manau jos sveikiau,nei visos tos tabletes..Kazkodel as jas bijau vartoti...

O kokie atsiliepimai bandziusiu "Talija S"?

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-09-21 18:38

kazkaip lida atpigo dvigubai.. kaizn kodel. jauciu neorginalas.

Mama.lt

Mama.lt

2010-09-22 10:49

gal kad paklausos nera, nes skaiciau , internete labai daug informacijos kad tos Lida tabletes laaaaaaaaaaabai kenksmingos.As ir manau kad nera reikalo gert visokias tabletes, yrs kitu budu sulieknet, o va kam nepadeda nei sportas nei dietos, tai organizme reiskias yra kazkokia problema ar liga, del zverisko apetito mano draugiai buvo tas pats , o pasirodo kad pas ja su skrandziu problemos , tiksliai neparasysiu kas, nepamenu kad neprimeluociau, bet tai ir isaukia zveriska apetita.O sportas turi ir buti individuali programa manua, neuztenka seip paciai is lempos sportu uzsiminet, as kai lankiau treniruokliu sale su trenere , dariau viska pagal taisykles( beje tai begalo sunku net patys paprasiausi pratimai) ziauriai sukudau tik per 2 savaites.Ir dar ji minejo kad gali but kad zmogui tereikia atsisakyt vieno vienintelio produkto ir sukusti, tik va reikia ji atrasti ar tai cukrus ar tai pienas, bet atseit kaip po pienas jai tai visu produktu kur jis ir jo milteliai yra.Taippat manau kad geras dalykas yra subalansuota, sveika mityba.

Ir palaikau mamytes kurios nebesigrauzia del svorio o dziuagiasi gyvenimu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 21

2011-10-04 00:26

Palaikyti visuomet reikia :) turime buti kartu! ;)

parduodu virtuve

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 85

2011-10-12 16:27

as dabar antra savaite naudoju MODIFAST , ten tokie kokteiliai, nieko valgyti negalima tik 4 pakeliai i diena,Pirmomis dienomis tai dar norejosi valgyti, bet dabar einu i antra savaites pabaiga, tai jau normaliai ,viskas savo normoje ir valgyti nesinori, o pilvukas mazeja, ir dar nuo jo nera jo jo efekto.Cia rekomendavo man gydytojas diatologas ji.

v 

mano aistra dekupazui http://www.dekonamai.weebly.com

ir http://public.fotki.com/erikavakare/

Mama.lt

Mama.lt

2011-10-12 20:25

jei tos lieknamosios tabletes butu tik i nauda - tai visos vaiksciotume graziai lieknos.tabletes yra tabletes.kaip ir visi vaistai,viena gydo,kita gadina.taip,kad nors ir krenta tie kg greitai,bet tik nustojus jas gerti,grysta lasinukai su visa ,,draugu armija,,.niekad negeriau.nemeluosiu kazkada norejau pabandyti,bet  kaip sakant fantazija atsoko prisikaicius

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-10-12 22:32

as irgi manau kaip gytutis. kad jei nustosi gerti tuos ale papildus,tabletes tai su kaupu pasui gris tie numesti kilogramai. man dar nereikia del savo svorio sukti galvos,bet jeigu kada reiktu,tai nezinau.nelabai noreciau gerti tipo lieklinamasias tabletes. gal tada geriau susireguliuoti mityba,daugiau darzoviu, truputi pasportuoti. o jei nesinori sportuot,tai galima tada namus tvarkytis taip is peties :) ir paciai nauda,ir namai sutvarkyti :D bet,nezinai kaip ten bus ateityje..

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-10-12 22:51

kokia kaina tu kokteiliuku?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2011-11-06 13:22

♦ ♦ ♦ Senoji kinietiska LIDA - 60 Lt ♦ ♦ ♦
Senosios formulės LIDA, stiprioji versija (old version) lieknėjimo preparatas iš Kinijos, 100 % originalas, aprašymai, tiek ant dėžutės, tiek instrukcija, tik kinų ir anglų kalbomis. Dėžutė ir kapsulės tokios kaip fotografijose. Milteliai kapsulėje - šviesiai rudi. 
Tiesiogiai siunčiuosi iš Kinijos be jokių tarpininkų. 
Tai efektyviausias lieknėjimo būdas, per mėnesį numetama nuo 5 iki 12 kg. Lida pagreitina medžiagų apykaitą, taip pat kontroliuoja alkio jausmą, prisideda prie būtinų kūno valymo procesų, be kurių svorio mažinimas yra neįmanomas. 
Preparato nerekomenduojama naudoti iki 16 ir po 60 metų; nėščioms ir maitinančioms moterims; žmonėms su širdies ir kraujagyslių ligomis; kas yra patyrę insultą ir širdies priepuolių. 

30 kapsulių pakuotės kaina – 60 Lt 
2 pakuotės - 120 Lt + Vilniaus mieste atvežu arba siuntimas mano sąskaita. 
3 pakuotės - 170 Lt + Vilniaus mieste atvežu arba siuntimas mano sąskaita. 
5 pakuotės - 280 Lt + Vilniaus mieste atvežu arba siuntimas mano sąskaita.. 

Pilvo apimties mažinimas ir sėdmenų odos stangrini
Lieknėjimo papildas Instant Slim. 
Kapsulėse yra medžiagų kurios intensyviai stangrina ir pakelia 
sėdmenis. Stangrinama sėdmenų odą ir mažėja svoris (ypač 
pilvo srityje). 
Sudėtyje daug pektinų, augalinio kolageno, vitamino C, kalio ir daugelio rūšių mikroelementų. 
Veikimo principas panašus į LIDA (troškina, mažėja alkio jausmas), tik sudėtyje nėra sibutramino, šis preparatas yra natūralesnis. 

Gerti po 1 kapsulę 20-30 min prieš pusryčius 
30 kapsulių pakuotės kaina – 50 Lt 
Pakelyje yra 5 lapeliai po 6 kapsules. 
♦ ♦ ♦ MEIZITANG Botanical Slimming - 40 Lt ♦ ♦ ♦
MEIZITANG Botanical Slimming Soft Gel 
Preparatas pagamintas iš natūralių žolelių, skirtų lieknėjimui. 
MEIZITANG sukurtas, siekiant slopinti apetitą ir pagreitinti medžiagų 
apykaitą. Šis produktas gali ne tik sumažinti nereikalingus riebalus, 
bet taip pat gali papildyti organizmą daug rūšių amino rūgščių ir 
mikroelementų, tokių kaip varis, geležis, fosforas, kalcis, kalis, 
cinkas ir selenas. 
Preparatas originalus, perku tiesiogiai iš Kinijos, visos kapsulės pažymėtos lazeriu. 
Preparato nerekomenduojama vartoti nėščioms moterims, laktacijos 
periodu, taip pat sergantiems hipertonija, širdies ir kraujagyslių 
ligomis. 
Rezultatas nuo 3-8 kg/mėn. 
Rekomenduojama naudoti iki 4 mėnesių ciklą, kas pusė metų. 

36 kapsulių pakuotės kaina – 40 Lt 
3 pakuotės - 120 Lt + Vilniaus mieste atvežu arba siuntimas mano 
sąskaita. 
6 pakuotės - 230 Lt + Vilniaus mieste atvežu arba siuntimas mano 
sąskaita. 
9 pakuotės - 340 Lt + Vilniaus mieste atvežu arba siuntimas mano 
sąskaita. 
Naujiena !!! ACAI uogų preparatas lieknėjimui 50Lt
ACAI BERRY ABC stipriausia versija svorio metimui 
Preparatas pagamintas iš natūralių uogų, skirtų lieknėjimui, jokio šalutinio poveikio! 
ACAI BERRY ABC sukurtas, siekiant slopinti apetitą ir pagreitinti medžiagų apykaitą. Šis produktas gali ne tik sumažinti nereikalingus riebalus, bet taip pat gali papildyti organizmą daug rūšių amino rūgščių ir 
mikroelementų, tokių kaip varis, geležis, fosforas, kalcis, kalis, 
cinkas ir selenas. 
Preparatas originalus, perku tiesiogiai iš Kinijos, visos kapsulės 
pažymėtos lazeriu. 
Preparato nerekomenduojama vartoti nėščioms moterims, laktacijos 
periodu, taip pat sergantiems hipertonija, širdies ir kraujagyslių 
ligomis. 
Rezultatas nuo 5-15 kg/mėn !!! 

30 kapsulių pakuotės kaina – 50 Lt 
Vieta: Vilnius (siuntimas visoje Lietuvoje) 
Visais iškilusiais klausimais galite kreiptis: 
Tel. 8 626 37844 
El. paštu: lieknek.lengvai@gmail.com

Mama.lt

Mama.lt

2011-11-07 13:30

Na man itikinamiausiai atrodo Acai uogos,skaiciau atsiliepimus.Kazkaip norisi pabandyti,bet nasiryztu.

Gal kas is mamyciu jau esate isbandziusios,ka galite pasakyti ???

5

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Lieknėjimo pagalbininkai:...

Šiandien gimtadienius švenčia (176)
adrija