Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Lieknėjimo...
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
2
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2007-08-14 23:02

bio cla 1000 naudoju ir as esu patenkinta svoris krenta o drauge vartoja ji pastovei nuemte 20 kg norit tikekit norit ne

Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2007-09-13 19:53

as tai pasikonsultavusi su gydytojais pradejau vartoti reductil. jauciuosi gerai, svoris krenta ir kas svarbiausia viskas tvarkoj su virskinimu, ne taip kai nuo kitu preparatu buna, nes teko jau prisiklausyti baisybiu.

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2007-09-13 22:10

pati asmeniskai neeksperimentavau su liekninanciais vaistais. sveikata brangesne. pasitariau su medikais. bendradarbe vartojo xenical tai labai skundesi del virskinimo sistemos, viduriavimo, sake uzsinori cia ir dabar, del to didelis diskomfortas. jei riebesnio maisto pavalgai viskas pasisalina riebalingomis ismatomis. zodziu vartodama katuciu neplojo

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2007-09-25 08:08

(Dovile43 @ Sep 24 2007, 10:46 PM) [snapback]544189[/snapback]

vaistas tai legalus ir registruotas, tik va nemalonus labai salutinis poveikis.
ar bendradarbe vartotoj su gydytoju prieziura ir ar recepta turejo tai pasiteirausiu

siaip visur kiek teko skaityti skiriamas tik su receptu nors pas mus visko imanoma

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2007-09-25 08:48

(Natare @ Sep 25 2007, 08:26 AM) [snapback]544247[/snapback]

tiesą pasakius, tai niekada nežinai ir ką toj vaistinėj gausi

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2007-10-10 16:50

silpnesnis preparatai ne taip kenkia sveikatai, pasalinis poveikis silpnesnis, ne toks didelis diskomfortas vartot

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2007-10-10 17:54

(Dovile43 @ Oct 10 2007, 04:50 PM) [snapback]548561[/snapback]

silpnesnis preparatai ne taip kenkia sveikatai, pasalinis poveikis silpnesnis, ne toks didelis diskomfortas vartot

uz visa tai sumokama.
galima padalinti kapsule preaparato ne is vaistines
galima sumoketi, kad jau nusipirktum padalinta i mazesne porcija

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2007-10-11 22:33

Sveikos, grazuoles! O pamenate didelio atgarsio susilaukusias piliules - LY-DA? Ar kuri nors buvote ikliuvusi i ju zabangas? As taip pat buvau benusiperkanti jas (nors tuo metu sveriau tik 50kg), bet, laimei, nepavyko susitikti su pardaveju... Ryskiai buvo pasimaise, kad sverdama 'grasius' atrodziau sau stora... Dabar sveriu 60kg ir nesuku sau galvos, KMI idealus, vyras vadina mane zvirbliuku su piranijos skrandziu, bet esame laimingi ir sotus

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2007-10-15 23:03

tai man ir buvo liesumas, tik ne kune, o smegenyse

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2007-10-16 13:47

(darausra @ Oct 16 2007, 01:33 PM) [snapback]549890[/snapback]

Bet kad sako ta LIDA labai jau kenkia organizmui...Zinoma niekam nerekomenduoju jos jei dar mato kazkoki kita kelia suliekneti, bet nereikia smerkti tas, kurios naudoja ir saukti, kad jos kvailes pacios save zudo.

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2007-10-16 14:59

(ingutevi @ Oct 16 2007, 01:47 PM) [snapback]549899[/snapback]

jei su protu viska darant.... Ir turint tikra priezasti (didesni antsvori) labai normaliai ta lida veikia.
Zinoma niekam nerekomenduoju jos jei dar mato kazkoki kita kelia suliekneti, bet nereikia smerkti tas, kurios naudoja ir saukti, kad jos kvailes pacios save zudo.

as tikrai nieko nesmerkiu

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2007-10-17 22:34

(Giedre40 @ Oct 17 2007, 09:57 PM) [snapback]550280[/snapback]

bet kam kenkti organizmui, jei gali nekenkti?

Kam lieknėt, jei gali būt storas? Ir storuliam rūbus siuva.

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2007-10-30 11:12

(Rasweja @ Oct 17 2007, 09:34 PM) [snapback]550293[/snapback]

Kam lieknėt, jei gali būt storas? Ir storuliam rūbus siuva.


lieknet tam kad but graziai ir gerai jaustis

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2007-11-07 15:06

as tai tikrai ensu eksperte ir nz, aks gerai, kas blogai, ale va - radau toki straipsniuka:
jei netingit- pasiskaitykit..


Šiuo metu kone visos Lietuvos žiniasklaidos priemonės praneša, kad vieno iš daugelio lieknėjimui skirtame preparate – maisto papilde „Li Da“ – yra ne tik „stebuklingų liekninančių žolelių“, bet ir sveikatai pavojingų medžiagų. Pasirodo, šalies vaistinėse pardavinėjami kiniški maisto papildai, kuriuose gali būti psichiką veikiančių, vėžį bei kitas sunkias ligas sukeliančių medžiagų, subitramino ir netgi narkotinėmis vadinamų medžiagų.
Skandalo pradžia galima laikyti dieną, kai pasirodė pranešimai, jog garsi mūsų šokėja Edita Daniūtė gali būti diskvalifikuota iš tarptautinių šokių turnyro, nes jos organizme aptikta draudžiamo stimulianto – sibutramino. Pati šokėja ir jos treneriai buvo šokiruoti šios žinios. Anot jų, E. Daniūtė vartojo kiniečių gamybo preparatą, padedantį numesti svorio, tačiau jo informaciniame lapelyje tebuvo nurodyta, jog preparatas yra tik iš augalinių natūralių medžiagų. Apie tai, jog preparato sudėtyje yra sibutramino – jo gamintojas nenurodė.

Ir nors niekas šioje istorijoje neįvardijo konkretaus preparato, kurį gėrė šokėja, pavadinimo, vienas po kito pasipylusiuose visuomenės atsiliepimuose iki šiol minimas tik vienas pavadinimas - „Li Da“.
Lieknėjimui skirtas preparatas, kiniečių gamybos maisto papildu Lietuvoje vadinamas „Li Da“ iki šiol laikomas tiesiog „stebuklinga priemone“, greitai ir efektyviai tirpdančia nereikalingus kilogramus. „Li Da“ – plačiai reklamuojamas ne tik svorį metančių bendruomenėse internete, bet ir visuomenės informavimo priemonėse. Lietuvoje šio preparato bent jau iki skandalo buvo galima laisvai įsigyti vaistinėse, per platintojus, internete, netgi turgavietėse.
Kilus skandalui, Mitybos centro nurodymu, vaistinėse prekyba „Li Da“ buvo sustabdyta. Nors žmonės tikina, kad ir toliau jo galima ten nusipirkti. Turgavietėse, internete ar per anoniminius platintojus „Li Da“ sėkmingai galite įsigyti ir šiandien. O garsios kalbos apie tai, jog šis papildas kenkia sveikatai – tik dar labiau padidino visuomenės susidomėjimą.

Paradoksalu, jog tik dabar paaiškėja, kad dar šių metų liepą „Li Da“ preparato registracija sustabdyta visoje Europoje. Būtent dėl neaiškios šio prepararo sudėties ir vartotojų skundų. Belgijoje, Vokietijoje, Anglijoje, ir netgi Rusijoje vis daugėja „Li Da“ vartojusių žmonių nusiskundimų sutrikusia sveikata.

Interneto svetainė „manodieta.lt“ šiuo metu gauna vis daugiau skaitytojų laiškų, kuriuose žmonės sunerimę teiraujasi: tai galų gale, galima gerti „Li Da“, ar ne? Ar kalbos apie sibutraminą preparato sudėtyje yra pagrįstos? Kiek kenksminga ši medžiaga? Ne viename laiške rašoma: „ sumokėjau už pakuotę 80 lt, tai negi dabar viską išmesti? Gal tos kenksmingos medžiagos - sibutramino – poveikis nėra jau toks baisus. Ka daryti?“Pažvelkime į „Li Da“ atidžiau

Prekeiviai „Li Da“ teigia, jog kapsulės, pripildytos žalsvos spalvos miltelių, yra „natūralus produktas, gaminamas iš kiniškų augalų.“ Reklamose „Li Da“ vadinamas „ pačia populiariausia pasaulyje lieknėjimo formule“, teigiama, jog yra absoliučiai saugus, netoksiška preparatas, kurio sudėtyje yra tik augalinės kilmės medžiagos. Akcentuojama tai, jog „Li Da“ neturi silpninančio poveikio, ir lieknina „būtent tose vietose, kuriose reikia“. Anot reklamos, šis maisto papildas „slopina alkį ir suteikia sotumo jausmą“, o žolelių ekstraktai „degina riebalus“ – pakanka išgerti po vieną kapsulę per dieną.

Tokia reklama. Orientuota į didžiąją visuomenės dalį, kuri, ne paslaptis, vis labiau kenčia nuo antsvorio. Ir vis daugiau žmonių, nepatenkinti savo išvaizda, pasiryžę išgerti ir suvalgyti bet ką, kas pades numesti „negražiuosius“ kilogramus. „Li Da“ reklama teigia, jog svoris negrįžtamai nukrenta greitai. Žmogui, išvargintam nuolatinės kovos su antsvoriu, ir norinčiam staigaus rezultato, toks reklaminis teiginys tampa vieninteliu svarbiu dalyku. Juolab, kad aplinkoje būtinai atsiranda vienas kitas pažįstamas, kuris vartojo būtent „Li Da“ ir kuriam pavyko „staiga tapti gražiu, lieknu, netgi stebuklingai jaunesniu.“


Šalutinis poveikis – „tik“ priešinfarktinė būsena
Tik, deja, iki šiol informacija apie šalutinį „Li Da“ poveikį kažkodėl nebuvo skelbiama. Arba per mažai buvo įsiklausoma į tuos, kurie kalbėjo ne tik apie tai, kaip vartojant šį preparatą krenta svoris. Štai kelios ištraukos iš „manodieta.lt“ lankytojų atsiliepimų. Dabar kone kasdien į redakciją plūsta panašaus pobūdžio laiškai (jų kalba netaisyta):

„per nėštumą priaugau daugiau nei 25 kg...niekaip negaliu jų atsikratyti. Pradėjau gerti Li Da tabletes, bet po 2 savaičių nutraukiau, nes jaučiausi klaikiai: prakaitavimas, drebulys, šalčio krėtimas, širdies daužymasis, galvos svaigimas...“

“ Šiuo metu Li Da geriu ir aš, pirmosios dienos iš ties buvo žiaurios: velniškai skaudėjo galvą, labai pykino, drebėjo rankos. Širdis, rodės, ir iš krūtinės iššoks, tačiau dabar jau normaliau, tik iš ryto pabudus vis dar dreba rankos ir širdelė. Kiek paskaičiau, pradiniai simptomai panašūs visoms, tik baigiasi skirtingai.”.

“norėjosi bet kokiu būdu, nesvarbu kokiu, bet sukūst. Na pirmieji simptomai gėrimo Lida kaip ir visoms kitoms prasidėjo pačią pirmą dieną, žiauriai dingo apetitas, džiūvo burna, troškino, akių vyzdžiai išsiplėtė nenormaliai, vaikščiojau kaip vampyrė ar kokia zombė. (…) daužėsi širdis, rankos drebėjo, valgyt nenorėjau, pykino, galva svaigo, pasidariau šlapimo tyrimą, tai acetono atsiradę buvo, nors daug gėriau skysčių ir t.t Tai tęsėsi 3-4 dienas(…) Svoris krito kiekvieną dieną pamažu po kelis šimtus gramų, kadangi savijauta pagerėjo, Lidos gėrimą tęsiau toliau sąžiningai visą mėnesį. Pabaigus gerti, praėjus kokioms 5 dienoms, prasidėjo nenusakomi dalykai, kurių negalėjau pati suvaldyti: prasidėdavo veido kaitimų, kūne atsirasdavo toks nerimo jausmas, nežinai kas darosi, pradėdavo rankos drebėt, širdis kalatotis, net stot. Ritmas širdies virš 120, nutirpdavo kairė ranka, paskui pereidavo į nugarą, pykindavo iki vėmimo. Iir užeidavo tokia baimė, kad tuoj tuoj numirsiu. Visi šitie panikos priepuoliai baigėsi tuo, kad man niekada niekuo nesergančiai iššaukė dusulį, trūko kvėpavimo ir imdavau kosėt. Pažįistama daktarė pasake kad tai galėjo būti priešinfarktinė būsena. Dar du kartus taip buvo, kitas dienas, darbe negalejau normaliai susikoncentruot ir dirbt, pablogėjo atmintis, ir viskas prasidėdavo ramybės būsenoj tiesiog besėdint rankų drebėjimu...”

Laiškai, keliantys nerimą ir paskatinę surasti visą, ne tik reklaminę, informaciją apie “Li Da”. Apie tokį šalutinį efektą, preparato informaciniame lapelyje- nenurodyta. Beje, dauguma vartojusių “LiDa” teigia, kad pats lapelis būna dažniausiai kinų hieroglifais rašytas, tad nelabai ten ką ir įskaitysi. Beje, pasirodžius pirmiesiems vartojojų skundams, platintojai mėgino aiškinti, jog rankų ir širdies drebulį sukelia “Li Da” sudėtyje esantys tonizuojantys augaliniai ekstraktai. Ir jog tai – visiškai normalu ir praeis, tereikia gerti daugiau skysčių.Faktai, apie kuriuos kalba šalies medikai ir dietologai, rodo tai, jog atsiradus “Li Da” Lietuvoje, pagausėjo nemažai lieknėjančių žmonių, besikreipiančių į kardiologijos skyrius. Daugėja širdies sutrikimų, infarktų, priepuolių. Netgi kelios mįslingos mirtys, kurias specialistai linkę sieti su “stebuklinguoju” kiniškojo “Li Da” vartojimu.Užsienio tyrėjų išvados: “Li Da” sudėtyje – sibutraminas.

“Li Da” uždrausta parduoti ir registruoti daugumoje Europos valstybių. Kaimyninėje Rusijoje, iš kurios, kaip teigiama, į Lietuvą ir plūsta šis “stebuklingas preparatas”, “Li Da” taip pat neregistruotas.

Vokiečių mokslininkai ištyrė “Li Da” sudėtį ir gavo tikrai šokiruojančius tyrimo atsakymus. Prie vokiečių prisidėjo rusų chemikai, savo ruožtu taip pat kiek įmanoma kruopščiau ištyrinėję šį “lieknėjimo stebuklą”.

Įrodyta, kad “Kunming Dali Industry und Trade Co., Ltd.” gaminamas maisto papildas “Li Da” - Rusijoje nelegalus. Jis neregistruotas Rusijos Federacijos Vaistų kontrolės tarnyboje. 2005 12 04 Rusijoje buvo užregistruotas tik “Li Da” su L –karnitinu. Ant paprasto “Li Da” nurodytas registracijos numeris – falsifikacija. Tokio numerio nėra, “Li Da” oficialiai neegzistuoja.

Dar 2005 Vokietijoje pasirodžiusios tyrėjų išvados skelbė: “Li Da” kiniškuose papilduose rasta sibutramino. Ir ne “pėdsakai”. Vienoje 350 mg kapsulėje sibutramino aptikta daugiau nei 20 mg.

Buvo atlikti klinikiniai tyrimai maisto papildų, siūlomų internete, privačiuose susibūrimuose, ir kurie gali kelti grėsmę sveikatai. Tai produktai - “Evolution Slim and Slender” – gamintojas firma “New Life LiDa b.v., Bijsterveldenlaan 83, 5 045 ZX Tilburg “ (Nyderlandai) ir „ LiDa Dai Dai Hua Jiao Nang“ ( gamintojas „ Kunming Dali Industry und Trade Co., Ltd. “). Nors papildų sudėtyje nurodoma išskirtinai kiniečių augalų milteliai, tyrimas parodė, jog kapsulėse esančių miltelių sudėtyje yra veiklioji medžiaga sibutraminas.Sibutraminas – mažina apetitą ir naudojamas kaip paskutinio pasirinkimo priemonė nutukimui gydyti medikamentinėmis priemonėmis. Vokietijoje sibutraminą parduoda tik kaip atskirą vaistą, kuris parduodamas su receptu. Kiniškose „Li Da“ kapsulėse rastas sibutramino kiekis beveik dvigubai viršija leidžiamą Vokietijoje vienkartinę sibutramino dozę.

Mediciniškai apie sibutraminą rašoma: sibutraminas – centrinio veikimo preparatas, sinergistiškai didinantis serotonino, noradrenalino funkciją. Mažina maisto poreikį, didina sotumo jausmą, ruduosiuose riebaluose didina termogenezę, kartu sunaudodamas daugiau energijos. 1988 m. jis buvo aprašytas kaip potencialus antidepresantas, o vėliau pastebėtas stiprus jo kūno masę mažinantis poveikis. Tačiau JAV atliktų tyrimų metu nuspręsta, kad antsvorio gydymas sibutraminu (kai nepadeda nemedicininės priemonės) – nepasiteisina ir neduoda teigiamo efekto.

Sibutramino vartojimas sukelia įvairų šalutinį poveikį, todėl vartojant vaistus su šia veikliąja medžiaga – būtina medikų priežiūra. Apie tai „Li Da“ gamintojai savo reklaminėse akcijose nekalba. Nutyli tai ir preparato informaciniame lapelyje.

Apie vokiečių tyrimo išvadas buvo informuota sveikatos apsaugos sistema, taip pat - pranešta prokuratūrai. Pagal įstatymą, prekyba šiuo preparatu Lida, pvz., pagal Olandijos vaistų įstatymus, yra nusikalstama, ir gali būti baudžiama laisvės atėmimu arba pinigine bauda.

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2007-11-07 15:24

(ingutevi @ Nov 7 2007, 03:15 PM) [snapback]555415[/snapback]

tai juk jau seni straipsniai... kas nori juos jau seniai skaite ir tikrai netiki, kad lida - tai nekaltos zoleles

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2007-11-07 22:44

(Lina-S @ Nov 7 2007, 05:43 PM) [snapback]555493[/snapback]

jei cia visos savo noru nuodus geriat, tadum kaip ir ramu man nuo dusios akmuo nusirito... o tai neatleisciau sau, kad zinojau, neperspejau ir va...infarktas

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2007-11-08 14:52

MB pilvūzas nemenkas, bet man netrukdo, o ar trukdo jam - jo reiktų paklaust. Bet tablietkom jis nesidomi. Širdis kenčia ne mažiau ir nuo antsvorio . Maistui nesutaupau, nes kelis trupinius visgi suvalgau

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2007-11-09 14:48

(Lina-S @ Nov 9 2007, 12:33 PM) [snapback]556000[/snapback]

ale jei manes paklaustumet leidimo- tai NE NE NE..NELEIDZIU!!!!!! Apskritai, daug kas yra nesveika, bet neuždrausta ir sėkmingai vartojama .

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2007-11-09 15:11

[quote name='Rasweja' date='Nov 9 2007, 02:48 PM' post='556033']
Jei manęs kas patarimo klaustų, gal ir aš sakyčiau NE. Bet sau viską leidžiu

 
 
Mama.lt
 
 
Mama.lt
 
2007-11-11 12:12

(Rasweja @ Nov 10 2007, 06:51 PM) [snapback]556329[/snapback]

Maitinčiau kūdikį, apie Lidą net kalbos nebūtų

 
 

2
 


Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Lieknėjimo pagalbininkai:...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Linukas