Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Lieknėjimo...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2005-02-13 13:35

Reguliariai pašto dėžutėje randu visokių reklaminių žurnaliukų su stebuklingų priemonių lieknėjimui pristatymais. Labai linksma juos skaityti
Įdomu, gal išbandėte kokias piliulytes, arbatytes? Ar buvo efektas? Kai paskaitai kai kurių moteriškių atsiliepimus, tai gali pagalvot, kad tik gerk tuos papildus, galėsi kirst cepelinus ir būsi liekna kaip nendrelė :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-13 14:15

Niekada nenaudojau, bet manau čia kaip bumerangas, po visų piliulių svoris gali sugrįžti dvigubai. :?

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-13 14:34

Įdomiausia, kad jų naudojimo aprašymuose patariama nevalgyti riebaus maisto, saldumynų, sportuoti, tada gausi rezultatą. Bet taip pertvarkius savo gyvenimo būdą sulieknėsi ir be to stebuklingo preparato :wink:
Aš tai turiu arbatėlę tokią labai skanią vien iš vaistažolių ir vaisių gabalėlių

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-13 15:09

Aš irgi kažkaip skleptiškai nusiteikus tų piliulių atžvilgiu. jei ir numesi kažkiek, tai gal būt, kad arba sugrįš viskas atgal, arba sveikatėlei atsilieps :?

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-13 15:10

Netikiu stebuklingais preparatais, ir viskas! Jei su jais būtų galima sulieknėti, kaip manote, kuriems galams Holivudo žvaigždės tooookius pinigus mokėtų asmeniniams treneriams ir dietologams? Prisišlamštų tablečių visos, užsisegtų AB Gym, ar koks ten diržas yra, ir baigta - jokio vargo, visos lieknos. Deja deja...

Mama.lt

Mama.lt

2005-02-15 10:07

Na va, visos žiūrime skeptiškai, bet manau, jog tiesa ir yra būtent tokia.
Dėl tų arbatelių, tai manau, jos tikrai visai nieko, tik nežinau ar padeda. Pas mane namie irgi stovi, bet negeriu..man ir taip niekada nereikejo, reikėjo labiau priaugti, nei numesti svorio. Va vyras geria, sako labai skani ir nieko nejaučia, bet girdėjau, jo nuo jų gali būti nesmagu :x

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-01 17:17

as pradejau naudoti "mikro daet " ir zinote tai jega geras dalykas :lux tik baisiai brangus

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-01 17:18

O kokiu principu jis veikia?

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-01 17:54

nieko tokio specialiai nebandžiau,bet va prieš porą savaičių nusipirkau pu-erh arbatos.kaip sakė parduotuvėj,ji tonizuojanti ir dar ten velnias žino,kokia,bet dar ir padeda metantiems svorį...kadangi gėriau tik kartą,tai rezultatų nepajutau.pliusas bent tas-kad ji tikrai skani :lux o kaip pati jolitukutis rašė,laikantis visų nurodymų,kurie surašyti ant tų tablečių ir arbatų (sportas,sveikas maistas),svoris ir taip kris.o juk žmones kaip nors apgaudinėt,kad patikėtų ir pirktų,reikia

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-02 09:08

jei veiktu,tos visos piliules,tai lietuvoj stambesniu zmoniu neliktu.as skeptiskai ziuriu i jas.viena kart tokia pazystama pamaciau,numetusia kokiu 10kg.suzinojau kad naudojo bio cla 1000.va kazkam veikia :valio

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-02 17:20

na as jau kaip minejau naudoju "mikro daet" ir man patinka.aisku pradzia ta kad maziau turi valgyti ir tik pagal laika plius isgerti 1,5-2litrus skysciu.as maniau kad ir be tos dietos automatiskai nukris,tie kilogramai jai taip elgsiuosi ir kaip manot dvi savaites laikiausi paprastai geriau daug skysciu numeciau4 kilus bet po dvieju dienu normalaus pavalgymo jie sugryzo
tada visdelto nusprendziau isbandyti sia dieta"mikro daet",ir man sekasi neblogai nes nesijauciu alkana kaip kad priestai,energijos atsirado pilna plius tai kad vakar apsivalgymo diena buvo nes mano maziaus pirmas tortadienis ir visiskai nepriaugau to svorio atgal,
dar ira pliusas tas kurios megsta saldziai pavalgyti ,tas kad sis gerimas ira saldus ir po jo nesinori saldumynu,o jo skoniu ira .,arbatos supienu,kavos,kakavos,zemuogiu,bananu,uogu misinio,ir 4rusiu sriubu :lux

Mama.lt

Mama.lt

2005-03-03 20:20

Na aš tų piliulių galia irgi netikiu,bet kažkaip susigundžiau ir nusipirkau ''Chitosan'' tablečių.Aišku buvo tik veltui išmesti pinigai.Bet svarbu buvo pabandyti

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-04 22:41

Riuta, nejau Tu tiki, kad viena diena pavalgius galima susigrazinti 2 kg? Todel ir sakoma - svertis reikia issitustinus, be rubu. Kitu atveju isgerus vandens "priaugsi" kilograma, o nubegus i tuoleta rimtam reikalui numesi du.

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-05 08:08

Aš pati nebandžiau jokių piliulių, bet draugė buvo nusipirkus obuolių ekstrakto kapsules, tipo padeda svorį mesti
O mano mama geria Biodrain, tai irgi švelniai liuosuojantys ir tiek
Stebuklingai padedančių dar negirdėjau ir nemačiau 8)

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-06 00:08

Aa, panaudojus tokiu kapsuliu itariu po poros menesiu be ju normaliais tustintis negalesi, fui :x
nors retkarciais, po kokios socios kuciu vakarienes... gal ir neblogai...?

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-11 22:20

o as naudoju sidro kapsules.pradejau truputi mazinti porcijas tai ir svoris po truputi krenta.bet sunku..... :x

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-11 23:48

As dabar geriu"Slinea".Dar viso kurso nepraejau,bet kelnes jau laisvos :svilpukas: Gal issitampe... ))):

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-12 13:47

manau kad visos tos piliules, maisto papildai padeda tik laikinai , o paskui numesti kilogramai su kaupu sugrysta . Pirmiausia reikia didelio noro ir valios . Manau , kad sportas ir suderinta mityba geriausias vaistas ! Nors pries kelis metus pati taip negalvojau , imiausi visokiu priemoniu , kad tik plona buciau :valio

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-16 21:41

Emilija, man kaip tik darbe esancioje vaistineje siule Slinea - sake geguzes viduryje baigsis galiojimas, dabar naudojant dar sunaudosim iki galiojimo pabaigos, o kaina tik 17lt vietoj normalios 70Lt. Siaip pasitarem su vaistininke, ir nors ejau visai ne preparatu kudinimuisi pirkti, vis tik nusipirkau. kiekviename pakelyje - dienos vitaminu norma (10 vitaminu: A, E, PP, C, B1, B6.....), jau vien kaip vitaminai apsimoka ))
Beja, paskaiciau ideta knygute - ziauriai patiko, akd nera jokiu burtu: isgersit ir sulieknesit - absoliuciai nieko nezada, suraso visas salygas normaliam lieknejimui (sportiniai pratimai, tiksli dieta) - ir palieka viska musu valiai. Na, sportuoti pagal knygute neketinu, kaip ir maitintis tiksliu ju raacionu, bet liekninuosi savaip ir ziuresim kas cia gausis. Beja, kas labai idomu buvo, gal ir Jums bus idomu:

Pradejus laikytis dietos, per pirmasias 10 dienu svoris lengvai nukrenta - ribojant maisto kieki, virskinimo traktas apsivalo, taigi sumazeja ir kuno svoris (paprastai 2-4 kg);
10-20 diena svoris nesikeicia - organizmas pritaiko savo metabolizma mazesniam kaloriju kiekiui, prisitaiko prie ekonomiskesnio rezimo, kartu apsireiskia nenumaldomas alkio jausmas.
20-30 diena svoris krenta: organizmas pradeda naudoti pirma pasitaikiusi atsargines energijos saltini - glikogena (kepenyse ir raumenyse sukaupta cukru), kartu is organizmo salinamas vanduo, nes 1 kg glikogeno sudeginimui reikalingas 3-5 litru vandens praradimas (taigi, 3-5 kg vandens);
30-40 diena svoris nesikeicia: organizmas prisitaiko taupiai isnaudoti jam tiekiama energija. Sumazina savo energijos poreiki ir pagaliau pradeda naudoti riebalu atsargas. Kartu organizmas vel papildo savo vandens atsargas, taigi, lieknejate, bet bendras svoris beveik nesikeicia.
40-... dienomis svoris pamazu krenta; organizmas prisitaiko prie kritines situacijos ir semiasi atsargu is sandelio, tai yra is riebalinio audinio. Lieknejimo metu is tiesu lieseja tik riebalu lasteles - nemazeja ju kiekis, o tik dydis ir mase. Sis procesas ya letas, kadangi organizmas nezino, kiek truks si padetis, ir nori, kad atsargu uztektu kuo ilgesniam laikui.

Vat kokia situacija - greitai sulieseti galima tik su skalpeliu

Mama.lt

Mama.lt

2005-04-16 21:44

Beja, sportuojant ir naudojant papildus (jeigu tikesime reklama), sitas procesa galima pagreitinti. Bet ne palengvinti. Man pasakaites apie tai, kad isgerus kazkokiu milteliu maziau noresi saldumynu tai skamba kaip utopija - geriau ir vitaminus, ir chroma, bet pro saldumynu skyriu su tokiu stresu praeinu ;(

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Lieknėjimo pagalbininkai:...

Šiandien gimtadienius švenčia (141)
Lukrecija