Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > Laiškas mano mažyliui

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-05-12 22:16

...ir kai nubusiu,jau Tave turėsiu,sūnus,dukrelė-nesvarbu,meldžiu,šventieji,jus,stebuklo,-sveikučio vaiko-ar tai daug?Tave išvydus-nušvito šypsena veide,ir pasimiršo baimė,skausmas.Tokia mažytė ir trapi,tad būki palaiminta,dukrele veidelis mažas ir nosytė,maži maži pirštukai,ir rankos virpa,kai paimu tave,dukryte.Švelni tarsi pienės pūkas,balta kaip angeliukas,maža,trapi lėlytė-brangi mano mergytė...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 13

2009-05-14 10:27

Labas, mano krebžduk... taip miela tave justi savyje, tavo judesiukus, švelnius spyrius. Gydytojas nusistebėjo, kad taip anksti juntu kažką. Bet taip, aš jaučiu tave! Ir tėtis pajuto, kai priglaudė ausį.Aš nežinau kas tu, berniukas ar mergytė, nuoširdžiai nežinau, neturiu nuojautos, tik laukiu kol galėsiu tave apkabinti ir priglausti prie pienu kvepiančios savo krūtinės, kad galėtum godžiai pasisotinti. Laikas bėga nepastebimai greitai, ne taip kaip laukiant tavo sesės. Nes aš jau žinau, o gal tik manau, kad žinau ko laukti? Gal bus visai kitaip? O kaip? Šiek tiek neramu ir kartais liūdna, o kai kada širdis iš džiaugsmo šokinėja. Aš gavau Dievo dovaną būti mama dar kartą. Duoti pasauliui dar vieną žmogų. Turėti dar vieną žmogų, kuriam esi reikalinga. Aš myliu tave, mano vaike. Laukiu tavęs rudenį, kai pagels lapai ir byrės kaštonai... Taip laukiu ir myliu.

Tavo mama.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2009-05-17 09:52

sveikos mamytes, labai faina tema!!!

As kai buvau nescia visada vakarais pasisnekedavau su savo  auksele istikruju tai nezinojau kas pilvuke plaukioja nes su vyru nusprendem neziuret, na tai griztant prie temos , tai  vakarais netgi sekiau pilvukui pasakeles ir pati atsipalaiduodavau po darbo guledamo lovoj ir laliai mano patikdavo nes ji labai stipriai kojytem spartydavo

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-05-17 10:44

Mamytės labai gražus jūsų laiškeliai ;)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-06-04 12:15

Jau dienelės suskaičiuotos - paskubėkite, parašykite dar laiškelių :)

Kitą savaitę skelbsime nugalėtoją, kuriai atiteks knyga "Pojūčių pasaulis"

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-06-04 13:27

Sveikas mano mazasis stebukle, labai netiketas, bet uztai laukiamas. Na ka visus devynis menesiukus draugausim kartu, tu mane stebink savo judesiukais, as tave myluosiu dainelemis:paklausyk:Gyveno karta pievoj vienisas svirpys, norejo susirasti drauge tokia kaip ir jis... patinka, manau. Kai eisim miegoti padainuosiu lopsine, tikiuosi tau ji patiks. Bet koks tu judrus, tikiuosi kad gimes irgi busi toks saunuolis. Laukiam taves be galo be krasto, tevelis siuncia bucinuka ir linki ramios nakteles.Labanakt mazuliuk, susitiksim ryte.Butukas. Mamyte ir tevelis.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2009-06-04 23:24

Prabilai būdama įsčiose
- pirščiukais rašei laiškus
mamai ant pilvo - kiekvienas
taškas krito tėčiui į ausį, kiek -
vienas glamžomas lapas buvo
skausmingas - vis priminei apie
save - rašei vis dažniau -
poezija sunkiai betilpo..
Tada nuostabiausia isauso diena,
Ir mudvi abi susitikom....

Lilypie - Personal pictureLilypie

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 33

2009-06-05 00:26

labai grazi akcija busimoms mamytems

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-06-05 00:41

kaip grazu...

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 155

2009-06-05 09:21

Viktorija777, aciu uz siltus zodelius mano adresiuku! Tavasis eilerastukas labai,labai grazus!

Mamytes,neisskirsiu nei vienos,nes Jusu visu labai grazuciai laiskiukai!Saunuoles! Tik, deja, gaila,kad mazai dalyvaujanciu...

2009-06-05 09:57

Tiku-taku tiku-taku, dar yra laiko ;)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 33

2009-06-07 21:38

kokie grazus zodziai

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-06-08 13:30

labai mielas konkursas, bet tikėjaus daugiau dalyvių ... :)

kol laukiaus, aš ne vieną laišką parašiau savo lėlytei :) ir dainavom, ir šokom, ir pasakas sekėm kartu :) skaitant jūsų laiškus gera sugrįžti ir į savo nėštumą. :)

p.s. lengvo gimdymo visoms

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 37

2009-06-08 15:06

labai gražūs žodžiai visų mamyčių.. kažkur ir aš turėjau savo pupai parašius, bet nerandu.. gal dar rasiu...

2009-06-08 15:52

ujjjjj prisiskaičiau - širdelė sukrebždėjo :)

Na dar savaitėlę pratęsim, ar gerai?  ;) Nes taip norisi, kad daugiau tų noširdžių žodelių prirašytumėt

2009-06-11 12:17

Na va - tik pagyriau... Kur gi jūsų staksinčios klaviatūros?  :)

Pasipasakokite, kaip jūs laukiate savo mažiuko, parašykite jam laiškutį

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-06-11 15:13

Laiskas mano suneliui Vakariui

Toka nuostabus tas jausmas,kad as esu nescia.Skrajoju padebesiais,skaiciuoju as nestumo dieneles.Kada tu,kada tu mano mazyti ateisi.Mergyte ar berniukas /kas tu!Nerodai daktarytei kas busi tu ,jau uzsispyres nuo mazu dienu.Teveliai suka galva,galvoja tau varduka,mamyte saukia,tik ne Jonas,tevelis saukia tik ne Onute.Vis laukiam ,laukiam kaledoms dovanu,nes gimsi tu.Mazyti mano mielas,dainuoju tau lopsine,ech mano mazas padauzeli neleidi man ramiai miegoti,vis primeni spyriu as cia,gal futbolista maza auginu pilveli,o gal mazute grazia sokejele.Pilvelis auga kaip arbuzas,sunku mamytei daros po truputi.Vis skundziuos as teveliui ,man skauda pilve,kojas,skrandi.Ech mazas mano padauzeli,mylima dukryte ar suneli.Kada kada tu gimsi,kada isgirsiu tavo verksma,kada priglausiu prie krutines.Begalo mylime ir laukiam,tik va sesyte tavo ozy rodo,nenori brolio nei sesutes,o tu vis atsakai spyriu i pilve,as ateinu palaukit dar.Ir nesulaukem mes kaledu,nespejom nei papuost eglutes,gimei tu mazas mano angeleli visu menesiu anksciau.Mamytei sokas kad taip geit,tevelis kaip cia,kaip cia,juk dar anksti kaledos dar toli.Gimei tu mazas mano aukse SUNELIS mano pats brangiausias.Tevelis tuoj tave vardu vadino Vakaris.Atnesei tu mums dziaugsmo ir laimes asaru,aciu dievui tu sveikas mano mazas angeleli,mylime tave visi,mamyte tevelis,ir sesute tavo skriaudejele

su meile tavo mamyte

2009-06-12 14:09

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-06-12 14:25

Ka cia Giedre reiskia .Gal tave gandrai aplanke , gal jau sveikinti.

2009-06-12 14:45

Primenu, kad dar laiko yra  parašyti laiškiukus :D

Kai mane gandrai lankys, tai sėdėsiu Nėštukių kertelėje ;)

2

Šiandien gimtadienius švenčia (159)
Nedas