Forumas > Sveikata > Moters sveikata ir ligos > Nugaros skausmas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 171

2009-03-10 15:08

patarkit,mielosios,taip skauda nugarą,kad net eina kiaurai iki pilvo,skausmas jau eina i strėnas.nakti kai pradėjo skaudėt,tai dar sumasčiau namus apsitvarkyt,kol apėjau visus namo kampus,dabar prie kompo klupiu, nes sėdėt nebegaliu laužia,ir lyg ir tirpsta visas juosmuo.patarkit kuo tept vaistų negaliu,maitinu mažiuką

Paskutinį kartą redagavo: mamuliux (2009-03-10 15:13)

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-03-10 15:55

oi pazystamas ir man tas skaudancios nugaros malonumas,tai as patarciau tau PERSKINDOL tepala,man ir mano seimynai jis labai padeda.Dar kai laukiausi ji man patare mano ginekologe nes jis is zoleliu ir visai kudikiui nekenkia,tinka tiek besilaukianciom,tiek zindanciom mamom,as taip pat dar maitinu savo mazyle,bet vakarais patepu nugara nes atsisedus ar atsigulus i lova nelabai eina atsikelti nesusukus is skausmo,o ir vyriskis kartais pasinaudoja kai nugaryte susuka.

Mama.lt

Mama.lt

2009-03-10 16:17

mamuliux 2009 03 10    

patarkit,mielosios,taip skauda nugarą,kad net eina kiaurai iki pilvo,skausmas jau eina i strėnas.nakti kai pradėjo skaudėt,tai dar sumasčiau namus apsitvarkyt,kol apėjau visus namo kampus,dabar prie kompo klupiu, nes sėdėt nebegaliu laužia,ir lyg ir tirpsta visas juosmuo.patarkit kuo tept vaistų negaliu,maitinu mažiuką

isbandyk sias tebletes jos labai stiprios ir nuo skausmo,tik jos be recepto neparsiduoda.BREXIN

2009-03-11 17:45

ačiū labai už patarimus,šiandien jau atrodo geriau

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-03-12 11:03

Patarimas toks būtų: jei vaistai, tepalai padėjo - tai tik laikina.

Būtinai turi eiti pas fizioterapeutą, masažistę - tą daryti kas metus. O sportuoti būtina. Kitaip laukia keli variantai: pastoviai valgysi vaistus ir susivarysi kitus vidaus organus, kitas - susivarysi savo nugarą iki invalidumo. Žiauru... Todėl siūlyčiau rimtai susigriebti.

Jei sugalvosi sportuoti, geriausiai tam tinka baseinas ir joga (užtenka ir vieno karto per savaitę ;)   )

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-03-12 11:27

ačiū Giedre, visą šita aš irgi suvokiu,va kol po truputį namuose mankštinausisi,nugaros tempimo pratimus dariau,viskas gerai buvo,o va tik baigiau ir turiu skausmą, naktį dar vis pabundu nuo skausmo,galvoju,kad jau ir čiužinį pakeist laikas.o dėl baseino gera idėja reikės pasidomėti ar mano krašte yra.man yra stuburo slanksteliai iš vietos išėję,tai dėl to čia ir kankinuosi

Paskutinį kartą redagavo: mamuliux (2009-03-12 11:29)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 20

2009-03-21 17:59

Sveikos mielosios, man paskutines savaites 36, tai uzvakar pradejo skaudeti strenas, ka tai galet reiksti ????

Gal zenklas kad tureciau gimdyti? nuraminkit jei kuri susidurte su panasia situacija....

2009-03-23 12:49

tavo leliukas gal jau beldžiasi į pasaulį,man tai gan ilgai skaudėjo, tai ir gimė keliomis dienomis ankščiau.bet manau geriausia būtų pasikonsultuoti su savo gydytoja.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 33

2009-04-03 09:16

Man tai nugaros skausmui padejo labai "Milgamma N"vaistas kiek tepiau visokeis tepalais tai tam kartui nuimdavo skausma ir viskas , tai daktare israse si preparata zinokit moterytes tikrai efektyvus tiesiog visas reikalingu vitaminu B preparatas, aisku dar prie to ir mankstele gerai padaryti jei labai skauda tai minimaliai nugaros raumenims padaryti pratimus.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 26

2009-04-08 16:17

Skauda nugara :( gal kas kokiu pratimuku zino?

2009-04-08 16:18

Na ir ne tik pratimuku gal kokiu veiksmingu vaistu ar siaip budu kaip numaksinti ta nelemta skausma :(

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 509

2009-04-08 16:28

yra visokiu tepaliuku nuo nugaros skausmo vaistinese,nueik ir paprasyk kad kanors duotu.Mano vyras tepasi nugara SPINAX tepalu kai skauda.

2009-04-08 16:29

Vaistai padės tik laikinai. Be to, dažniausiai jie būna gana stiprūs, todėl kenkia tavo kitiems vidaus organams.

Čia padės tik mankšta: kasdien nors kiek reikia mankštintis. Jei nežinai nuo ko pradėti  -prisimink visus mokykloje darytus pratimus ;)

Šiaip - daugiausiai tinka tie, kurie stiprina pilvo ir nugaros raumenis: atsilenkimai (įvairūs), taip pat atsispaudimai. 

Galų gale jausk pati kokių pratimų nori tavo kūnas: aš pati "atradau" kai kuriuos pratimus, o paskui pasirodė, kad tai jogos pratimai ir asanos :D

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-04-08 21:46

O nuo ko ta nugara skauda ? Tai irgi turi reiksmes mankstoms

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 37

2009-04-08 22:45

o kuria sriti skauda geri yra pleistros kur dabar reklamuoja Olfen

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 33

2009-04-09 11:58

Istikruju mansta reikalinga, as darau manksta plius vartojau vaistuku Milgama nugaros skausmui vaistineje man juos patare , tai tikrai pajutau kad mazeja skausmas , ten B grupes preparatas tai plius ir vitamino b gauni :) man tai buvo nervu funkcijos sutrikimai del to skaudejo. o tu issiaiskink irgi nuo ko tau skauda.

2009-04-09 12:06

Dariausi tyrimus tai nieko neranda,bet atsikeliu kiekviena ryta su skaudancia nugara, as irgi girdejau kad joga gerai reiks matyt mokintis jogos, tepami tai tam kartui man padeda ir vel po keliu valandu maudimas nugaroje, sakau gal po gimdymo kazkas cia man, vaistineje ir man ta Milgama siule bet susilaikiau bet gal teks ir milgama isbandyti. Aciu jums moterytes uz nuosirdzius patarimus, jei dar ka zinot viska rasykit susikrausiu informacijos o tada jau gydysiuos pati nes cia su musu daktarais tai nieko gero.

2009-04-09 12:08

edita juosmens srityje skausmas,bet tie pleistrai nezmoniskai brangus man atrodo

2009-04-09 13:23

Na tai čia normalu, kad skausmai :)  Išnešiojai tokį svorį, paskui gimdymas daug jėgų atėmė, o dabar ir dar mažiuką nešioji ;)

Visam tam reikia stiprių nugaros raumenų, kurių moterys dažniausiai neturi :)

Joga ar ne joga - sportuoti būtina, čia pleistrai ir tabletės padės tik laikinai, kaip ir minėjau. Čia ne išeitis.

Jei negali dar išeiti iš namų kelioms valandoms į sporto klubą, tuomet daryk mankšą - tokią, kokią prisimeni iš mokyklos ar kitų įstaigų. Bet tuomet reikia tai daryti kiekvieną dieną.

Žinau, kad kartais apima tinginys - bet kitaip nieko nebus :)

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 23

2009-04-09 13:27

Taip as pritariu giedrei manksta geriausias vaistas,kad ir minimaliai kiekviena diena po kelis pratimukus.

1

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
sarunas