Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Adenoidų šalinimas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 27

2009-06-22 17:20

mano sūnui irgi adenoidai pakildavo, bet gydytoja sake,kad jei iki septyniu, astuoniu metų neišaugs, tai reikes operuoti, iki tada prasiples nosiarykle , tiksliau ta vieta, kur adenoidai yra. Tiesiog kai pasala vaikas, jie padideja, mums tikrai prastai buvo kas men. ar du tokia sloga su kvapu budavo, knarkdavo, dabar jam septyni, ir per metus karta ar du susloguoja, palasinam lasiuku ir viskas, nors kai buvo treju ketveriu, tai vien lasu neuztekdavo. na, mano nuomone, tikrai neverta skubeti su operacijom, jie reikalingi, tie adenoidai, aisku, jei tikrai kitos iseities nera, tai reikia . man irgi buvo jau mintis operuot, bet kazkaip sestus beeinant reciau ji pasirodydavo, o gal laiku pastebedavau, pasilašinam daromu vaistuku ir pasveikstam.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2009-06-23 09:44

Aš irgi tempiau, tempiau, bet galiausiai, kai pradėjo vaikas neprigirdėti, nusprendžiau, kad geriau operuoti, nes kurčias liks. Gydytojas sakė, kad dėl adenoidų skysčiai nesiskirsto ir ausyse kaupiasi, gali bet kuriuo momentu būgneliai trukti, o tada vaikas negalės nei nardyti, nei galvos po vandenio kišti.

Išoperavęs gydytojas sakė, kad "labai labai dideli adenoidai buvo, neįsivaizduoju, kai p jis kvėpuoti galėjo...". Tuo pačiu dar ir tonziles apkarpė, kad nebūtų tokios didelės ir virusas taip greit neužkibtų...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 613

2009-06-24 22:43

IlonaMiklusiene 2009 06 23    

Aš irgi tempiau, tempiau, bet galiausiai, kai pradėjo vaikas neprigirdėti, nusprendžiau, kad geriau operuoti, nes kurčias liks. Gydytojas sakė, kad dėl adenoidų skysčiai nesiskirsto ir ausyse kaupiasi, gali bet kuriuo momentu būgneliai trukti, o tada vaikas negalės nei nardyti, nei galvos po vandenio kišti.

Išoperavęs gydytojas sakė, kad "labai labai dideli adenoidai buvo, neįsivaizduoju, kai p jis kvėpuoti galėjo...". Tuo pačiu dar ir tonziles apkarpė, kad nebūtų tokios didelės ir virusas taip greit neužkibtų...

oi kaip turbut vaikui skauda buvo ta operacija,bet svarbiausiai kad viskas gerai

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-06-24 23:24

Maniskiui gal sunkiau buvo po narkozes atsigauti, nei skausmas ten, kur operuota. Jau kita diena, galima sakyti, normaliai valge, jautesi. Dabar priprato per nosi kvepuoti, nevaiksto issiziojes kaip pirma.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

2009-06-25 11:51

Maniškis kaip toks popa, tai jam skaudėjo. Liepė vaistukų purkšt (tipo paeršalo, gerklytė raudona) Bet irgi apie 2 denas skaudėjo, paskui jau nesiskundė. Gydytojas užvakar apžiūrėjo ir pasakė "aš apakęs kaip greit gyja"

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-06-25 20:16

Na kaip jau minejau,mano berniukas jau ta pati vakara valge ir juokesi,pamirses kas jam buvo,taigi,manau visi vaikuciai kitaip skausma pernesa,nes skausmo kartele kaip ir pas suaugusius nera vienoda.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-02-21 08:33

Sveikutes mamos,

Mes uzvakar pasišalinome adenoidus ir pakirpo tonziles, pirma diena lyg ir viskas buvo ok, neskaitant pora valandų po narkozės. Bet va nuo vakar man jis pradėjo kimti, lyg ir sloga girdisi, nors kai puciam tai nelabai ten ko yra. Siandien jau ir kosim bet ne sausai, aš jau nebesuprantu ar čia jau rimtos ligos kabinasi ar cia tik gal valosi viskas. Temperatūra laikosi 37, bet girdėjau kad tai normalukelias dienas kol žaizdelės sugis. Aišku rytoj bėgsim pas savo gydytoja, bet kaip man elgtis šiandiena, gal jau kokio sirupiuko duoti nuo kosulio?Gal yra kam panašiai buvę, po šitų procedūrų?  

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-02-27 15:38

Nenustebciau Vaidutike kad koki virusa pasigavot, tose ligoninese visko pilna.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-01-05 18:29

labas vakaras.mums 4 metukai.ir mums pasiule isoperuoti adenoidus,netgi uzrase jau operacijai.bet dabar esu pasimetusi,nes kiek cia pskaiciau,kad jie isauga ir t.t.pagal skale mums jie uzima tik 30 procentu.tad nezinau ka daryti,ar operuoti,ar dar palaukti?gal galite ka nors patarti?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 613

2011-06-20 21:40

Laba,gal kas zinot kaip geriau operuoti su lazesiu ar ne..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-10-04 11:11

Sveikutes.gal galit kas parekomenduoti,kur vaikui operuoti adenoidus?ar cia visur tokios eiles?siauliuose pasikambinau,tai daugiau kaip puse metu reikia laukti..

2011-11-05 19:46

Siauliuose baisiausios eiles, mes pries metus laiko operavomes adenojdus tai vaziavom i Kauno dienos chirurgijos centra. Bet dabar ruosiames salinti tonziles, nes jos LABAI dideles. Niekaip nesuprantu, kodel iskarto negalejo pries metus su viena narkoze viska pasalinti. O dabar yra Radviliskyje LOR chirurgas ir aciu dievuj nebereikes laukti eileje.

2012-05-11 08:51

Laba diena,

Praejodaug laiko po jusu operacijos, gal galite pakomentuoti, kaip po jos gyvenate, ar besergate, nes musu tokia pat situacija, irig tokia pat operacija laukia, visokiu nuomoniu prisiskaiciau, tai nerimauju.... :(

2012-05-11 08:55

Laba diena,

Po jusu operacijos praejo jau nemazai laiko, kaip siandien gyveante? kaip su ligom jums? musu laukia tokia pat operacija, irgi ausytese vandenukas kaupiasi, tonziles tuo paciu adenoidus operuodami nori apkarpyti (pas mus letinis tonzilitas, si rudeni-ziema 3-4 kartus sirgom su gerklyte antibiotikus gerem...). dukrytei 2.9 m. visokiu nuomoniu prisiskaiciau, pergyvenu... :(

2

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Adenoidų šalinimas

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
rapolas