Forumas > Pakeliui į motinystę > Kontracepcija > Kontracepcija...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 66

2009-03-20 18:29

sveikutes,

mano mazytei jau du men.gimdziau naturaliai,be nuskausminamuju,tik sktanamuosius leido,nes velavo vaikutis.po to savaite gausiai kraujavau,o kitas tris sav.tepliojo,kai baigesi "kraujavimai"pradejau gerti kontraceptikus krutimi maitinancioms-AZALIA(atsiunte uosvenenes,recepto nereikejo..as uzsienyje,galvojau tokiu negausiu,bet pasirido yra,tik kitokiu,o daktare sake ir sitos tinka)tai va pradejau gerti ir pradejo vel teplioti,paskui kraujuoti ir taip kasdien visa menesi,tik kelios dienos buvo "svarios" dar prasidejo nenormalus galvos skausmai,galvodavau net kad mirsiu nuo skausmo,be vaistu negalejau,tad nustojau gerti ir viskas praejo ir skausmai ir kraujavimai,tik vis dar skauda pilvo apcia,tai viena puse tai kita .Man gydytoja sake,kad jei krutimi maitinu,tai isvis sirgti netureciau!!!gal kas vartoja kontaceptikus maitinimo metu ir kokius,ar nebus zalos vaikuciui,nes ant inf.lapelio raso,kad nepakenks vaikui???                                                                                                     

pirmas kaciukas

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-03-20 18:50

mano gydytojas neleido man gerti kontraceptiniu, kad ir maitinancioms mamoms :) sake jei nori, eik pas kita gydytoja. jo nuomone, tokie vaistai negali neatsiliepti vaikui. geriau saugotis prezervatyvais ar zvakutemis.  

2009-03-31 12:57

o kokias zvakutes siulai naudoti,ar jos patikimos?

tai vadinasi cia tik mitas,kad krutimi maitini ir nepastosi...

pirmas kaciukas

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-03-31 15:50

Juokauji? Su kontraceptikais maitinti? Čia tik užsienyje taip gali būti.... Kaip gali būti kontraceptikai ne hormoniniai???

Jau tikrai tavo vietoje naudočiau žvakutes, jei manai, kad gali pastoti.

2 mėnesius tikrai gali kraujuoti ir gali teplioti - tokiu metu tikrai nepastosi. Pasiskaityk šią temą Mėnesinės po gimdymo

Paskui, jei nustosi sirgti - tai kol nesergi greičiausiai ir nepastosi. Šimto procentų tau niekas neduos. Jei nepasitiki - belieka prezervatyvai ir žvakutės.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-03-31 16:59

va buvau vaistineje ir nepatikesit,jie neturi zvakuciu!!!tik kazkokias kapsules,kurias susileidi su stomokliu ir dar panasios formos i zvakutes,tik vidus uzpildytas aliejuku,na bet pati vaistininke neleido pirkti,sako nepatikima ir visaip bande atkalbeti,sako mes jau 10metu neprekiaujame zvakutem,nes nepatikima,tai pasiule prezervatyvu

teks prasyti,kad atsiustu is Lietuvos..

pirmas kaciukas

2009-03-31 17:25

vienas is zvakuciu pvz - patentex ar kazkaip pan. bet jos aisku turi savu minusu :) placiau internete pasiskaityk ;) mes tai dabar perzervatyvais pasitikim ;)

2009-04-01 13:04

Žvakutės patikimos, jei naudoji jas pagal instrukciją. Aš siūlyčiau derinti jas su vaisingų-nevaisingų dienų skaičiavimą (čia gali pasibandyti tokį kalendorių, kai bus nors kiek stabilesnis ciklas) ir vaisingomis dienomis vengti mylėtis.

Minusas yra tas, kad būtinai reikia palaukti, kol žvakutės ištirps (instrukcijoje turi būti parašyta, kiek laiko 3-7 minutes). Ir nenaudoti tada, kai ištirpusios žvakutės "galiojimo" laikas pasibaigęs.

Na aišku didžiausias minusas tikriausias tas, kad žvakutės sudaro tokį gleivių kamštį, kuris ne itin patinka moterims :)

2009-04-01 16:28

na dabar nesergu menesinem,tai negaliu skaiciuoti,be to man niekada nebuvo reguliarios,tai del to ir geriau kontraceptikus...

as naudojau zvakutes,bet del uzdegimu,tai zinau ta jausma,kai "slapia"bet manau dar geriau,kad taip,juk maitinimo metu ir taip "sausa",o del kondonu,tai nzn nelabai patinka,va pasimylejom su kond.,tai vel tepti radejo,nzn jau 10sav.o vis dar problemos,gal myletis dar negaliu,be to mane siuvo,tai gal po mylejimosi vis plystu ir tepa,nes dar jauciu perstejima,kai slapinuosi isores rande

pirmas kaciukas

2009-04-01 16:32

o tas kalendorius tai geras butinai pasinaudosiu,kai susirksiu!!!

pirmas kaciukas

2009-04-02 09:31

kalendorius liuks, aciu Giedrei ;)

juodaake, o tu nenori nueiti pas ginekologa? gal tau istikro dar negalima lytiskai santykiauti? jei jauti kad kazkas negerai, susilaikyk. minimum du men nereikia to daryti.tau 10 sav, gal peranksti.

2009-04-02 16:38

gal ir negalima,reikejo savo kuno klausyti,o ne literatura remtis,kad jau po men.galima myletis-per graitai norejua surgrysti i senas vezes o pas gydytoja eisiu po men. ir pakalbesiu-ims megineli,del kaklelio vezio,cia visoms taip daro po gimdymo ir dar nemokamai,kas keistao LT daro tokius tyrimus?

pirmas kaciukas

2009-04-02 17:21

paskaiciau foruma apie spirales,gi galvoju galiu ja isideti,kazka kalbejau su gyd.apie ja,dar lankstinuka dave,tai dabar paziurejau,vadinasi ji IUS(cia MIIRENA tik kitaip ja uzsienyje vadina,tai vadinasi kitokiu hormoniniu spiraliu net uzsienyje nera!!!) na ir kainas ji man uzrase:spirale-90eur,o idejimas-150eur. ir kas sake,kad uzsienyje nemokamai tai spirale pirksiu cia,nes pigaiu,o isidesiu Lietuvoje,jei jau nemokamai

pirmas kaciukas

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-04-02 22:56

girdejau kad yra kontrceptines tabletes maitinanciom, tik nuo ju atseit gali padaugeti spuogu ir panasiai. bet pati ju nenaudojau. kas del zvakuciu tai kai kuriom jos sukelia perstejima ir deginimo jausma. spirale tai irgi kiek zinau ne visom tinka, o kur ja paskui deti jeigu netiks? mes tai naudojam prezervatyva ir lubrikanta nes maitinu dar ir ten labai sausa.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2009-04-03 09:50

sveikutes,

mano mazyliai uz keliu dieneliu bus 3 menesiai,vis dar maitinu pati ir tuo labai dziaugiuosi,bet iskilo problemele,jau sulaukiau antru menesiniu ir pienuko dar uztenka,pirmosios pasirode vos praejus pusantro menesio po gimdymo,niekaip negaliu apsispresti del kontracepcijos.Vis mastau apie tabletes AZALIA,gal kas naudojate,ar nekenkia leliukui ???

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 50

2009-04-03 11:03

Labas! Na as manau, jei pati dar maitini vaikiuka savo pienuku, tai tikrai negali buti kalbos apie kontracepines tabletes, nes juk jose yra hormonu, nesvarbu, kad AZALIA tabletese yra maziau hormonu ir informaciniame lapelyje raso, kad nekenkia vaikuciui, jei patenka i piena, bet visgi vaikiukas gauna tos veikliosios medziagos su mamytes pienu ... Tai man kyla klausimas - ar verta rizikuoti? Nes niekas nezino, vienam vaikuciui gali nebuti nieko, o kitam gali buti reakcija ... As siulyciau kita kontracepcija, pvz. spirale, na arab vyras gali pats apsisaugot, kodel tik moterys turi saugotis, juk yra du zmones  

Asmeniskai as (pati dar maitinu) tikrai nenodauciau siu tableciu, sugalvociau kazka kitka

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 77

2009-04-03 11:54

as taip pat jokiu tableciu negerciau.kai buvau pas daktara siule man tokiu kad galima maitinimo metu gerti jas.bet juk vistiek patenka i pienuka,velniai zino kokie poto jos gyvenime atsiliepimai gali buti po tu hormonu kur is manes pavalge...as taip pat susirgau po mazdaug 5 svaiciu po gimdymo,nors dar ir maitinau.na dabar jau nebemaitinu,bet antruju nesulaukiu,kai tik sulauksiu desiuos mirena.ir bus rami galva tikrai patarciau negerti jokiu tableciu.o jei nenori jokiu spiraliu detis ar panasiu dalku,tai belieka gumytes 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 145

2009-04-03 22:23

sveikutes

mano suneliui jau 6men.ir 3savaites.Maitinu pati iki 6men nesisaugojom,o dabar baigiu gerti pirma pakuote AZALIJOS.pasalinio poveikio lyg ir nesijaucia,bet pries pradedama dar galvojau

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2009-04-05 22:55

kad dabar pasalinio poveikio nera tai gal dar nieko nereiskia,o ar jos neatsilieps leliukams kai jie ugtels?

2009-04-06 11:19

Įdomiai jūs mąstote apie KT - jums gerai, leliukas neverkia. O hormonų gauna šiek tiek mažiau, nei iš kitų KT.

Turėkite proto savo vaikus žindyti pienu su hormonais, kai pas juos dar nėra jokio lytinio brendimo....

2009-04-06 11:22

JuodaKate 2009 04 02    

gal ir negalima,reikejo savo kuno klausyti,o ne literatura remtis,kad jau po men.galima myletis-per graitai norejua surgrysti i senas vezes o pas gydytoja eisiu po men. ir pakalbesiu-ims megineli,del kaklelio vezio,cia visoms taip daro po gimdymo ir dar nemokamai,kas keistao LT daro tokius tyrimus?

Taip, daro. Irgi nemokamai ;) Šiuo metu programa vykdoma, todėl ir skatinama visas pasitikrinti nemokamai. Tik tiek, kad kai vienoje temoje kalbėjau apie skiepus, tai nuo šios ligos patikra - tik gelbėjimosi pagaliukas. Įrodyta, kad tai yra virusas, o nuo viruso vienintelis išsigelbėjimas - skiepai... Bet čia jau offtopic ;)

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Kontracepcija > Kontracepcija maitinimo metu

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
faustas ivoska