Forumas > Pakeliui į motinystę > Kontracepcija > Kontracepcija...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 145

2009-04-06 17:12

Taip gerai sakot,kad patenka mazyliui per piena,daugiau negersiu,

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 66

2009-04-06 17:15

Virusas?  nu jo,kai ejau gimdyti,dar nebuvo laisva palata,tai laukiau priimamajam,o tas kambarys buvo salia ir as ji  maciau,maciau ir kaip tvarke ji,o paskui sako jau paruosta,bet va pati gyd.ejo prieki ir pima iejo,tai kad susko,bl ar cia kas grindis plove?!gerai,kad as nemaciau..na tai isplove,bet va tualeta su dusu pamirsotai aisku,kam cia reikia,juk  tuoj kita ateis gimdyti...nu vnz kam fabrikas su kazdieniniu darbu,kam nereali sventebet va sterilizacojos nera,jauciu ir virusu pilna

pirmas kaciukas

2009-04-06 17:25

Negerkit jokiu kontraceptiku!!! gal mano org.iskart bande pasakyti,kad negerciau,o as nesupratau...

va gal cia ir sutapimas,bet kai pradejau gerti(kai leliukui jau menuo buvo ir sakoma tada elergijos pasireiskia)tai ja ir pradejo berti nuo bet ko,ka anksciau valgydavau ir jai nieko nebudavo,dar oda labai issausejo...na dabar jai jau 11sav.po truputu baigiam uzgyti,tik dar kojytes sausos,kad ir kiek kremo betepciau.

Tai va,viena pakuote isgeriau,o kitus vyras ismete i siuksledeze,kai tik perskaite inf.lapeli,sake daugiau gyvenime negersi kontraceptiku!!

pirmas kaciukas

2009-05-05 13:34

Va iskilo klausimas,o kaip del motersko prezervatyvo?gal kas bandet?vyras buvo pagriebes,sako perkam,as tik nusipurciau,sakau kad as nzn kaip naudoti,byjau,zinau,kad jis kisamas i vydu,bet kaip isimti,kaip jis ten veikia,gal nera tokia gera apsauga,jei apie ja niekas net neuzsimine

pirmas kaciukas

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-05-06 14:20

po gimdymo jau pirmo apsilankymo pas ginekologe metu mazdaug po sesiu sav. ji man israse KT, isgeriau lygiai viena tablete, paskui pamirsau dvi dienas ir isviso negeriau. o pradejau gerti tik tuomet kai nustojau maitinti dukryte. nes berots yra vienas kontraceptikas tinkantis maitinancioms azalia, nu bet vistiek hormonu ten yra nors ir mazas kiekis bet... pabijojau jog kaaip nors neatsilieptu tai ateityje mano dukrytei

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 33

2009-05-18 14:46

As irgi girdejau kad yra toks vienintelis kontraceptikas su vienu hormonu Azalia, ir kad jis tinka maitinancioms, nes tas hormonas neturi jokios ytakos motinos penui, nera estrogeno siame kontraceptike, ir dar sake kad jis geriamas istisai be jokiu 7 dienu pertraukos nes ir to hormono kurio yra tai irgi labai mazas kiekis ieina ,gal ir geri kontraceptikai manau

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-05-18 15:35

zinoma, kiekvienai mamai rinktis... ar gerti kontraceptikus.

nemanau, kad gydytojai kategorskai nusiteike pries kontraceptikus maitinanciom - klysta.

man idomu, kiek metu tos KT yra rinkoje? ar buvo tirti vaikai, kurie gavo hormonu?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 26

2009-05-21 13:14

Esu skaiciusi ir kalbejusi su vienu gydytoju, del kontraceptiko Azalia, tai sake kad tikrai vaikeliui neturi jokios ytakos, atrodo kad netgi tyrimai buvo atlikti, juk kiekviename organizme kazkoks kiekis yra hormonu ir jie musu organizmui tikrai nesvetimi. Lietuvoje man atrodo apie metus laiko jie dar tik egzistuoja, todel daugelis nieko nezino apie juos, pati galvoju gal pakeisti juk cia hormonu dar maziau nei tuose kur as vartoju, na bet dar nezinau

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-03-10 13:58

na o man gydytoja patare susileisti vaistus, depo-provera pavadinimas, viena injekcija trim menesiams, bet cia sake apsaugos tiktais kol maitinsiu pati. pries susileisdama skaiciau komentarus internete, vienos sake nesamone , kitos priesingai, o as galiu pasakyt jokiu salutiniu pozymiu nepastebejau. kai baigsis man ttrys menesiai vel leisiuosi, nes ir pigu ir patogu ;]

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Kontracepcija > Kontracepcija maitinimo metu

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Gabriele