Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Kosmetika iš užsienio

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-03-20 14:53

noreciau paklausti mamyciu nuomones ar skiriasi kosmetika lietuviska nuo uzsienyje pirktu kosmetikos produktu,ta prasme kaina kosmetikos efektyvumas,as pati esu isitikinusi kad kvepalai uzsienyje pirkti daug geriau laiko negu lietuvoje pirktu,ir atrodo linija ta pati kvepalu bet kvapas visiskai kitoks arba neilgai laiko,kaip jums atrodo ar lietuviskus prekes prastesnes negu uzsienyje ,ir kainos .paskutiniu metu kai buvau lt pirkau pudra is maybeline atrodo kaip irvisai nieko buvo tai uzsiprasiau kad vyras parveztu lygiai tokia pacia ir skirtumas buvo net labai didelis visiskai netokia spalva ir pasidengia ant veido labai negraziai nors atrodo ir numeris ir spalva pudros lygiai tokia pati,tai nusprendziau cia nusipirkti tokia pacia pudra ziuresim koks efektyvumas bus,

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 396

2009-03-20 19:09

Mano nuomone, kad kosmetika ir kai kurios prekes parduodamos LT ir uzsienyje tikrai skiriasi. Jei jauciasi didelis skirtumas kvepalu kokybeje, tai vadinasi, kad lygiai taip pat yra ir su tusais, seseliais, lupu blizgesiais, kremais, krempudromis ir t.t. Importuojamu i LT prekiu kokybe atitinka treciu saliu reikalavimus.  Asmeniskai as kai skrendu i lietuva, parfumerija ar kvepalus visada perku norv - Duty Free, bet ne latvijos. Kad ir varda turincioje "Kristianoje" prekes ir ju kaina neatitinka kokybes. As uz tai, kad jei yra galimybe, pirkti kosmetika uzsienyje ir tureti viena gera tusa, lupu blizgesi, krempudra... vis del to naudojame veidui, geriau sumoketi brangiau, bet zinoti, kad moki uz kokybe

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-03-23 23:22

As tai mazai apsiperku LT kai grystu kas liecia kosmetika,nes kainos ypac kvepalu dar didesnes negu uzsienyje.Pas mus pigiau,o tusu ar kremu kainos panasios,cia dar ziurek koks ispardavimas tai gali pigiau nusipirkt,patikimesne kosmetika cia,negu LT.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 251

2009-03-24 13:12

Labai skiriasi kosmetika parvezta is uzsienio ir pirkta LT. Nupirkau vyrui dovanu kvepalus Kristianoje- Chanel Allure Home Sport,kvapas skyresi nuo parvezto is uzsienio meginelio..    Kainos bent jau visokiu parduotuviniu sampunu panasios. Kvepalai pas mus brangesni,nei uzsienyje. O akiu tusai uzsienyje brangesni,nei pas mus Nezinau,kaip kitose uzsienio salyse,bet Prancuzijoje tai tikrai. Ir ten tusai supakuoti,pirkdama gali but rami,kad niekas nebuvo jo atsukes 

Moterys turi nuostabią nuojautą: jos sugeba suvokti bet ką, išskyrus tai, kas akivaizdu

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 16

2011-02-16 21:43

Daug ką iš kosmetikos,plaukų priežiūros priemonių,ekologiškos kosmetikos(Jason,Avalon,Weleda pigiau) vaikams,vitaminų,papildų pati perku čia:

Maisto papildų, kosmetikos ir vaistų rojus http://www.iherb.com

Pirmą kartą perkant su koduku EZU136 gaunate $5 nuolaidą .

Siuntimas iš JAV į Lietuvą kainuoja 4 USD iki 1360-1400g. Svarbu neviršyti šio svorio, nes tada siuntimo kaina išauga nemažai.
Pirmą kartą apsipirkus gaunate asmeninį nuolaidos koduką, kurį rasite My Account esančioje skiltyje iHerb Rewards
Šiuo koduku dalinatės su draugais, pažįstamais ir artimaisiais. Jie gauna $5 nuolaidą savo pirmam apsipirkimui, o jūs gaunate 4% nuo jų išleistos sumos. Ir taip metus laiko. Jūsų draugai gal būt kažkam pasiūlys savo koduką, tada jūs gausite 3% nuo jūsų draugų draugų išleistos sumos. Taigi:
1 lygis - 4%
2 lygis - 3%
3 lygis - 2%
4 lygis - 1%
Praėjus metams nuo tada kai buvo panaudotas jūsų kodukas, jūs gaunate po 1% nuo visuose lygiuose išleistų sumų .
"Uždirbtą" sumą galėsite panaudoti apsipirkdami, gauta suma bus automatiškai minusuojama. Deja, reikia laukti kažkur mėnesį, kol galėsite panaudoti nuolaidą.
Jei jūsų norimos prekės nėra pardavime, paspauskite Notify me ir gausite pranešimą i el. paštą, kai ji vėl bus prekyboje .
Atsiskaityti galima kreditinėmis ar specialiomis kortelėmis skirtomis internetiniams pirkimams (pvz. Seb'o Visa Virtuon, Swedbank'o Visa WEB ir kt.) .Paypal atsiskaityti negalima.

Gerų pirkinių!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2011-09-25 00:18

ateja 2009 03 20    

noreciau paklausti mamyciu nuomones ar skiriasi kosmetika lietuviska nuo uzsienyje pirktu kosmetikos produktu,ta prasme kaina kosmetikos efektyvumas,as pati esu isitikinusi kad kvepalai uzsienyje pirkti daug geriau laiko negu lietuvoje pirktu,ir atrodo linija ta pati kvepalu bet kvapas visiskai kitoks arba neilgai laiko,kaip jums atrodo ar lietuviskus prekes prastesnes negu uzsienyje ,ir kainos .paskutiniu metu kai buvau lt pirkau pudra is maybeline atrodo kaip irvisai nieko buvo tai uzsiprasiau kad vyras parveztu lygiai tokia pacia ir skirtumas buvo net labai didelis visiskai netokia spalva ir pasidengia ant veido labai negraziai nors atrodo ir numeris ir spalva pudros lygiai tokia pati,tai nusprendziau cia nusipirkti tokia pacia pudra ziuresim koks efektyvumas bus,

kokybe skiriasi. lietuviška kosmetika pigiau, bet užsienietiška kokybiškesnė, bent jau man taip atrodo. aš perku http://www.topbeauty.lt loreal produktus, esu patenkinta, lietuviška pirkdavau margaita, tai man nelabai tiko, bet tai čia kaip kam.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 39

2015-12-15 14:25

Teko ir man girdėti, kad kosmetika iš užsienio yra kokybiškesnė. Bet ar siuntų siuntimas nėra brangus į Lietuvą? Net ne visi siunčia kiek žinau..atrodo sudėtingas reikalas man apsipirkinėjimas svetur internetu.

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Kosmetika iš užsienio

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Aronas