Forumas > Namai > Buitis > Tupperware gaminiai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 12

2009-03-18 17:12

Jau senokai naudoju Tupperware gaminius, dabar dar ir prekiauju jais   Ar dar yra naudojančių mamyčių šiuos gaminius, kokia jūsų patirtis bei nuomonė apie juos?

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-03-18 18:01

Sveika, turiu kelis indus, jau kokius trejus metus, man jie patinka, bet daugiau nesu buvusi nei prezentacijoje, kažkaip nebegirdžiu aš jųturiu plaktuvą ar maišytuvą , nebeprisimenu kaip jis ten vadinasi, turiu tokį indą gur grikiai ar ryžiai išbringsta ir nereikia virti, be to jį naudojų dar ir tada, kada noriu , kad maistas ilgiau šiltas išliktų, dar turiu druskinę, bet jos kažkaip nenaudoju, kadangi druska molineme inde man patinka visai

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-03-18 20:22

Turiu ir as ivairiausiu indu,esu patenkinta jais,ypac peiliais ir galastuvu.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-03-19 09:12

aš nauduojuosi duonine, puodu dvigubu, kad šiltas maistas liktų, paskui dar visukių indelių produktams laikyti, plakiklį... regis viskas. jau kokius 5metus viską turiu ir tikrai man patinka.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-03-19 14:40

Mes turim plakiklį, ekonomišką indų ploviklį, specialų skuduriuką stiklui valyti labai geras tinka ir veidrodžiams, langams, želė tortui daryti indą. Visa tai  naudojam jau kokius 2 metus. Esu patenkinta.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 171

2009-03-19 15:14

ir aš turiu keleta indų :želė žiedą,birių produktų indus,dėžutę pietums,dubenėlį kur dangtis isitempia, nepamenu net kaip jį ten bevadino,dar keletą indelių ir tikrai esu patenkinta,bet ir aš jau senokai apie tupperware nieko negirdėjau.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2009-03-19 15:25

Labutis!As irgi naudoju TW gaminius jau seniai,nuo rudens ir pati tapau demonstruotoja-nes patinka visiems pasakoti apie gerus ir kokybiskus gaminius ir demonstruoti ju privalumus! 

2009-03-19 22:04

Net negalvojau, kad tiek daug naudojančių šiuos puikius gaminius ;) tik nelabai supratau kodėl seniai kai kurios ką nors apie Tupperware girdėję: ar turite tai ko jums užtenka, ar dabar nelabai domitės jais? Lika78 nesupratau ar nuo rudens juos naudoji ar nuo tada dirbi TW? O aš pasirodo kol kas ilgiausiai juos naudoju ;) nuo pat jų atsiradimo Lietuvoje. Na, šiaip iš pradžių atrodė, kad neverta už tokią kainą jų pirkti, bet kai įsigijau vieną, po to kitą gaminį, tada ir prasidėjo :) Po to, žinoma, pradėjau ir dirbti ten. Šiaip esu labai patenkinta, nes garantuota jų kokybe, ko nelabai rasi PC.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-03-21 17:09

Aš turiu tik skustuką , geras , esu patenkinta.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 310

2009-03-21 17:13

ir mes naugojame nemazai indu sios firmos, bliudeliu, zieda, dezutes. Jau gal kokius 7 metus ir esu patenkinta

http://www.mama.lt/liniuotes/

http://www.mama.lt/liniuotes/

2009-04-05 20:20

Sveikos, merginos. Gal kuri nori norite ką nors naujo įsigyti iš Tupperware gaminukų. Dabar kaip tik nuolaidėlės bei išpardavimas kai kurių gaminių, tikrai verta ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 613

2009-04-05 22:19

as irgi daug ka turiu is tos firmos ir visai nesiskndziu..mano sesuo platina TW

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-04-07 12:31

Aš tai norėciau sūrinės ir sviestinės,kiek paskaitinėjau čia , tai atsiliepimai geri.

2009-04-08 08:57

Na, jei sesuo platina juos, tai tikrai manau, kad turi ne vieną ;) Iš pradžių ir man taip buvo, kai teta pirmiau pradėjo dirbti, tai daugumą indų tada ir susipirkau  Aš irgi vienus indus daugiau naudoju kitus mažiau, matau kad beveik visos turime žele žiedą, o šis labai gerai prieš šventes 

2009-04-09 12:43

Nuo rudens esu demonstruotoja,o naudoju jau seniai - pries pora metu gavau dovanu Quick Chef'a ir extraplusa,bet bet man nepaaiskino apie ju privalumus ir garantija.O paskui kaimyne(TW demonstruotoja) viska issamiai papasakojo,parode-ir dabar be TW neisivaizduoju savo virtuves!Mano vyras irgi-jam ypac patinka greitkratis ir smulkintuvai bei dubuo teslai.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-04-10 00:43

vover 2009 04 07    

Aš tai norėciau sūrinės ir sviestinės,kiek paskaitinėjau čia , tai atsiliepimai geri.

turiu juos,labai esu patenkinta

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-05-18 20:23

laba dienele 4u.gif matau, kad čia Tupperware naudotojų temukė, tai labai norėjau paprašyti Jūsų pagalbos.
gal galite sudalyvauti apklausoje šia tema ax.gif labai reikia Jūsų atsakymų, nes rašau diplominį darbą apie TW.

anketelė: http://www.publika.lt/apklausa-15-4a1015ab5547b.html
dėkui už pagalbą aciuks.gif

2009-05-19 09:22

O nustebau, kad dar diplominius darbus rašo susijusius su Tupperware Tuoj bus įdarbinti pažįstami užpildyti anketėlę, nes aš kaip suprantu netinku, nes esu darbuotoja, o čia skirta pirkėjams ;)

Paskutinį kartą redagavo: rroses (2009-05-19 09:35)

2009-05-23 18:56

O,tikrai idomu!Jeigu norit,galiu paprasyt savo klientu sudalyvaut apklausoje!Reikes pateikt nuoroda,ar ne?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2010-02-11 21:55

Turiu nemazai Tupperware gaminuku uzsilikusiu nuo ankstesniu akciju pigiau. Taip pat galiu atsiusti siuo metu vykstancias akcijas.

1

Viršun ^ | Forumas > Namai > Buitis > Tupperware gaminiai

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Kamile