Forumas > Pakeliui į motinystę > Kontracepcija > Kontraceptinės tabletės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

7

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 15

2010-12-16 16:23

man tai pleistras daug fainiau ir patogiau atrodo nei žiedas

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-02-06 19:45

izaja anksciau sake kad ir per tas 7 dienu pertrauka gali pastoti.. buvo man toks atvejis, kad paskutine tablete isgeriau, prasirgau 4 dienas, (na nesirgau tu 7dienu) ir dar nepradejusi naujos pakuotes gerti nes nebuvo praejusios 7 dienos mylu mylu uzturejom :D  tai irgi labai nervinausi ar negalima pastoti. ir prisiminiau kad skaiciau kazkur mamyciu forume kad viena mamyte rase jog per ta pertrauka ar galima pastoti.. is pradziu zinau nesupratau,pagalvojau na visai gal jau higienos nesilaiko, bet va kai susiduriau pati tai supratau kad mmm neserga tas 7dienas, jos trumpesnes buna. ieskau info apie zvakutes kur pries lytini akta reikia sunaudot..

Paskutinį kartą redagavo: simona26 (2011-02-11 23:54)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 11

2011-06-13 10:06

O galima kontracepcija nutraukti kokiu 3 savaiciu nėštuma?

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-06-13 10:08

abejoju ar galima, neteko niekur skaityti tokios informacijos, žinau kad per 24 val dar galima kažką tai o čia jau daug laiko praėję

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-06-13 14:55

as irgi nemanau, kad galima, tik gali but, kad su ta kontracepcija vaikeliui pakenksi ir tiek

Mama.lt

Mama.lt

2011-06-16 21:53

as turiu dvi mergaites mazikei 16men.po gimdymo man israse kontracepcines tabletes,pirmus du men.viskas buvo gerai ,bet po to pradejo skaudeti pilvo apaciai ir menesines tetrukdavo ti diena ar dvi,tai po 4 men.naudijomo tiesiog nutraukau gerti tabletes dabar sugomes patys o jei ir bus siurprizas reiskia taip turi buti,bet tableciu tikrai niekada daugiau nebegersiu :)

Mama.lt

Mama.lt

2011-06-29 19:59

Daugiau nei pries 4 metus naudojau kontraceptinias tabletes,tik tiek galiu pasakyt buvo patogu.Nors nuo ju labai sustorejau,veidas buvo kaip pas burunduka.Todel mane ir vadino darbe burunduku.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2362

2011-06-29 23:40

Apie kontaceptines tabletes negaliu nieko blogo pasakyti,po pirmosios dukrytes 12 metu geriau jas,jokiu nesklandumu,jokiu sustorejimu neturejau.Antra nestuma planavom ir nutraukus gert kontraceptines po 3 menesiu pastojau ir dabar dziaugiames savo mazaja pupa.

Mama.lt

Mama.lt

2011-06-29 23:47

Nemanau, kad yra bloga kontracepcija, tik reikia kiekvienai ja prisitaikyti. KT tabletes esu pati neilga laika naudojusi jokiu blogybiu nemaciau

Mama.lt

Mama.lt

2011-06-30 10:53

As su jumis pilnai sutinku,kad reikia sau prisitaikyt kontraceptinias.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2012-01-31 17:12

Sveikos naudoju dabar Harmonet ir esu tikrai patenkinta,su oda jokiu bedu nera,svoris neauga,o menstruacijos pagaliau tapo reguliarios

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 20

2015-10-23 14:17

Bent man tai kontraceptinės tabletės visai netiko. Nuo jų tikrai priaugau daug svorio, nors veido oda tikrai pagražėjo. Bet dabar labai sunku atsikratyti priaugto svorio. Todėl nusprendėme su vyru naudoti kitas apsisaugojimo priemones. Dabar naudoju pleistrus, o jau po gimdymo, tai turbūt dėsiuos spiralę.

7

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Kontracepcija > Kontraceptinės tabletės

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Paulina