Forumas > Pakeliui į motinystę > Kontracepcija > Kontraceptinės tabletės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-11-08 16:21

redushka 2009 11 05    

sveikos,darysiu pertrauka menesio (negersiu KT) gal zinot vel kita men kada gerti ar kai susirgsiu ar po.. ?

Gal trecio lialiuko nori, nes jei nutrauki gerti labai greitai gali pastoti, tada turi saugoti papildomai.

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 93

2009-11-11 13:00

As irgi bandziau ,kartu su ginekologes pagalba,bet deja  be kitu iprastiniu salutiniu reiskiniu man visada budavo nepraeinantis kraujavimas,sakydvo gali patepliot,bet kai prasidedavo menesines tai ir nesibaigdavo visa menesi.Taip atlikinejom eksperimentus tol kol nenukrito hemoglobinas,tai daktare pasake matyt  esu is tu ,kur hormonine kontracepcija ne pakeliui.

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-20 19:38

as geriu tabletes jos anksciau vadinosi diana35 ,o dabar denete,tai visada reik vartot pirma sirgimo diena,va as sunaudojau visa lapeli kaip ir priklauso ir kazkodel vis tepliojau dar visa savaite o turejau jau but baigus visiskai,o tepliojau todel kad nepadariau pilnos 7d pertraukos.tai va nustojau jas gert daugiau nei 7d ir va 9d sio menesio turejau sirkt,ir kaip nera menesiniu taip nera,jai ir sio menesio 18diena o nesergu.paskui apie 20d jau ir atsirado,tai va matot nepadariau tos 7dienu pertraukos ir menesines velavo.jai gert tebletes tai gert taip kaip paskirtos ir su tam tikrom pertraukom

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 13

2009-12-14 16:55

Po gimdymo, dar maitinu, kokias patartut vartoti kontraceptinias tabletes, ar geriau pleistrai.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-12-14 16:56

siulyciau del tokio dalyko pasikonsultuoti su daktaru,jis tinkamiausiai patars.

Sukurtos temos: 16   Diskusijose pasisake: 188

2009-12-16 12:04

sveikos mamytes as vartoju Cilest konraceptines tabletes.ir man per sesis menesius nesusiregulevo menesiniu ciklas ar tai normalu.ir ar gerent KT po sirgimo septuniu dienu pertrauka buna ar imanoma pasto

2009-12-16 12:20

sveikos,jau menesi geriau kt "mercilon" ir dabar ta 7dienu pertauka pas mane,jau sekmadieni paskutine tablete isgeriau o vis dar nesusergu..nejaugi as tokia vaisinga kad net ir gerian kt galiu pastot?!?!?! 

2009-12-16 12:25

as tai labai vaisinga ir jei tik bisky papuola neapsisaugoti iskart vaikutis ,tai dar ir bijau kad per septyniu dienu pertrauka nebuciau uspuolus

2009-12-16 12:29

na tu tikrai kad vaisinga jeigu papultum per tas dienas pastoti..

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-12-16 13:08

as ir geriu mercilona,tai kai baigiu gerti paskutine tablete tai mm prasideda man po 4 dienu.o tu tik pirma pakuote geri simona?

2009-12-16 13:28

pirma pakuote,bet parasyta kad pradejus gerti galima jau mylu mylu daryt nesisaugant po dvieju dienu,tai mes 10dienu palaukem.o anksciau pries nestuma kai geriau sias tabletes tai mm laiku ateidavo.labai tiksliai buvo viskas-pimaja diena kai nebegeriu tableciu ir susergu.

2009-12-16 13:48

as buvau pas daktara tai israse tabletes asminelle.gal kas turi kokiu nors atsiliepimu

2009-12-16 13:49

yasminelle netaip buvau parasius

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-12-16 14:27

simona26 2009 12 16    

pirma pakuote,bet parasyta kad pradejus gerti galima jau mylu mylu daryt nesisaugant po dvieju dienu,tai mes 10dienu palaukem.o anksciau pries nestuma kai geriau sias tabletes tai mm laiku ateidavo.labai tiksliai buvo viskas-pimaja diena kai nebegeriu tableciu ir susergu.

zinok dar susitvarkys,uz gal kad pirma pakuote,nepergyvenk sulauksi mm

2009-12-16 14:35

na ir man dar kilo mintis kad gal cia jos veluoja todel kad po gimdymo,tik pradejau tas atbletes gerti,gal organizmas po gimdymo pasikeite..ale gi zinot..galvoji blogiausia..tuo labiau kad mm ne kvapo kad jos atsirastu.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2009-12-16 14:36

as maitinu kudiki krutine,daktare israse mini piliules cerazette,po 28 tabletes pakuoteje,sake jos tinka maitinancioms,gal kas bandete?

2009-12-17 20:17

na va siandien susirgau

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 607

2010-01-26 13:46

kazkokios nesamones vyksta man su mm. turejau dar 10 tableciu ir susirgau.tai sirgdama geriau dar tabletes ir va tuoj baigsiu gerti tas tabletes. tai as nezinau ar dar pirkti nauju tableciu ar laukti kol vel susirksiu tada gerti ;\

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-06 10:03

as vis stebiuosi Izaja lygtai moteris subrendusi ir trecia vaikuti augina , bet paskaicius jos klausymus, jausmas kad raso 16 metu mergaite.Tu nepyk bet nejaugi seis laikais tu7  neturi jokios informacijos net apie elementarius dalykus, o kas liecia vaiku auginima as isvis nustebau , pamacius tave galvojau kad is taves galima ka naudingo suzinot, patart , o dabar isvis nesuprantu kaip tu pirmus du uzauginai

Kai geri kontraceptines per 7 dienu pertrauka prasideda menstruacijos per jas pastot negali. jai ytau jau per tiek laiko nuo kontraceptiniu nesusireguliavo niekas reiskia jos tau netinka, dazniausia reikia stipresniu, del to yra galimybe pastoti ir nebutinai per pertrauka .Yassmine yra tikrai geros, bet celeste stipresnes del to jos tau ir gali netikt

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-06 10:07

dazniausiai po gimdymo nebetinka tabletes tos kurias geret pries gimdyma, nes hormonu kiekis pasikeites organizme ir reikia stipresniu

5

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Kontracepcija > Kontraceptinės tabletės

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Paulina