Forumas > Pakeliui į motinystę > Kontracepcija > Kontraceptinės tabletės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 140

2009-04-16 18:21

ka daryti? lyg nebutu kitu apsisaugojimo priemoniu be hormonu.. baikit juokus.. aisku, jie nera tokie patogus, bet as saves nuodyti daugiau niekada nesiruosiu..

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 607

2009-04-17 08:48

juk betkada galima kontraceptikus nutraukti ir rinktis kita apsisaugojimo buda,jei pradejus vartoti atsiranda kazkokie nemalonumai tereikia nueiti pas savo ginekologe ir tiek,bet tie nemalonumai nevisom buna,kitos vartoja KT po 4 ar net daugiau metu ir nieko,kitom uztenka savaite pagerti ir pasirodo kad nekas :)

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 83

2009-04-18 19:08

naudoju KT mm ciglas susireguliavo,spuogu sumazejo.viskas gerai.gal kitos neprisitaikot sau tinkamu???

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2009-04-20 11:33

Taip, svarbiausia pasidaryti tyrimus, pasitarti su gydytoja ir prisitaikyti sau tinkamas kontraceptines tabletes, tada gal ir  salutinio poveikio nesijaus. 

2009-04-20 14:07

Gal kas zinote kaip reikia nutraukti kontraceptiniu tableciu vartojima? geriau kelis menesius is sio menesio pakuotes isgeriau 6 tabletes ir turejau lyt.santykiu, man jos netinka ir as nebenoriu ju gerti.  Bijau, kad jei nepabaigi pakuotes gali islikti nestumo tikimybe, net jei iki kitu menesiniu vengsiu lyt.santykiu 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2009-04-20 14:38

kai kas sako kad nuodijames su KT, bet pagalvokim kiek mes save nuodijam su tabaku, cigaretemis, prastu maistu ir t.t.

as ir pries gimdyma, ir po gimdymo naudoju Belara, jokio svorio priaugimo nebuvo, spuogeliai jokie nebekamavo. nes kai nenaudojau, pries menstruacijas visa isbrikdavau, saldytuva sluodavau :D o kai naudoju jokie PMS nebekamuoja

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-04-21 19:46

KT naudoju ilgai. padariau pertrauka susilaukiau dukrytes, o dabar vel naudoju. Taciau  gydytoja man buvo skyrusi jas ne del to kad isvengti neplanuoto nestumo, o del tam tikru sveikatos priezasciu. taip kad KT su manimi jau kokia 12 m. ir nematau cia jokio organizmo nuodijimo, man asmeniskai kaip tik padeda isvengti daugybes nemaloniu reiskiniu.

2009-04-22 16:00

pauliukes 2009 04 20    

kai kas sako kad nuodijames su KT, bet pagalvokim kiek mes save nuodijam su tabaku, cigaretemis, prastu maistu ir t.t.

kitaip sakant, musu teise rinktis, ar nuodyti save tabaku ar cigaretem, ar valgyti prasta maista, ar naudoti KT..

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-04-22 16:16

Ne dėl to, kad kiti būdai nepatogūs - kiti negarantuoja nėštumo apsaugos daugiau nei 60 proc.

Žvakutes, prezervatyvus ir kitus panašius būdus geriau derinti su natūraliu planavimu: o jei jis negalioja, nes sugebi pastoti net ir nevaisingomis dienomis? Tai kažkaip.... nevilioja mane apsikrauti vaikais...

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-04-23 09:13

Giedre 2009 04 22    

Ne dėl to, kad kiti būdai nepatogūs - kiti negarantuoja nėštumo apsaugos daugiau nei 60 proc.

Žvakutes, prezervatyvus ir kitus panašius būdus geriau derinti su natūraliu planavimu: o jei jis negalioja, nes sugebi pastoti net ir nevaisingomis dienomis? Tai kažkaip.... nevilioja mane apsikrauti vaikais...

as irgi neesu tikra, ar nevaisingomis dienomis negaliu pastoti, bet vartoti KT taip pat negaliu.. tai pagal jus as apsikrausiu vaikais? :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 396

2009-04-23 09:23

Miko 2009 04 23    
as irgi neesu tikra, ar nevaisingomis dienomis negaliu pastoti, bet vartoti KT taip pat negaliu.. tai pagal jus as apsikrausiu vaikais? :)

Geriausia apsauga tavo situatcijoje yra susilaikymas ir vaiku tada tikrai nebus .

2009-04-23 13:26

Maran 2009 04 23      Geriausia apsauga tavo situatcijoje yra susilaikymas ir vaiku tada tikrai nebus .

Aciu uz patarima :D

2009-04-24 10:03

Na man kontraceptines tabletes netinka, kiekvieno kitoks organizmas. Dabar meginsiu saugotis kitais budais, susilaikyt ,aisku geriausia, bet kazkaip neiseina

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 13

2009-04-24 12:12

Pasiskaitinejau tai ziuriu ne as viena cia Belara naudoju, galvojau toks retas kontraceptikas bet  tikrai neblogas bent man tai irgi Belara sureguliavo viska :) smagu kad dar kazkas ja naudoja :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 33

2009-04-26 21:43

Laba vakareli :) pasiskaiciau info apie jusu naudojamus KT nes kaip tik pati zadu pradeti vartoti, o problemkiu turiu ir su oda tai pagal jusu aprasymus nusprendziau kad gal but ta Belara pabandysiu :) kiek supratau jinai ir odos problemytes gali pakoreguoti :) , na zinoma uzeisiu pas daktare savo, o gal galite pasakyti  Belaros kaina :)

2009-04-27 09:27

kotrinele 2009 04 26    

o gal galite pasakyti  Belaros kaina :)

man atrodo apie 40 lt

2009-04-27 12:41

Miko 2009 04 23     Giedre 2009 04 22    

Nesakau, kad apsikrausi ;) Žinau, kas sėkmingai natūraliai planuoja, tik šiuo metu sėkmingai pagrandukai gimsta :D

Suprantu, kad ne visos gali naudoti KT ir yra kiti būdai  - tikrai nesmerkiu ir nesu nusiteikusi skeptiškai. Tik noriu pasakyti, kad jei tu nejauti jokio pašalinio poveikio, jei tavo gyvenimo tempas yra itin įtemptas, tu darai karjerą ar kitus svarbius savo gyvenimo darbus - tai nematau nieko blogo. Juolab kad KT skaičiuoja jau nebe pirmus metus ir jei būtų 100 proc. žala moters organizmui, jomis paprasčiausiai neleistų prekiauti.

2009-04-27 14:21

Giedre 2009 04 27    

Suprantu, kad ne visos gali naudoti KT ir yra kiti būdai  - tikrai nesmerkiu ir nesu nusiteikusi skeptiškai. Tik noriu pasakyti, kad jei tu nejauti jokio pašalinio poveikio, jei tavo gyvenimo tempas yra itin įtemptas, tu darai karjerą ar kitus svarbius savo gyvenimo darbus - tai nematau nieko blogo. Juolab kad KT skaičiuoja jau nebe pirmus metus ir jei būtų 100 proc. žala moters organizmui, jomis paprasčiausiai neleistų prekiauti.

kodel taip akcentuoji itempta gyvenimo tempa ir karjera? tai moterys, kurios nevartoja KT nedaro karjeros? jos taip pat uzimtos ir aktyvios, bet vartodamos KT tampa nebeaktyviomis ir ligotomis :D aisku, cia kalbu tik apie save :)

del zalos - salutiniai poveikiai juodo ant balto surasyti informaciniuose hormoniniu kontraceptiku lapeliuose. tada galima rinktis - tabletes ismesti arba galvoti: "man taip neatsitiks". 

2009-04-27 14:48

Dėl įtampos ir streso - norėjau pasakyti, kad kai įtemptas laikotarpis ir dar skaičiuoti vaisingas dienas... Kažkaip neviliojančiai skamba, nes aš asmeniškai tikrai susipainiočiau... O mylimės mes itin dažnai ir aš pastoviai jausdavau stresą - pastosiu ar nepastosiu. Vėluojančios mėnesinės 2-3 savaites - man tikrai nemažai nervų kainuodavo...

Lygiai taip pat galima galvoti "man taip neatsitiks", vartojant tuos metodus, kurie turi tik 60 proc. apsaugos. Ar apsikrausiu vaikais? Gal taip, o gal ir ne. Man netinka toks variantas. 

Aš esu ne už kontraceptikus. Aš esu už tai, kad kiekviena moteris suprastų, ką ji renkasi: jei gersi KT - bus tas ir tas, jei naudosi prezervatyvus - bus tas ir tas, kuo skiriasi varinė spiralė nuo hormoninės, ir t.t., ir pan. Reikia daug skaityti, daug konsultuotis, ir būtinai lankytis pas savo gydytoją.

Kategoriškai sakyti, kad KT - ne! Todėl ir sakau, kad KT yra vaistas, ne bet koks, bet tas vaistas, kuris reguliuoja moters hormonus! Todėl jį reikia rinktis atsakingai, o ne dėl to, kad tai mada ar lengviausias problemų sprendimo būdas (čia karjera tik kaip pavyzdys ;)   ).

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 26

2009-05-04 12:35

Na as vartoju kontraceptika belara jau daugeli metu, tikrai jauciuosi puikiai ir nebijau atsigulus i lova kad pastosiu nereikalingu laiku, dar plius tikrai jis man padejo problematiskai odai ,jis nera pigus kontraceptikas bet tikrai geras, o salutiniu poveikiu turi visi kontraceptikai, tai kad manau cia kiekvienos moters pasirinkimo laisve ,na zinoma reiketu pasitarti su ginekologe!

3

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Kontracepcija > Kontraceptinės tabletės

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Paulina