Forumas > Pakeliui į motinystę > Kontracepcija > Kontraceptinės tabletės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 15

2009-03-17 19:02

pasidalinkite, kas ka yra isbandziusios.. kaip su svoriu, oda, mestruacijoms ir t.t. naudojant KT

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 107

2009-03-17 20:21

na man tai kontraceptines tabletes visai nepatiko ir svoriui pakenke priaugau 5kg per nenesi o del menesiniu tai visai sutrigde jias

[url=

" alt="">

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-03-17 21:24

o as po piemo leliaus geriau Cilest,o po mazosios Mercilon,abiem kartais nejutau jokio salutinio poveikio.nei spuogai,nei svorio priaugau,tik tiek kad kas vakara reikia gerti,nes kartais pamirsdavau

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 20

2009-03-18 10:34

Aš ansčiau naudojau kitas KT tai buvau priaugusi suvorio ir jausdavausi  keistai. O pradėjau gerti Belara, ir pastebėjau kad net oda pasidarė grazesnė, plaukai labiau žvilga. Belaroje yra tam tikra cma medžiaga, kuri neutralizuoja vyriškus hormonus. ir su belara nejutau jokio svorio pakitimo :)

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-03-18 10:50

Aš naudojau KT ir man sureguliavo ciklą, dingo visos odos problemos. Dėl svorio priaugimo - neturėjau tokių problemų. Naudojau Cilest.

Dėl priminimų - aš žadintuvą užsistatydavau vakarais. O gerdavau vakarais, nes rytai tokie "užgrūzinti", dar jei geri kokiu vitaminus - tai gaunasi vaistų sauja :D  Be to, pirmąją savaitę mane šiek tiek pykindavo (ne tiek pykindavo, kiek tokį nemalonumą jausdavau) - tai aš išgerdavau ir iškart liūlia :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-03-18 14:28

as iki pastojimo naudojau belara, bet turejau beprotiskai riebia veido oda, plaukus galedavau plauti 2 akrtus per diena kaip minimum.kai pradejau vartoti kontraceptikus, net nesunaudojus pirmos pakuotes veidas susitvarke. ir kai sugalvojom kad jau laikas vaikuciui ir nustojau vartoti kt odos riebumas negrizo

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-03-18 14:32

as naudojau LOGEST kt, man viskas buvo ciki, ir veidelis  susitvarkes buvo, nes tikrai spuogu turejau kaip reikiant, ir svorio nepriaugau... bet tas vienintelis minusas ir yra kad reik nepamirst kasdien isgerti po tabletyte.... vat man taip ir buvo, kelis vakarus pamirsau tai visai ir nebegeriau ir po to ir nusprendem kad laikas lialiui..... po kokiu poros men panestejau :D

o dabar kai baigsiu maitint net nzn prie ko grysiu,turbut vel prie KT, nes jau ir del odos baisu daros spuogai dygts kaip pas brestancia paaugle :(

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-03-19 08:34

na man dėl tablečiu tiek galiu pasakyti, žinodavau kada tiksliai bus sirgimas ir tiek. o svoris tikrai augo ir smarkiai, nors gerdavau pačias naujausias su labai mažais kiekiais hormonų. o tų tablečių pasekmės tikrai yra ir geriau jau nejuokauti su jom. dabar vienai pažįstamai gimė vaikas be ausytės, o prieš tai daug metų gėrė tabletes. kitos abu vaikai su sugadintom akim nuo tablečių. bent jau taip sakė daktarai. o ir man paskutinį kartą kai buvau privačiam kabinete tai sakė jokių tablečių, spiralė taip gali, tik ne tabletės... taip, kad spręsti kiekvienam.

aš dabar nebegeriu jokiu piliulių. o vyrui pasakiau, jeigu bus lemta tai ir su jom ir be jų bus vaikas. nėra ir jos 100procentinė apsauga.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

2009-03-19 11:08

Spiralė :) Joje dar daugiau hormonų - įsivaizduok, kad dėl to net MM dingsta. Žinoma, yra varinės. Bet tai man iš principo nepatinka, kadangi jos veikia abortuojančiai ir be to labai didelė žaizdų galimybė.

Žodžiu, durniausiai, kad gimėm moterimis :D juokas čia juokas

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-03-19 11:34

As taip pat geriu kontraceptines pries nestuma geriau cilest, po to logest, dabat lyndinete 20, nejauciu jokio pasalinio poveikio, jei svoris augo tai nuo per didelio valgymo, o numest ir numesdavau. pliusas tas kad ciklas normalus, del pamirsimo isgerti, tai tam yra zadintuvai.Siaip as patenkinta kontraceptinemis, bent jau kol kas. o pasalini poveiki turi visi vaistai, nuo to nepabegsi.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 396

2009-03-19 21:09

KT vartojau ilga laika kazkur 6 metus, tai buvo Mercilon, nejutau jokio salutinio poveikio, papildomo svorio nepriaugau, niekada nepamirsdavau isgerti, pradejau vartoti, nes menstruacijos buvo nereguliarios, nustojus vartoti KT ciklas nesusireguliavo. Karta perkant KT vaistininke manes paklause ar as zinau kokia zala jos daro mano organizmui is pradziu labai nustebau kodel ji manes taip paklause, ji pasake tik tiek, kad pagalvok apie savo kepenis...

2009-03-19 22:16

zydroji 2009 03 19    

na man dėl tablečiu tiek galiu pasakyti, žinodavau kada tiksliai bus sirgimas ir tiek. o svoris tikrai augo ir smarkiai, nors gerdavau pačias naujausias su labai mažais kiekiais hormonų. o tų tablečių pasekmės tikrai yra ir geriau jau nejuokauti su jom. dabar vienai pažįstamai gimė vaikas be ausytės, o prieš tai daug metų gėrė tabletes. kitos abu vaikai su sugadintom akim nuo tablečių. bent jau taip sakė daktarai. o ir man paskutinį kartą kai buvau privačiam kabinete tai sakė jokių tablečių, spiralė taip gali, tik ne tabletės... taip, kad spręsti kiekvienam.

aš dabar nebegeriu jokiu piliulių. o vyrui pasakiau, jeigu bus lemta tai ir su jom ir be jų bus vaikas. nėra ir jos 100procentinė apsauga.

ir gydytojai sake,kad nuo tableciu?nu nezinau.kai buvau rasius kitoj temelej,kad pastojau su pleistru,tai teko konsultuotis su genetikais del apsigimimu,nors tyrimu jau negalejo daryt tik jis kazka ten braize,tai jis man sake,kad ir paciai sveikiausiai nestukei yra 3%,kad gali gimt su apsigimimu.tai net istikruju nezinia nuo ko taip buna

2009-03-24 11:10

vat del odos (ir aisku ne tik) as lygiai taip pat grizciau prie belaros. nes sviecianti, kaip sviestu istepta oda, nelabai patinka, o be to visada zinai kada sulauksi menstruaciju, jokio skausmo, jokiu vaistu nuo skausmo ir nedarbingos dienos :)

2009-03-24 11:39

gal kuriai aip buvo.jau 3men.negeriuKT,nuspendziau padaryt pertraukele.bet issireguliav mm.gal taip ir turi buti kelis men.nezinau.

2009-03-24 12:41

O ką reiškia išsireguliavo?

Nes dažniausiai mm nebūna kaip laikrodis reguliarios (išimtinais atvejais). Mano tarkim svyruodavo nuo 2 iki 6 dienų. Prisimink, kokios buvo prie KT.

Kažkiek vis tiek turi laiko praeiti, kad susireguliuotų ciklas, nes organizmas turi funkcionuoti pagal savo ritmą - tai kol jį pagauna, tie svyravimai ir turėtų būti.

2009-03-24 12:44

prie KTbuvo kaip laikrodis visada ta pacia diena susirgdavau,o dabar tai pasergu  po kokiu keliu dienu vel teplioja,susiradau informacija kad taip turi but kol susitvarko organizmas

2009-03-24 13:10

Tai žinoma, kad su KT būsi kaip laikrodis - juk tam jos ir yra  :D

Klausimas ir yra pagrindinis - kas buvo prieš KT  :)  Be to, gimdymas dar kitaip mūsų hormonus išdėlioja ;)

Tepliojimai dažniausiai lydi organizmo perėjimą "nuo vienos sistemos prie kitos". Turėk kantrybės, turėtų per pusę metų susitvarkyti šie dalykai - vienoms anksčiau, kitoms vėliau.

2009-03-24 14:31

del sureguliavimo sutinku. vienom ilgiau laiko uztrunka, kitom trumpiau :)

o siaip jei sutrinka ciklas, manau bent pasiskambint ginekologui galima

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2009-03-24 14:35

pas mane hormonu tikros audros buvo, ciklas iki begalybes nereguliarus, oda... nu kaip cia pasakius, ko gero labiau spuoguota buti negalejau, amzinas spuogas :D o vat kai israse man belara baigesi visos audros... o kai nutraukiau vartojima kt ciklas susitvarke ir kaip susiplanavom vaikiuka ir buvo be jokiu problemyciu :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2009-03-30 15:15

reikes pasikonsultuoti su ginekologe del Belaros.. mano sesei tai buvo labai dideles odos problemos, tai jai gydytoja vien del to israse KT. kartais atrodo juokinga, bet tikrai padejo

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Kontracepcija > Kontraceptinės tabletės

Šiandien gimtadienius švenčia (179)
Lukas