Forumas > Šeima > Krikštynos > Krikštynų laikraštis

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

8

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 19

2012-05-14 10:52

KVIEČIU PASIŽIŪRĖTI NAUJŲ DARBELIŲ http://public.fotki.com/kroupelyte/

Užsakant laikraštuką ir bent 3 kitus atributus, visą šią savaitę, iki gegužės 20 d., bus taikoma spec. nuolaida parašiusiems prie užsakymo slaptažodį MAMA.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 48

2012-05-28 22:11

http://www.ideja.caroline.lt/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=12&Itemid=63

čia yra krikštynų laikraštukų pavyzdžių, galite pasidairyti, gal kokia idėja patiks....

balta ideja šventėms

http://baltaideja.blogspot.com/p/blog-page_29.html

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-06-11 23:40

Laba diena,

neseniai prisijungiau prie sio puslapio. Malonu prisijungti prie graziai snekanciu forumieciu. Kita menesi krikstyju savo suneli, be to busiu dar ir pati kriksto mama. Nors is viso krikstysime 4 :) Taigi, labai susirupinau del laikrastuko ir prasau jusu pagalbos: gal galetumete man atsiusti ar sablona ar pavyzduka i mano emeila: karakiris123@gmail.com

Buciau labai dekinga

2012-06-19 20:32

labas mamytes po poros savaiciu busiu berniuko krikstomamyte, gal galetumet, atsiust su krikstynomis susijusius maketus pvz, laikrastuko, pasizadejimu ar kitokois atributikos tinkancios berniukui. is anksto labai labai dekui :) ))

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 25

2012-06-22 12:38

Kas daro krikštynų laikraštuką?

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 13

2012-06-23 18:09

Labas mamytes, as ir ruosiuosi daryti krikstuka, bet taip nespeju niekur, niekaip nesumastau kai viska sudelioti ir kaip padaryti :( gal kas gali koki pavizdeli atsiusti? lauradeksnyt@yahoo.com, buciau labai dekinga :)

2012-06-27 10:47

laba dienuke esu naujoke cia. norejau paprasyti gal galetut padeti ir atsiusti laikrastuko pavyzduka mergaitej, su wordu galvoju daryti. kristinukeee22@gmail.com

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2012-06-27 23:33

Sveikos mamyte gal galite padeti krikstuka daryti arba wordiniu pavyzdziu

Aciu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2012-06-28 00:10

neparasiau emeilo stritke@yahoo.com

ACIU

2012-06-30 23:24

Labutis visoms

arteja mano sunelio krisktynos ir sugalvojau pasidaryti krikstuko laikrastuko, tik nuo daugybes ideju ir surastos informacijos kiekio jau apsisuko ir galva. Gal galetumete padeti ir atsiusti krikstuko laikrastuko (berniukui) sablonu? Galvojau daryti su Word, Powerpoint progtamomis, bet tiktu ir kiti. Buciau labai dekinga. Mano el. pastas: maskvytyte.rasa@gmail.com

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 13

2012-07-02 11:52

Labai reikia pagalbos, minciu krikstukui pilna galva, bet beda kad nzn nuo ko pradeti... kokia programa naudoti, kaip daryti puslapius, kur gauti fonu :( Padekit prasau lb :(

2012-07-17 01:05

labas vakaras,

busiu kriksto mamyte. Gal kas turite wordini faila krikstynu laikrastuko, skirto mergytei.... Gal galetumet pasidalinti, siusti el pasto adresu: jurate76@gmail.com

Aciu

2012-07-17 21:55

Laba diena.

Noriu pasliūlyti jums pasinaudoti www.akaja.lt paslaugomis. Pati dariausi ten keletą darbų: kainos nedidelės, greitai atlieka visus maketavimo, teksto surinkimo, dizaino darbus, spaudą... Gaunate galutinį variantą, kurį patys susiderinate.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-07-17 22:12

kaip smagu kai yra tiek pvz ir pasiulymu mamom

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2012-07-24 13:11

sveiki atsiuskite krikstuku pvz el.pastas juoduke.sav@gmail.com

2012-08-06 14:05

Laba diena,

Gal galetų kas nors atsiųsti mergaitės krikštynų laikraštuką pavyzduką, kad galėčiau pati pakoreguoti (word ar powerpoint programa)? Žinoma ne už ačiū...

Rašykite įdowiliute@gmail.com

Dovilė

2012-09-02 23:54

Sveikos visos mama.lt narės. Lenkiu žemai savo dar jauną galvą prieš jūsų sumanumą ir gebėjimą iš nieko padaryti stebuklus. Noriu pasidalinti savo džiaugsmu, kad šiandien gavau pakvietimą iš labai brangių žmonių tapti jų dukrelės krikštamote. Esu labai dėl to laiminga, jau visą vakarą sėdžiu ir semiuosi visokių idėjų šiai šventei. Kadangi esu jauna (20 metelių) ir tai bus pirmas mano krikšto vaikas, noriu iš visos širdies jūsų paprašyti ar kuri nors galėtumėte atsiųsti wordo dokumento laikraštuko pavaizdį. Žinau, kad elgiuosi negražiai, bet laiko labai mažai, krikštynos rugsėjį ir dar tiksli data nėra aiški, bet noriu savo mergytei padaryti smagų atsiminimą, turiu kitokių idėjų, kurias dar norėsiu įgyvendinti, bet jei tik užsiimsiu laikraštuko gamybą kitkam laiko neužteks. Jei kam labai negaila atsiųskit man pavyzdį į el.paštą 16Andzelika@gmail.com Ačiū labai visoms, labai palengvintumėte mano šiuo metu visokių minčių pilną galvą. :)

2012-09-05 15:07

sveikos.greit teks dalyvauti krik6tynose. jau niekur nespėju,labai prašyčiau,gal kas galėtų pasidalinti krikštynų laikraštuko maketuku ar pavyzdėliu. būčiau labai dėkinga.rozetike@gmail.com

2012-09-20 14:11

Sveikos, 

spaudziu drobes paveikslus su jusu norima nuotrauka arba is mano pasirinktu. Jei kam idomu, rasykite xxeglexx@gmail.com, tai puiki dovana krikstateviams, seneliams, ar siaip patiems pasikabinti didesne krikstynu paveiksla ant sienos :)

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 19

2012-09-27 11:56

Siūlau įvairios šventinės atributikos už prieinamą kainą.Laikraštukai, diplomėliai, žaidimų kortelės ir pan. Jūsų mažylio Krikštynoms, gimtadieniams, taip pat Jūsų vestuvėms ar kt šventėms.

http://public.fotki.com/kroupelyte/laikratukai-ir-kt-a/

Iki spalio 15 d. taikoma 20 proc nuolaida visiems spalio 16 - gruodžio 31 d užsakymams . Ruoškimės šventėms iš anksto

Visa informacija ir konsultacija el paštu pasnibzdukas@gmail.com

8

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Krikštynos > Krikštynų laikraštis

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Sarunas