Forumas > Šeima > Krikštynos > Krikštynų laikraštis

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 432

2011-03-16 09:07

kristulka26 2011 03 16    

Nelenda mintys į galvą nes net nesistengema galvoti, lengviausias būdas parašau e-mail ir viskas  toje temoje žiūriu jau daugiau e-mail, nei diskusijų, minčių, darbų ir t.t.t.

Aga - pritariu :)

Kai paskaitau - atsiūskit man - pirma mintis būna - aš dirbau vargau, o dabar kitas ims pakeis vardus ir kt info ir pateiks kaip savo... neteisinga... idėjom pasidalinti aišku galima ir negaila - bet taip.. :(

Aš pvz dirbau apie mėn - kol viską surinkau, sudėjau, ir dar daug daug korekcijų buvo- kol gavos beveik tobulai - po to kilo dar daug idėjų...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2011-03-16 09:09

Reikia tik noro ir pirmyn, mintys pačios į galvą lenda automatiškai . Bet tingi mamytės ir bando greičiausiai būdais gauti, bet ar ne jau ne mieliau nors ir paprasščiau, bet pačiai ??? 

2011-03-16 09:15

Sutinku, kad pirminės idėjos reikia, ypač jei net neįsivaizduoji su kuo valgomas...

Visgi kiekviena mama geriausia pažįsta savo vaiką, žino ką nori apie jį sudėti, ką turi atsiminti kas svarbu, pagaliau pažįsta žmones kuriems dalins...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 228

2011-03-16 10:25

Sutinku su jumis,bent jau man reikalingas tik kaip pavizdys,kad zinot kas ir kaip...As kai zalia su wordu,parasyt galiu,bet kaip ta fona ir nuotraukyte idet,nezinau...jei padetumet,butu lengviau...Aciu

2011-03-17 10:23

Pavyzdžių - gal ir netobuliausių pilnas internetas ;)

aišku kažkieno padarytą pakoreguoti paprasčiau...

Vieną laikraštuką dariau su Publisher'iu - man patiko - iškart duoda šabloniukus, tereikia info sukelti...

Dėl word'o  - ten gi paparastai - incert picture ir viskas - pakoregavai dydį, jei reikia ir viskas... jei kažko ypatingo nereikia

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-03-17 12:04

Su kokia programa merginos geriausia daryti laikrastuka? darysiu pirma karta, ideju turiu visokiu tik truputi nesigaudau su padarymu patarkit kaip geriau butu..

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 48

2011-03-17 19:01

Aš darau su photoshopu , bet manau kad visai gražiai galima padaryt ir su Wordu -u ar dar kokia programa, svarbu idėja 

balta ideja šventėms

http://baltaideja.blogspot.com/p/blog-page_29.html

2011-03-18 10:36

Pasirodo pas mane kazkokia ne pilna versija wordo,raso Word Pad,tai ten nieko neina gerai padaryti...Reiks ieskot kokios kitos programos instaliuotis.... :( ((

2011-03-18 16:49

<<WordPad programa - skirta rašyti laiškus, ataskaitas, kur nereikalingos įmantrios formato tvarkymo gudrybes. Ši programa pakeičia elektroninę rašomąją mašinėlę, suteikdama vartotojui daug patogumų ir galimybių >> 

O Jūs paieškokite savo kompe  Microsoft Office Word 2003 arba Microsoft Office Word 2007.

balta ideja šventėms

2011-03-19 11:46

pasirodo ir tu nera pas mane,reikia paziureti dizkuose gal uzsiliko neinstaliuoti?...o as turiu Open Office org. programele,bandziau su ja daryt,kazkas gaunasi,bet nuotrauka ant fono kai dedi,matosi kad uzklijuota,ir nezinau kaip pakeisti failo pavadinima,jis dabar pas mane.odg???o is kur jus imat fonus tuos tokius graziu orandziniu?aciu

2011-03-19 13:27

Su Open Office org. programele nieko niekada nedaraiu taigi negaliu patarti. Gal atsiras žinančių.  

O fonus tai dažniausiai darau pati su Photoshopu arba kartais parsisiunčiu iš interneto.. yYa toks rusiškas forumas kur daug visokių paveiksliukų, fonų ir.tthttp://forum.materinstvo.ru/index.php?showtopic=70571

arba dar yra čia http://www.mamosdienorastis.lt/?p=6&id=134

balta ideja šventėms

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-03-19 14:10

dina1 jeigu reiketu tai galeciau toki suglausta mokamaja medziaga atsiusti kaip naudotis word. bet turi buti angliskas meniu,o ne lietuviskas.tada isvis lengva tau butu ismokti. tik dabar neturiu, kitame kompiuteryje liko, kita sav grisiu namo tai galeciau atsiusti jeigu reiketu.

2011-03-19 18:52

Labai aciu BaltaidejaBandziau ziureti tas kitas programas,bet duoda instaliuotis tik 30d nemokamai....Manau prireiks pagalbos darbo eigoje,tai kreipsiuos i jus visas.....

2011-03-19 18:54

simona26 2011 03 19    

dina1 jeigu reiketu tai galeciau toki suglausta mokamaja medziaga atsiusti kaip naudotis word. bet turi buti angliskas meniu,o ne lietuviskas.tada isvis lengva tau butu ismokti. tik dabar neturiu, kitame kompiuteryje liko, kita sav grisiu namo tai galeciau atsiusti jeigu reiketu.

Buciau labai dekinga!!!Manau pravesr....

2011-03-20 10:26

dina1 2011 03 19    

Labai aciu BaltaidejaBandziau ziureti tas kitas programas,bet duoda instaliuotis tik 30d nemokamai....Manau prireiks pagalbos darbo eigoje,tai kreipsiuos i jus visas.....

30 d geras daiktas - ir pažiūri ar patinka,  ir nemokama, o paskui gi vėl gali po kurio laiko instaliuotis :)

2011-03-20 13:10

30dienu labai mazas laiko tarpas...O beto,ne nezinau ar galima instaliuoti dar karta?....(ta prasme ar duotu)...Gal reiktu pabandyti,juk per galva niekas neduos....

2011-03-20 13:50

Laikraštuko pirmas puslapiukas, sekantys lapai irgi bus panašaus stiliaus 

Krikštynų laikraštis

balta ideja šventėms

2011-03-21 11:14

Kokio didumo laikraštukas?

2011-03-21 14:14

N va,kaipgraziai baltaideja! Nieko nesimato kad nuotrauka uzklijuota....O pas mene tai kleckas,reiks kitos programos ieskot....

2011-03-21 15:08

dina1 2011 03 21    

N va,kaipgraziai baltaideja! Nieko nesimato kad nuotrauka uzklijuota....O pas mene tai kleckas,reiks kitos programos ieskot....

Pabandyk ofiso Publisher'iu - gatavi šabloniukai. Man visai patiko, ir nuotraukom vieta yra, reikia tik įkelti, ir tekstui vieta - viskas suskirstyta.

Pas mane 2007m ofisas, manau kad eina prie bendro komplekto, bet jau kai vyras perinstaliavo ofisa, atsirado. Nu fainas daiktas ;)

4

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Krikštynos > Krikštynų laikraštis

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Kevin