Forumas > Šeima > Krikštynos > Krikštynų laikraštis

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

11

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 27

2013-11-30 21:28

Laba diena,

Gal galetų kas nors atsiųsti mergaitės krikštynų laikraštuką pavyzduką, kad galėčiau pati pakoreguoti (word programa)? Žinoma ne už ačiū...

Rašykite melynaketoma@gmail.com

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2014-02-23 15:22

Sveikos mamytes ;)

ruosiames dukrytes krikstynom, ir ieskau krikstynu laikrastuko mergytei, internete nieko nerandu, taigi gal kam butu negaila atsiusti el pastu mildabandarenko@gmail.com. laikrastuka kuri butu galima readaguoti word programa? buciau labai dekinga. :)

2014-02-27 12:50

Sveikutes  Mielos mamytes

ruosiames sunelio krikstynom, ir susiduriau su bedele. Labai norim krikstynu laikrastuko o niekur internete nerandu kaip ji pasidaryti paciai  taigi gal kam butu negaila ir atrastu laiko  atsiusti el pastu  laikrastuka kuri butu galima readaguoti word programa? butu didziausias aciu uz pagalba...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 21

2014-06-18 16:12

Sveikos merginos, labai prašau pagalbos krikštynos jau penktadieni o dar laikrastuko neturiu, gal galite padeti ir imesti maketuka, krikstysim mergaite, suzinojau, kad tevai nedaro labai noriu suspeti

labai aciu visoms is karto

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 21

2014-06-18 16:17

mepitel 2014 06 18    

Sveikos merginos, labai prašau pagalbos krikštynos jau penktadieni o dar laikrastuko neturiu, gal galite padeti ir imesti maketuka, krikstysim mergaite, suzinojau, kad tevai nedaro labai noriu suspeti

labai aciu visoms is karto

mano el pastas mepitel@gmail.com

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2014-07-07 17:30

Jei jau tema apie krikštynas, tai mestelsiu ir savo atradima, man labai patiko siūlomos krikštynų dovanų idėjos

2014-08-01 18:31

Sveikos mamytes. Gal ir man kas galetu imesti krikstynu laikrastuko pavyzduka kur tik reikia pakeisti varda buciau labai dekinga. Mano e-mail : pupsikas@family.lt

2014-08-11 14:07

aš irgi labai norėčiau laikraštuko pavyzdžio, jei nesunku permeskit rasa.rrr@gmail.com

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2015-01-30 12:23

Sveikos,gal kas galit atsiusti maketuku berniuko krikstynoms,kad worde galeciau pasikoreguoti. Mainais galiu atsiusti vestuvinio laikrastuko maketuku,jei reikia :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2015-01-30 12:24

ccmark 2015 01 30    

Sveikos,gal kas galit atsiusti maketuku berniuko krikstynoms,kad worde galeciau pasikoreguoti. Mainais galiu atsiusti vestuvinio laikrastuko maketuku,jei reikia :)   Buciau labai dekinga :)

El.pastas  ccmarkcc@gmail.com

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 48

2015-02-22 13:52

Krikštynų laikraštukų pavyzdžių rasite čia
 http://baltaideja.blogspot.com/

balta ideja šventėms

http://baltaideja.blogspot.com/p/blog-page_29.html

2015-03-03 10:37

laba diena, gal galetumet ir man atsiusti krikstuko maketa (word formate) berniukui? ir seip ideju krikstynoms, isanksto dekoju as0612@gmail.com

2016-04-14 18:35

Sveikos, artėja ir mano valanda, kada būsiu krikšto mama, labai reikalinga paglba darant laikraštuką, saldainių popieriukus ir kitą atributiką, gal kas turite šabloniukų, pavyzdukų. Dėkinga iš anksto :) siųsti : saida.jud@gmail.com

11

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Krikštynos > Krikštynų laikraštis

Šiandien gimtadienius švenčia (176)
Gabija