Forumas > Šeima > Krikštynos > Krikštynų laikraštis

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2009-03-14 19:42

Brangios mamytes, ruosiames krikstyti savo mazyli ir noreciau sukurti laikrasteli sia tematika, kad butu linksma ir butu ka prisiminti veliau... tik neisvaizduoju nuo ko pradeti, ka rasyti, gal jus esate ka nors panasaus dare, gal turite kokiu pavyzdiu kaip visa tai turi atrodyti?

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-03-14 22:21

mes savo mazaja krikstinom metuku,mums laikrastuka padovanojo kristo teveliai.vadinasi jis KRYKSTUKAS,iseinantis karta per visa gyvenima.jame yra mazosios pasiekimai per pirmus metus,kelios jos nuotraukos,broliu oto,musu teveliu.taip pat skelbimai(parduodam Kamiles oziukus,keiciam jogurto tuscius indelius i pilnus.ieskom aukles)taip pat redakija kriksto teveliai.paskutiniam lape sveciai surase savo palinkejimus vaikuciui.toki laikrastuka mes gavom dovanu. 

2009-03-15 09:54

aiskutis, o as noreciau toki pati padaryti

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-03-15 15:49

Sveika atsiusk savo emaila, atsiusiu tau pavyzdelių.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-03-16 09:44

gal galėtumėt įmesti kokių pavyzdėliu čia pasižiųrėti, mum vasara taip pat nusimato , įdomu ir man

2009-03-16 09:50

grazute 2009 03 16    

Labuka, rasykite mano vyro adresu vytautas.papeckys@marinet.lt, nes i manaji jau gali nebetilpti..., is anksto dekoju.

Labas rytas, išsiunčiau jums ka turejau tikiuos mynčių rasit ;)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 171

2009-03-16 12:42

ir mane sudominot,mes irgi ruošiamės vyrutį krikštyti šią vasarą,būtų įdomu ir man paskaityti

2009-03-16 15:40

Dešimt vaiko įsakymų tėvams
1. Mano rankos dar mažos: būkit geri, nelaukite, kad aš gerai pasikločiau lovą, nupieščiau piešinį arba numesčiau kamuolį. Mano kojos dar trumpos: eikit lėčiau, kad aš suspėčiau.
2. Mano akys dar nematė tiek pasaulio, kiek jūsų: būkit geri, leiskite man pamažu jį ištirti; neverskite manęs, kai tai nebūtina.
3. Namų ruoša niekur nedings; būkit geri, skirkit man laiko paaiškinti apie šį nuostabų pasaulį ir darykit tai su noru.
4. Aš esu jautrus! Būkite atidūs mano poreikiams; nesikabinėkite prie manęs visą dieną. Elkitės su manimi taip, kaip norėtumėte, kad su jumis būtų elgiamasi.
5. Aš esu ypatinga dovana! Saugokite mane, reikalaukite iš manęs atsakomybės už savo veiksmus, duokite nurodymų, kaip reikia gyventi, ir drauskite mane su ypatinga meile.
6. Man reikia paramos, kad galėčiau augti. Būkit geri, neskubėkite kritikuoti. Jūs galite kritikuoti veiksmus, kuriuos aš darau ne taip, bet ne mane.
7. Duokite man laisvę pačiam spręsti. Leiskite man suklysti, kad galėčiau pasimokyti iš savo klaidų. Taip aš išmoksiu apsispręsti, kai iš manęs pareikalaus gyvenimas.
8. Būkite geri, neatlikite už mane to, ką aš turiu padaryti pats. Tai priverčia mane jausti, kad mano pastangos neatitinka jūsų lūkesčių. Aš žinau, kad tai sunku, bet prašau, nelyginkite manęs us mano broliu, seserimi.
9. Nebijokite išvykti savaitgaliui abu kartu. Vaikams taip reikia “atostogų” be tėvų. Be to, tai yra puikiausias būdas įrodyti, kad jūsų santuoka yra nuostabi.
10. Būkite man dvasinis vadovas. Išmokykite mane tikrų vertybių namuose ir rodykite man gerą pavyzdį, kuriuo galėčiau sekti.

2009-03-16 19:06

Žinokit radau labai naudinga puslapiuka www.viskaskrikstynoms.lt/index.php

2009-03-16 19:14

Čia http://www.glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php geras puslapiukas kur galima parašyti kažka gražiai

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 171

2009-03-17 09:40

ačiū labai, bandysim pasinaudoti informacija

2009-03-18 18:50

Galima kažka panaudoti iš nuorodų

www.mille-soeren.dk/07_Clipart_JPG_GIF/side07_en.htm

www.ccdstubeheaven.com/tubesbaby.html

http://home.att.net/~scorh/GraphicsBaby.html

Krikštas – apvalymo vandeniu apeigos, kurios atliekamos daugelyje religijų, tarp jų ir krikščionybėje.

Krikščionybėje krikštas yra vienas iš septynių sakramentų ir simbolizuoja nuodėmių atleidimą ir susiliejimą su Kristumi – šiomis apeigomis priimant krikščioniškąjį tikėjimą. Paprastai tai įvyksta pirmaisiais žmogaus gyvenimo metais. Krikšto metu duodamas vardas. Kadangi dažniausiai žmogus dar nesąmoningas arba mažai ką supranta, jam apsikrikštyti padeda paskirti krikštatėviai. Krikšto sakramentą teigia kunigas arba vienuolis.

Krikšto metu atliekami ritualai ir naudojami daiktai turi simbolinę reikšmę. Krikšto ženklai:

Vanduo (nuplauna nuodėmę ir teikia gyvybę).
Aliejus (sustiprina).
Baltas drabužis (tyrumas).
Žvakė (Kristaus šviesa).
Krikštas - pirmas iš septynių sakramentų, kurį priima kiekvienas krikščionis tam, kad atsikratytų gimtosios nuodėmės.

2009-03-19 09:30

labai grazus tie paveiksliukai

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-03-19 11:07

Drugeli, super nuorodos, kaip jus ir randat tokiu idomybiu?

va man parode toki dar puslapi, gal kam irgi pravers gaminant laikrastuka :)

http://www.lenagold.ru/fon/clipart/alf.html

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2009-03-20 10:44

Mamytės tai gi mūsų internetas visagalis :) visko galima rasti, be to ir taip kompe turiu medžiagos, rinkau kažkadaise

2009-03-20 11:21

tikra tiesa, tik mes apie ta interneta nelabai ka ismanom

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-03-29 20:54

sveikos mamytes. labai saunu kad yra tokiu vietu kur galima padiskutuoti apie krikstynas. auginu dukryte kuriai balandy bus puse metuku. mudu su vyru ir labai ilgai svarstem del tu krikstynu...ir nusprendem kol kas dukrytes nekrikstyti. nesam tikintys, y baznycia nevaikstom tai kazkaip ir kriksto prasme dingsta. o krikstyri del to kad visi taip daro neydomu. mielosios sutikite pakankamai juokingai skamba kai pasako kad vaikuciui daro svente... taip tikrai svente, bet ar yra prasme ta svente ruosti zmoguciui kuris sulaukes vos metuku ir kuris ta nuostabia svente prisimins ne pats, o tik is nuotrauku ar sukurto filmuko.  todel nutarem sulaukti kol musu dukryte suvoks kas tai yra krikstas ir pati nuspres. o jei pati pasirinks va tuomet ir suruosim didele ir grazia svente. dekui uz galimybe issakyti savo nuomone

2009-04-01 15:15

o is kur Jus kirkstynoms rubelius perkate? o gal pacios siuvate, ar mezgate?

2009-04-01 15:43

Mes pirkom Gariunuose :) labai gražu komplekta, kikštijom 9 gegužes, buvo kažkaip šaltoka tai net toki balta šilta švarkeli ir kelnites krikšto mama nupirko superiniai tokie. veliau nuotrauka idesiu

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-04-20 09:42

nu grazute, tai ar jau ruosiesi krikstynom? maciau cia skelbimuose viena mamyte reklamuoje vienetinius krikstynu rubelius, gal susisiek bis tiek ydomiau negu is turgaus pirkta.

1

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Krikštynos > Krikštynų laikraštis

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Marija