Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Kirpimas ir dažymas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 59

2009-03-13 11:58

Na mielosios, kas kiek laiko dazote savo plaukucius ? kas kiek laiko kerpate? pacios dazotes ar kirpejos ?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 25

2009-03-13 13:21

kadangi as pati kirpeja,tai tvarkingai kas menesi ir pakerpu ir padazau.beje niekad pati sau nedazau ir nekerpu plauku.nes tai nelabai kokybiskai gaunasi,kadangi nelabai megstu but kaip visi.

gyvenimas grazus

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 171

2009-03-13 15:01

kai plaukai buvo trumpi tekdavo dažnai,o dabar apsileidau  paskutinį kartą buvau prieš 8 mėn,niekaip neprisiruošiu pas savo kirpėją nuvažiuot,ji gyvena kitame mieste

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-03-13 15:22

Aš tikriausiai.... kas 2-3 mėnesiu apsilankau pas kirpėją - kartais dažau namuose, kartais kirpykloje - kaip užeina ant seilės arba ant piniginės :D

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-03-13 17:17

aš kas du mėnesius  einu dažytis ir pasikirpt,niekaip neišeina dažniau nors ...

Mama.lt

Mama.lt

2009-03-13 17:25

na as kaip atvaziavau i airija pries 4metelius tai savo plaukus dazydavau kas antra savaite ir vis kitokia spalva.na o dabar jau kaip 9menesiai daugiau nedazius,galvoju gal tik kokia sruoga nudazyt bet nevisa galva,o man i kirpyklas eit nereik,nes turiu savo branguti vyra,kuris man ir sruogom ir visa galva nudazo,na o jai kirptis tai vaziuoju pas drauge kirpeja.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 59

2009-03-14 16:45

Dazausi dazniausiai kas 6 savaites . Kartas nuo karto pakerpu galiukus, arba sukuosena pasikeiciu

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-03-14 16:58

siaip kol gyvenau LT tai kirpdavausi kas menesi ir dazydavausi sruogelemis kas antra menesi,nes mano kirpeja-mano sesuo,o dabar kai gyvename ne LT tai niekam nepatikiu savo galvos ir kai gryztu i LT tai sese ir sutvarko mane,tai tas buna tik 2-3kartus per metus ,noretusi dazniau bet deja deja

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 396

2009-03-14 17:01

As plaukus dazau kas menesi, nes esu blondine , na bet jau pasikerpu, tai ko gero tik karta i metus, nes vis auginu ir auginu .

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2009-04-24 02:23

Kadangi pati dirbu su plaukais,tai savuju nepatikiu niekam,pati dazau save,issikarpau plaukus,dazausi kas pora menesiu,nes esu baltapuke,o kerpuosi irgi panasiai,isskyrus kirpcius,nes juos reikia trumpint kas savaite po pora cm :)

2009-04-24 02:25

Maran 2009 03 14    

As plaukus dazau kas menesi, nes esu blondine , na bet jau pasikerpu, tai ko gero tik karta i metus, nes vis auginu ir auginu .

Dazniau pakirpk galiukus,greiciau augs

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 140

2009-04-30 14:09

as dazau tada, kai saknys jau gerai matosi. tik vieninteli karta daziau kirpykloje.. labai jau ilgas ir brangus tas malonumas..

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-07-13 08:50

kas du mėnesius einu dažyt ir kirptis plaukų, visą tai daro kirpėja paauglystėj dažydavomės su drauge pačios plakus, tai kai foto pažiūriu - tragedija o tada buvo labai gražu, ir tokios "krūtos"  buvom

2009-10-21 17:00

Sveikos mielosios, noriu paklausti tik  tiksliai nezinau ar cia pataikiau. Visada dažiausi Bella color dažais visai man neblogai viskas buvo . Bet pastaruoju metu aš niekur jų nematau parduotuvėse. Gal kuri nors žinote gal jau juos išėmė iš gamybos ar prekyboje jie kažkur užstrigę? Labai liūdna, nes nežinau kuo juos galėčiau pakeisti, nors nelabai norėtusi. Iš anksto ačiū .

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 126

2011-08-19 14:43

Manau ju jau nebera prekyboje :)

zaidimai mergaitems kirpeja

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Kirpimas ir dažymas

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Doroteja