Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > Nėštukių drabužiai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-02-28 09:09

O aš ant dienu nusipirkau kelnes ir likau tokia patenkinta, nuvažiavom i buk mama o ten išpardavimas tai nuo 160lt kelnes nusipirkau už 80lt ir tokios fainos :)  

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-02-28 10:31

o as siandien planuoju vaziuot darbiniu kelniu pasiziuret nesciosioms, nes kazkaip pilvo verzti jau nebesinori :) Plius sefe sake, kad uz tas kelnes firma musu atiduos man pinigus :)

2011-03-07 09:55

Tai faina jei dar pinigelius gražina :) jei nepaslaptis tai kur taip darbuojas? tai ar galima pasveikinti su nauju pirkinių?  :)  

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2011-03-07 12:45

Drugeli, as restorane dirbu :) nepirkau nauju kelniu, nes nieko padoraus neradau, bet pasiknisus spintoj, radau sportines juodas kelnes, kurios siuo metu man kaip tik :) ir pilvelio dar nera tokio, kad reiketu tikruju nesciosios kelniu :)

2011-03-07 18:55

Na va  smagu jog radai išeiti iš situacijos :) aš darbe paimiau  didesne išmera nors leidžia su savo rūbais dirbti, bet galvoju kam sunešioti naminius kai darbe galima išmera didesne paimti 

2011-03-07 20:48

mano darbe kelniu liemuo gana aukstas, o tu sportiniu kelniu nenesiojau jau kokius gerus metelius, vis taupiau, o kas jei uzsimanysiu nesiot. ir matai, uzsimaniau :D tas pats ir su dzinsais - radau vienus zemintu liemeniu, pirktus pries pora metu. Itelpu kuo puikiausiai, uzpakalis siek tiek kaba, bet uztat pilvo neverzia ir patogiai jauciuos :) kartais tereikia giliau spintoj pasiknist ir tiketis, kad kazka gero rasi :D

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2012-12-06 11:46

Siūlome įsigyti mielų ir jaukių naktinukų, specialiai pritaikytų jūsų augantiems pilvukams ir patogiam kūdikių maitinimui.

APSILANKYKITE: www.sapnuok.lt ir išsirinkite jums labiausiai patikusį variantą.

Maitinimui skirti naktinukai pasiūti su žemai atsisagstančiomis sagutėmis, sagomis krūtinės šonuose, arba su specialiai tam pritaikytomis klostėmis, po kuriomis - naktiniai atviri, tad norint pamaitinti, nereikės net atsisegti. Užsukite ir išsirinkite jums patogiausią ir labiausiai tinkantį modelį.

Mus galite rasti ir facebooke: http://www.facebook.com/sapnuok

www.sapnuok.lt - gundantys naktinukai, jaukios pižamytės, šiltutėliai minkštučiai chalatai

3

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Naidas