Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > Nėštukių drabužiai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2009-03-12 14:45

Sveikos, nėštukės

Man iškylo tokia problema... Gal kas žinote kur galima būtų Vilniuje nusipirkti drabužių busimoms mamytėms? Ir gal kas žinote kokią el. parduotuvę, kuri prekiautų būtent šiais rūbais?

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-03-12 15:23

Žinau tikrai kad yra Gariunuose neštukem drabužių, kur paviljonai, pasjžkui yra parduotuve "Būk mama" Kalvarijų g. 98 .Parduotuve "PINOLINA" Viršuliškių 40. Ir taipmanau įvesk internete rasi kur perparduoda, daug pasiūlymų yra,.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-09-07 08:32

sakykit,mamos,jus pirkote specialiai nesciosioms skirtus rubus?as turejau kelnes,bet ne dzinsines,ir keleta palaidiniu.tiesa,as ju nepirkau,man vyro sesuo is anglijos parveze.bet tiesa pasakius,tos kelnes man tai nepatiko.dydis viskas buvo gerai,bet va nuo pilvo ta tampri medziaga man smukdavo.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-09-07 08:35

Kelis pirkau, nemažai atidavė, bet vaiščiojau su nėščiosiom skirttais rūbais, kelnėm, suknėm, palaidinėm, buvau visais patenkinta, jutausi labai gerai.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-09-07 09:40

prisiminiau,buvau ir as nusipirkusi pati kelnes is spec nesciuju parduotuves.bet as pirkausi ne tas kur jau buvau minejusi su tampria juosta ant pilvo,bet tokias,kur sagute tereikia persegti ir pasireguliuoji pati pagal pilvuka.sitos tai tikrai buvo neblogos.bet as manau,kad labai jau sukeltos kainos ant tokiu prekiu.gal dabar nukritusios jau,nezinau,bet pirmam nestumui kai pirkausi,tai teko 200lt sumoketi.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-09-07 09:56

Na as tai pirkai palaidine, bridzus ir suknele, sarafana drauge paskollino. :) O seip ir per pirma nestuma ir dabar telpu i savo iprastas klenes. :) Kazkaip daug kai nepriaugu svorio tai gerai, nes nereikai daug rubu pirkti. :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-09-07 10:13

Man buvo visai geros kelnes su tampria juosta ir niekas nesmuko,gal tiesiog taip pasitaike? Per pirma nestuma pirkau "Karsono" kelnes,tai beveik vien jas nesiojau,po to pardaviau.Ir visai nesigailiu,nes antro nestumo metu jau daug didesnis pasirinkimas rubu buvo,kazin ar as pati buciau nesiojusi senas kelnes. Tik kainos nieko nesumazejo,viskas taip pat brangu,o svarbiausia didzioji dalis rubu netgi prastos kokybes,jei tik geresnis ir iskart brangesnis,taigi puostis nesciai yra prabanga(turiu omeny daugiau nei kelis komplektus tureti). Pati pirkausi suknele nesciuju parduotuveje,tai sumokejau irgi 250 lt.,dar pirkau bridzus,kuriu medziaga po pirmojo skalbimo burskuluotis pradejo,o kiek veliau ir klynas dilti,nors mokejau taip pat 165lt. Pirkau ir labai grazia macherine lemene(kuria dar ir dabar uzsidedu),bet jau paprastoje parduotuveje,uz 120lt.,kokybe liuks.Taigi kartais gal verta ne tik nesciuju parduotuvese ieskoti,galima net pigiau rasti ir kokybe tikrai nebus prastesne.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-09-07 21:31

as tai pirkausi per ispardavima is benetton of colors rubus,bet nedaug trismaikes ilgom rankovem kelnes ir kombinzona.mano mama kai yra siuveja ji man visko prisiuna

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 7

2009-09-16 12:51

nusipirkau nesciosios dzinsus,bet po keliu dienu jie man nebepatiko, tad nusipirkau grazius dzinsus tik keliom ismierom didesnius

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-09-16 13:21

Nezinau, nusipirkau budama nescia dzinsus su sleikom (nezinau kaip kitaip pavadinti), bet uzsidejau ir tik kelis kartus, nes spaude man jie pilvo apacia, nors daug kad gyre kad kaip patogu, as to patogumo nepajauciau.O paskui pigiose prekese netycia radau nesios kelnes, naujas, ir atnesiojau visa nestuma.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-09-16 13:39

na man tai problema su rūbais. mat apskritai esu ne iš kūdųjų, o da rir neščiosios rūbų reikia. tai kelnias ir kelias palaidines pirkau Kaune parduotuvėje" dar ne mama ". ten patys siūna ir kelių firmų turi pardavyme rūbus .tai ant savęs radau. o kai ką dar ir devėtuiose radau. labai fainas kelias tunikas. daba rirgi galvoju kada ten nueiti, gal ką rasiu.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-09-30 14:54

Na rubai kaip kelnes, maikes ir kiti tai dar nieko, o va dabar jau sala tai eina sau, kur nusipirkti koki palta ar stiuke.Mano striukes man tinka per visur tik ne per pilva

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 48

2009-10-05 22:01

va va... dėl palto aš taip nežinau ką daryti, nes jau paprastas paltas greitai nebesueis, o kolkas dar nelabai paltukų kur rasi 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-10-05 22:21

as vakar nusipirkau faina palta odini ir su pilvu ir bepilvo tiks.jis persirisa ilgis iki kelio su kailiu ant kaklo .svarbu nesu sagom ir uztrauktukais pirktis,nes tada tai tikrai netiks o su dirzu pats tas

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-12-17 09:26

Aš, tai vienas kelnes nėščiai nusipirkau "Humanoj", paskui draugė radus nupirko dar dvejas Ir dar iš gariūnų buvau džinsus nusipirkus, bet man jie buvo nepatogūs. Palto pikrt nereikėjo, turėjau tokius kailinukus, jie platoki, taip ir pratempiau nėštumą.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-12-17 09:54

tai va del rubu..kazkaip man pasirode kad labai sunku surasti nesciosioms rubus kad ir tame paciame vilniuje,,apie akropoli nera net kalbu-tik vienoj parduotuvej radau kelete tuniku,ale baisios ir kaina gana auksta.paskui nuvaziavau i ta parduotuve kur kalvariju gatvej,nieko tinkamo neradau.tai paskui jei neklystu kalvariju turguje radau nesciosioms rubus.labai norejau dzinsiniu kelniu su petneselem tai tik kalvariju turguje radau kurios man tiko :)  ir kaina prieinama.o kas del tu labdarynu,tai as irgi ten ieskojausi ale kai tik nueidavau tai nesciosioms rubu budavo labai mazai na ir ismeros buvo labai dideles bei tie patys rybai jau tikrai neitin grazus..tai iki puse nestumo pravaiksciojau su savo ankstesneis dzinsais nes jei man dar buvo geri,o paskui tas su petnesom bei treningines kelnes.na kai i airija avykau tai cia iskart radau rubu,ir dzinsu ir visko.o internete dar gi ziurejau tai maciau graziu rubeliu,bet as nepirkus niekad internete,tai ne man,man reikia paciupineti

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-12-17 10:18

Tai tau dar nuskilo, kad labdaryne apskritai "rasdavau mažai" Nes kiek man teko ieškot, tai jei randi vienas kelnes - tai jau kažkas nerealaus Beveik visai jų nebūna, tiksliau labai greit išperka, kaip pardavėjos sakė man. Turiu draugę fanatę ant "humanų" tai ji man ir aprūpino rūbelių Ir kas dėl išvaizdos rūbų, tai nieks net neįtarė kad jie pirkti nešioti

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-12-17 10:22

na buna tikrai geros kokybes rubu tenai,ale as ir siaip tingine ten knistis,o dar kai nescia buvau tai isvis nervas imdavo kad nieko nerasdavau,kad pilna zmoniu,praeiti neimanoma :D  tai as jau kuriuos airijoje pirkausi nestukems rubus tai pasilikau,persisiusiu i lietuva tai jei kada vel busiu nestuke tai kad tureciau jau rubeliu :) nes siaip tai jie ir nepigus,o ir sunku rasti..nors kas ten zino,kai vel nestuke busiu tai gal jau bus didesnis pasirinkimas  :D

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-08-23 16:24

O as kazkaip uztaikiau ir tas pats vasaros sezonas su antru nestumu tai turejau keleta rubeliu, ir si karta nusipirkau keleta maikuciu, viena suknele is padevetu, dar kelias bliuskes pasiemiau is mamos ir pratemsiu si nestuma, asmeniskai man tai gaila leisti pinigelius naujiems nestukems rubams

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 97

2010-08-23 19:10

as taip pat kazkaip visa vasara gan sauniai pratempiau, labdaryne visikai nauju bridziuku nestukem radau, po kelis lt net dabar rudeniui tokias kelnias irge darus tam paciam labdaryne esu, kazkaip nuskilo man, maikuciu nauju kad papirkau, tunika ant tymkiu ir va visa grazi jutaus tik galvike skauda, ka cia su virsutiniais drabuziais ziema darysiu, viena palciuka varpelio formos turiu, ale ilgam su juo nepratemsiu, nes kiek matavaus, tai dabar va pats tas butu, o iki gruodzio dar laiko namazai...

„Kai tu ką nors myli, tavo blakstienos virpa, o iš tavęs skraido mažos žvaigždutės.“ -VAIKU MINTYS

1

Šiandien gimtadienius švenčia (147)
markas