Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Vaisiaus vystymasis....

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 232

2009-07-10 01:48

aciu tau ,as dar pas gydytoja nebuvau,kazkaip visai nesinori eiti pas tuos airiskus daktarus,jie vistiek nieko nerekomenduoja gerti,bet bus matyt dar palauksiu savaitele ir nuleksiu pasisakyti kad laukiuos

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 32

2009-07-10 08:00

Sveikutes nestukes,na del vitaminu as geriau elevit nuo4 menesio pradejau gerti,bet neseniai buvau pas privatu gydytoja mokejau 180 lt uz konsultacija  ir man pasake ,kad vitaminus ne butinai gerti nes paskui vaikai nuo ju alergiski tik buna ,sako dabar vasara geriausia valgyti uogas darzoves ir vaisius vat ir visi vitaminai naturalus jums.Tai as vat jau kaip 3 sav negeriu o nuo pat pradzios nestumo as geriau folio rugsti cia tam ,kad vaikucio vystymas butu normalus.vat tiek.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 97

2009-07-10 09:24

sveikutes. na nestumo pradzioja tai butina gerti foline rugsti kokius 4men.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 396

2009-07-12 10:08

Sveikos , patariama nestumo pradzioje iki 12sav., gerti tik foline rugsti.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-07-14 18:16

reginute 2009 07 10    

sveikos mamytes,as sioj temelej dar naujoke,bet noreciau pabendrauti.as taipat nescia jau 8 savaites,tai butu 3 nestumas ir turbut paskutinis.mano antram suneliui tik 8 men. ir norejau paklausti ar man reikia gerti kokius vitaminus,kalci.esu biski pasimetus.patarkit

sveikute, nu manau kad savo organizmui didely ir sunku uzdaviny uzdaviai... siaip gydytojai rekomenduoja po 2 metuku pastoti, tuomet moters organizmas buna atsigaves ir pasiruoses naujam nestumui. bet tema ne apie tai turbut... kuomet laukiausiai man gydytoja liepe gerti tik folio ruksty 3 menesius pirmus, o po to geriau nescioms moterims skirtus vitaminus. man labai tiko MamaVit tokie vitaminati, dar yra "gamtos namu" vitaminai nesciosioms irgi lb geri...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-08-06 11:07

sveika mane sudomino vistimosi kalendorius man jau beveik 4 nestumo menuo noreceu gauti ta kalendoriuka aciu

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-08-06 13:01

tas kalendorius yra šitam portale patčioj pradžioj pagrindiniame lape...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2009-11-25 02:17

Sveikutes esamos ir busimos mamytes   As naujoke siame portale bei forume, laukiuosi jau 32savaites, cia yra pirmasis musu su vyru kudikelis,kurio begalo laukiame :) tikiuosi priimsite i savo foruma ir linksmai pabendrausim 

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-25 13:51

sveikute sonateja , priimsim zinoma kaip gi kitaip :) gali uzeiti ir i nestukiu skiltele ten yra daugiau mamyciu bendraujanciu visokiausiom temelem :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2010-01-02 19:14

sveikutes mamytes,na as cia esu taip pat naujoke,laukiuosi trecio vaikelio jau 12 savaitele.ilgai galvojau ar cia prisiregistruoti,bet kadangi neturiu su kuo bendrauti,tai nusprendziau cia pabandyt,tikiuosi priimsit mane i savo buri

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2012-06-19 13:40

Nėštukės nuo šiol gali ne tik sekti Vystymosi kalendorių, bet ir pačios pasirodyti kaip atrodo kas savaitę, t.y. kelti nuotraukytes atskirai prie kiekvienos savaitės.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Vaisiaus vystymasis....

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Gerda