Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Vaisiaus vystymasis....

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2009-03-11 17:41

Sveikutės, norėčiau pasidalinti informacija apie vaisiaus vystymasi. Kaip vystosi vaikelis, Kada pradedama jausti judesius.

Gal žinote kur dar galima kažka panašaus pasiskaityti? smile.gif

Paskutinį kartą redagavo: Giedre (2009-03-30 16:10)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 59

2009-03-27 15:56

o man pavizdziui idomiau ne pagal knygas aprasymus o pasidalinant patyrimais su kitomis  taip suzinai daugeu ir tiksliau

angeliukas-kapriziukas

turiu netgi du

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-03-27 17:22

kam idomu parasykit man AZ savo e-maila atsiusiu vytymosi kalendoriu, man jis patiko skaitinet kas savaitele...

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 111

2009-03-28 12:35

Idomu pavarciau ta nuorodele,ten raso kad jau nuo 15sav gali pajusti judesiukus,ir kai buvau pas gyd buvau 16sav ji man sake dar judesiukams per anksti,bet as jau silpnus sujudejimus  jauciu,bet kai gyd tvirtino kad per anksti tai ir buvau jau pradejus galvot kad tikrai rodesi man bet taip buvo nekarta ir ne du,ir dabar kuo toliau aisku vis daugiau jauciu svelnius judesiukus,tai kaip istikro taip ir nelabai suprantu,o gal kas kita tam pilveli ten daros ir atrodo kad vaikutis juda.

(mano sesyte)

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-03-28 13:53

dutesv 2009 03 28    

Idomu pavarciau ta nuorodele,ten raso kad jau nuo 15sav gali pajusti judesiukus,ir kai buvau pas gyd buvau 16sav ji man sake dar judesiukams per anksti,bet as jau silpnus sujudejimus  jauciu,bet kai gyd tvirtino kad per anksti tai ir buvau jau pradejus galvot kad tikrai rodesi man bet taip buvo nekarta ir ne du,ir dabar kuo toliau aisku vis daugiau jauciu svelnius judesiukus,tai kaip istikro taip ir nelabai suprantu,o gal kas kita tam pilveli ten daros ir atrodo kad vaikutis juda.

ir man taip  buvo, 16 sav pajutau judesius, pasakiau gyd tada ligoninej gulejau, jis mane vos ne tikra to zodzio prasme padurnino, sako nesamone su pirmu vaiku dar negali jausti, tipo tau cia zarnos spazmuoja, as mintyse pagalvojau ko jis cia man aiskina, bet nesigincijau su juo, o tikrai manu kad jutau judesiukus :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 97

2009-03-30 10:29

cia tikra tiesa. as pajutau apie  septyniolikta savaite, tai visai normalu su antru leliuku

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 111

2009-03-30 10:46

Dabar man klausimas iskilo ,tai su pirmu leliuku negali pajusti anksciau 18sav judesiuku,o su antru galima ir 15 sav pajusti,bet ir tai gyd netiki????Na manau cia yra taip kad kiekviena esame skirtinga ir ne viskas vienodai darosi,ir nei literatura nei gyd nera teisus.

(mano sesyte)

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-03-30 16:13

Reklama ištrinta.

Mama.lt turi savo nėštumo ir raidos kalendorių, kurį galite rasti bet kurioje rubrikoje.

Mama.lt kalendorius. Priminimus galite gauti kiekvieną savaitę į el. paštą. Šiuo metu pildome ir raidos kalendorių antriesiems gyvenimo metams.

Nusistatyti labai paprasta, jei nežinote, kaip tą padaryti - kreipkitės info@mama.lt arba skaitykite Mama.lt gidas.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-03-30 23:20

Niu o as savo pirmojo stebukliuko judesiukus pajutau 15sav. :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2009-04-07 18:32

Nežinojau, kad čia neglima dėti informacijos nuorodų? Tada AŽ parašykite, kas žinosit dar kažką panašaus. Aš dar radau truputį informacijos www.pampers.lt/kalendorius/ o kas supranta rusų kalba tai čia dar galima pasiskaityti: www.medicus.ru/gynaecology/pats/

Aišku, šios nuorodos tikiu bus ištrintos, kaip ir praeita kartą, bet gal dar spėsit pasiskaityti

2009-04-09 13:38

Galima kelti nuorodas :)  Bet tiesioginiai konkurentai yra tiesioginiai konkurentai :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 59

2009-04-19 21:24

na ka daktarai sako netiesa dazniausiai  va sako kad sirdute galima girdet nuo 30sav o istiesu mazdaug nuo 20per aparatus

angeliukas-kapriziukas

turiu netgi du

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 51

2009-04-22 13:43

as noreciau pasiziureti vystymosi kalendoriu mano emailas vindicianskaite@gmail.com aciux is anksto lauksiu

2009-04-22 15:36

Judėsių jutimas labai individualus - čia priklauso nuo kiekvienos jautrumo. Kiekvienas vystymosi kalendorius yra tik gairės, kaip turėtų vystytis kūdikis.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 57

2009-06-17 22:03

sveikos, mes cia naujokai, bet jau siuo metu jauciu vibruojancius judesiukus,kad ir ankstokai, bet ginkekologas sako jog normalu 

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 97

2009-07-08 10:31

jau sunkiai jauciuos, pilvukas jau po truputi leidziasi zemyn leliukas ruosiasi jau . nedaug jau beliko tik 3 savaitukes.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 32

2009-07-08 13:31

o as kazkaip sia savaite neatsikeliu is lovos labai kazkaip ir leliukas mano pilvuke nerimsta ir as jauciosi ne super.gal del karsto oro.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-07-09 18:46

sveikos maytes.esu naujoke cia,tikiuosi priimsit i rata savo :) mums dar visai nedaug,tik 10sav,tad dar nieko nejauciu bet labai to laukiu,net neisivaizduoju koks tai jausmas,gal todel labai laukiu kada leliukas prades judeti :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 232

2009-07-10 01:00

sveikos mamytes,as sioj temelej dar naujoke,bet noreciau pabendrauti.as taipat nescia jau 8 savaites,tai butu 3 nestumas ir turbut paskutinis.mano antram suneliui tik 8 men. ir norejau paklausti ar man reikia gerti kokius vitaminus,kalci.esu biski pasimetus.patarkit

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 21

2009-07-10 01:19

reginute 2009 07 10    

sveikos mamytes,as sioj temelej dar naujoke,bet noreciau pabendrauti.as taipat nescia jau 8 savaites,tai butu 3 nestumas ir turbut paskutinis.mano antram suneliui tik 8 men. ir norejau paklausti ar man reikia gerti kokius vitaminus,kalci.esu biski pasimetus.patarkit

tai tu palauk ka tau tavo gyd.patars,bet siaip gali yra daug busiom mamytem vitaminu,as pati pradejau nuo pregnecear,vos budama 4 savaiciu,o po to+  zuviu taukai ir magnumvitaminai tikrai nepakenkssekmes tau,lengvo nestumo

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Vaisiaus vystymasis....

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Aronas