Forumas > Mama.lt klubai > Klaipėda > Klaipėdos mokyklos....

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 44

2009-03-11 14:23

Mums greit į pirmą klasę, niekaip negaliu apsispręst dėl mokyklos. Būtu neblogai jei užimtu pirmokėlius iki kokios 17 val., o tai mes už Klaipėdos gyvenam, tai pati nepareis namo. Pasidalinkit savo patirtim

2009-03-19 08:14

Kaip keista, aš tikėjausi kad tema bus ne tik man įdomi. Pasidalinkit savo patirtim, padėkit apsispręst

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 86

2009-03-24 17:15

Na tai jug yra visose mokyklose popamokine veikla, nes siaip pamokos pirmokams tikrai iki 17val. netrunka :)

2009-03-24 23:37

kiek  žinau "Balsio" mokykloj pamokos trunka ilgiau

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 31

2009-03-25 09:48

balsio ir vyduno mokykloj trunka ilgiau nes ten yra su menu pakraipom mokyklos,o paprastuose tai netrunka ilgiau 2,3h pamokos.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 70

2009-03-25 10:39

NA SIAIS LAIKAIS KAZIN AR PASIRINKSI MOKYKLA- JUK YRA NUSTATYTA IS KOKIOS MOKYKLOS KAS KUR TURI EITI- PAPRASTAI ARTIMIASIA MOKYKLA PRIKLAUSO- TEN IR VEDI, BET KIEKVIENOJ MOKYKLOJ TURETU BUTI INE TIK PAPILDOMOS VAEIKLOS BURELIAI ( JUOSE VAIKAS BUTU UZUIMTAS NE ILGAIU KAIP 1-2 AKADEMINES VAL.) BET IR PAILGINTOS GRUPES, KURIOS IR VEIKIA IKI 17-18 VAL., JEI TOKIU GRUPIU NERA, TAI TEVAI TURETU PRASYTI MOKYKLOS ADMINISTRACIJOS KAD JA PADARYTU AISKU GALI BUTI MOKAMA PASLAUGA, BET TAI VIS GERIAU KAD UZIMTU VAIKUS KAD IR KITA MOKYTOJA, O NE BUTU VAIKAI PALIKTI LIKIMO VALIOJ

2009-03-26 19:25

tai butent kad seis laikais ir gali vesti i kokia tik nori,cia jauciu tik tarybineis laikais reikedavo eit i ta prie kurios gyveni

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2009-03-27 15:32

Sveikos, aš nieko nežinau apie mokyklas. Auginu 2 berniukus, viresnėliui tuoj bus 5 metukai, mažiukui 3 mėnesiai. Viresnėlis namuose neturi ka veikti, jis yra labai judrus vaikas į darželį neinam. Gal yra Klaipėdoje kokia mokiklėlė, burelis. Bandžiau skambinti į sporto mokyklas ten vaikus priima tik nuo 7 metų. Gal yra mamų auginančiu panašaus amžiaus vaikus? Kurių viresnėliai neturi lauke ka veikt.

2009-03-27 17:03

mere69 2009 03 26    

tai butent kad seis laikais ir gali vesti i kokia tik nori,cia jauciu tik tarybineis laikais reikedavo eit i ta prie kurios gyveni

deja, kiekvienai mokyklai yra priskirtas mikrorajonas ir nuo balandzio 1 d. isirasai i ta mokykla, o jei yra laisvu vietu kur nori, tai gali priimti tik birzelio men. tokia tvarka panevezy, kuris sia tvarka nuo klaipedos nukopijavo, tad kokia nauda laikt birzelio, kai jau birzelio 1-aja savaite pirmokiukam buna susitikimai su pirmaja mokytoja ir minipamokeles, per kurias ir pazinsi mokytoja

2009-03-29 20:40

deje nepritariu,mano brolis lanko mokykla centre,nors prie namu yra dvi mokyklos.ir ji lengvai prieme i ta mokykla,taip pat pati perejau ne viena mokykla,ir kur as gyvenau neturejo tai visiskai prasmes.

2009-03-30 11:26

tai labai puiku, kad yra tokiu galimybiu, bet dazniausiai i labai ispopuliarintas mokyklas visi labai verziasi ir gal kita karta ir be reikalo, juk visur yra visokiu mokytoju ir vaiko ugdyma lemia dazniausiai aplinka- paciu vaiku sociumas

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2009-03-31 13:19

Klaipedoje daugelis mokyklu yra su priskirtais rajonais, taciau yra specializuotos mokyklos, kurios priima ne tik is visos Klaipedos, bet ir is rajonu, nes ten patenkama tik pagal konkursus, pvz. balsio, Vyduno...

2009-03-31 14:09

Del tu isrinktuju mokyklu turiu karcia patirti:

Mano sunus pradines klases lanke prestizinej mokykloj- i kuria vaikus suvezdavo is viso miesto, tad jam eiti namo budavo labai liudna- nebuvo salia darugu klasioku, tad kai persikelem gyventi i kt mikrorajona- nors jis labai nenorejo bet siaip ne taip ikalbejau i 5 klase eiti i mokykla esancia salia namu, atsirado daug draugu gyvenanciu salia ir uzsimezge tarp ju grazios draugystes- juk kur gyveni- ten ir turi buti tavo draugai pazistami- juk pirmiasia turi jaustis saugus savo kieme su savo kiemo draugais

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2009-03-31 16:24

Sutinku, as irgi sunu leidau i mokykla, kuri vos ne kieme... nereikia vezioti, nereikia jam su autobusu vaziuoti, net per gatve nereikia eiti... Man tai zymiai svarbiau, nei tai i kokio prestiziskumo mokykla jis eis... Jei nores mokytis - mokysis, o jei ne - tai jokia mokykla ar mokytoja to nepakeis

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3

2009-06-02 10:03

Mes nuo rugsėjo eisime į Stulpino m-klą :) Esu kol kas labai patenkinta :) Dabar tris dienas vyksta parodomosios pamokėlės. Dukrytei labai patinka. Puiki mokytoja pas mus Papildomai eisime į dailės pamokėles - dailės mokytoja taip pat super ;)

2009-08-22 23:41

O kur randasi ta Stulpino mokykla ?

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-03 20:38

o as manau kad svarbiau mokymosi salygos, lygis, bendravimas, ir istot i geresni koledza, universiteta yra lengviau is geros mokyklos prestizines nei is paprastos, ten ir mokytoju lygis kiek zinau visai kytas turi but spec.kvalifikacijos kad dirbt tokios emokyklose,  o ne kiemo draugai, kieme vaikas ipatingai siais laikais tikrai nieko gero neismoks, jau geriau paveziociau vaika kad ir toliau bet i tikrai gera mokykla, o laisvu laiku vaika galima uzrasyt i dar kokius uzsiemimus, sporta.

seip bent jau anksciau Stulpino laikesi tikrai prasta mokykla.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-04-07 10:35

Stulpino tikrai yra prasta mokykla, pakankamai zemo lygio ...yra ir geresniu ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-04-20 15:20

Sveikos mamytes Rugseji mano berniukas jau soliuos i pirma klase Pagal gyvenama vieta mum prilauso sauletekioi ir sendvario mokyklos.  Nelabai man jos abi patinka, nors aisku viskas priklausys nuo mokytojos.  Noreciau pasidometi S. Dacho vid. mokykla, kaip ten pradiniu klasiu mokytojos? Ar imanoma ten "isitrinti" jei negyveni tam raj.?  Gal turite dar kokios info apie mokyklas esancias centre?  Aciu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-06-21 12:13

Neimanoma

1

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Klaipėda > Klaipėdos mokyklos. Kur...

Šiandien gimtadienius švenčia (151)
Erwin