Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Arbatėlės kūdikiui-...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

6

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-10-06 14:05

mano sunelis naktimis po pirmo maitinimo labai neramiai miegodavo, tai man daktare pasiule ramuneliu arbatos pasidaryt dviems kartams po 60ml (bendrai 120ml ir puse saukstelio cukraus). nes nakti, kai vaikeliai miega, miega ir ju organizmai. tik kai pieno privalgo, maziukai dar nori miegoti, o organizmas turi dirbti, tai maziukai neramiai ir miega. o ramuneliu saldinta arbatyte juos pamaitina, bet nepermaitina, organizmas nebadauja, dirba ramiai ir po biskuti, o maziukas gali ramiai miegoti. viena karta suveike, net gera buvo paciai miegoti tris valandas iki kito maitinimo. bet, mano sunelis tik ta viena karta ir tegere arbatytes - daugiau spjove ja lauk, klyke tol, kol papuli idaviau... :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-10-10 10:59

mums beveik trys men tai tik nesenai pradejo gerti arbatytes arba tiesiog virinta vandenuka,nelabai buteliuka ima mergina,nes maitinu pati,

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2011-10-10 16:24

na mes papildomai gerti arbateles pradejom kai baigesi mp ir prasidejo misinukai, nes pradejo tuo paciu kietet ir viduriukai,tai gerem pankoliu arbatyte, vandenuka, ramuneliu arbata

2011-10-12 10:45

man su arbatyte suveike naktis tik viena karta, nes nei sutes neima, nei buteliuko nebeima... pripazista tik mamos papuli :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2011-10-12 11:19

o mes va geriam missinuka nuo gimimo,bet arbateliu negere,nei vandenuko....sako pratik,kad ji spjauna lauk jei duodi arbatele...arba buna kazkiek jos atsigeria,bet viska atpila....tai ir nekisu...

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-02-29 13:21

Nors primaitinti pradėjau nuo 5 mėn ir dar geria mano pienuka tai arbatu nesam ragave

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 674

2012-03-04 10:12

sveikos mamytes,

mazoji mano gerai ramuneliu arbata nuo 6 menesiuko bet tik silta ir pasaldyta siek tiek. kmynu nelabai megsta arbatele.

saldinu zinoma su rudu Bio parduotuveje pirktu cukrumi.

kokias dar rekomenduotumete pasiulyti arbateles, gal ka uzsiauginti gerai butu :)  

2012-03-04 10:40

vat vakar paragavom pirma karta ramuneliu silpna arbata ir tik dėl to kad veme vaikas ir pediatras pasake girdyti, o  taip tai neduodavau,

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 131

2012-03-04 11:07

As tai duodu arbatytes(saldziuju pankoliu vaisiai)atrinkta rankomis is vaistines ji:gali padeti palaikyti normalia bronchu gleivines veikla,gera kvepavimo taku bukle bei gera zarnyno funkcija,tai pat duodu sulciu 100procentiniu biski skiedziu su atvirintu vandenuku,vynuogiu arba obuoliu su mango...

2012-03-04 11:43

o dar pati maitini? ar mišinukas

2012-03-04 12:25

manp pienuko gavo ik 5men dabar misinukais...

2012-03-05 11:58

tai va o aš kažkaip nelabai noriu arbatu duoti kol piena savo turiu...nežinau blogai ar ne bet prisilaikom

2012-03-05 12:05

Drugelis 2012 03 05    

tai va o aš kažkaip nelabai noriu arbatu duoti kol piena savo turiu...nežinau blogai ar ne bet prisilaikom

Kiek domejausi informacija tai jei maitini savo pienu nereikia jokiu arbateliu ar sulciu :Mamos pienas kudikiui atstoja viska jam tai ir maistas ir atsigerimas.Kol as maitinau savo pienu ir neda viau nieko papildomo,nes tiesiog tai nera reikalinga :)

2012-03-05 12:31

tai va ir aš kažkaip pagalvojau kad nėra ko kišti kol pienuko užtenka.. nors tu arbatu tiek dabar tik rinkis :)

2012-03-16 00:04

drugeli, o vandens kaip? duodi? nes man sake, kad kai jau pradedi vaika primaitinti, reikia, kad jis ismoktu ir pradetu vandenuka gerti, kad galatu uzsigerti bevalgydamas. dar iki sito suzinojimo bandziau duoti vandens is puodelio su kakliuku, tai gere (tik su nuimtaapsauga, kitaip nemoka gerti) ir dar prase. ir savo spaustu obuolio sulciu daviau, tik praskiedziau su virintu vandeniu. arbatu dar nebandziau (tik ta karta nakti, kaip anksciau rasiau). reikes isbandyti ir vel greitu metu

2012-03-16 08:24

Nea neduodu, dabar pradėjom ne dažnai bet kai valgo kokia pieniška koše paskui duoti sulčių užgerti o po košes ant vandens geria mano pienuka..

6

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Arbatėlės kūdikiui-...

Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Gabija