Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Arbatėlės kūdikiui-...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-10-04 08:34

uzverda vanduo,sudedu nulupta supjaustyta obuoli.paverdu.as kaip minejau idedu truputi cukraus.

Sukurtos temos: 22   Diskusijose pasisake: 125

2009-11-21 18:42

Kiek galima duoti vandenuko arba arbateliu 3 menesiu vaikeliui, maitinant misinukais? nes vaikas labai nori gerti

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-11-21 19:00

golubeva tiesa sakant as nezinau,nes pati tai daviau tik vandens,bet negerdavo.na kartais isgerdavo 50ml,bet retai.o arbatu neduodavau.skaiciau tavo pasisakyma kkiek tu ten daugmaz duodi arbateliu,vandens..manyciau kad gal per daug.gal su daktaru pasitarkt del to.na gal kitos mamytes su didesne patirtimi pasakys kad galima duoti skysciu kiek jis geria.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-11-21 19:16

Geriausia vandenuko duoti, žinoma jį gali gerti , o arbatėlių jau yra ir tokio ampiaus kūdikėliams

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-11-21 19:34

pritariu Kristulkai duoti vandenuko geriausiai.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2009-11-22 10:37

aciu uz patarimus, tik va jis labai daug nori gerti, verkia jei neduodi atsigerti, o jau bijau duoti nes pati jauciu kad labai daug geria

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-11-24 08:25

mano nuomone geriau vandenukas negu arbata. o as daviau tiek kiek ji norejo gerti... jeigu vaikas maitinamas normaliai tiek kiek jam priklauso pagal amziu, jis troskuly patenkina greitai uztenka keletos gurksniu...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 514

2009-11-25 10:36

na mano manymu dar visai mazam kudikiui geriau vandenukas, bet jau paaugusiam tai manau jokio skirtumo arbata ar vandenukas. pavyzdziui mano mazoji vandenuko beveik negeria, geria daug arbatytes, ir nemanau kad ji blogai, kol be cukraus. vandenuko pageriam tada kai buna pakieteje viduriukai, tada jis mums padeda

Žingsniuoju iš lėto, bet niekada nežengiu atgal.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-11-25 11:12

norvegu gydytojai net  rekomenduoja duoti vaikui vandenuka,mes kai pastoviai nueinam patikrinimui manes klausia na ar gerai vandenuka as sakau geria geria,o istikruju jis man vandens negeria tik arbateles geria,bet sakau ir arbatas labai gerai geria,istiesu sventa mela padarau nes paskui klausausi puse valandos litanijos kaip blogai kad vaikas vandens negerai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2009-11-29 20:36

as irgi manau kad geriau vandeni duti...siaip tai tokio amziaus vaiki labai mazai geria,o kurie krutimi maitinami tai isvis negeria kitu skysciu.... gal jam tisiog neuztenka misinuko, o ne troskulis

2009-11-30 21:11

na taip kai maitinau MP tai negere, bet kai pradejau duoti misinuko tai kankina ji troskulis, bet pastebejom jog gal jis jau priprato prie misinio nes maziau geria vandenuko, nes pirma laika tai galejo apie 200ml isgert po kiekvieno maitinimo :) dabar jau pora gurksniu :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 50

2009-11-30 22:46

Sveikutes

Man teko nesenai skaityti, kaip paskaiciuoti kiek reikia duoti vaikams arbatyciu ar sulciu(cia jau vyresniems)-pvz. 7 men. kudikiui-tai 70 ml. O del vandenuko.... Mano lelka tai nuo 5 men. pradejau maitinti misinuku, tai visteik nei vandens, nei arbatos, sulciu nieko neisiulom, nezinau kaip cia ji taip

Išdykauja, laksto, siaučia....Nežinodami kodel ir kam... Jeigu žemė ir kam nors priklauso-tai pirmiausia žinoma vaikams

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-11-30 22:48

tai ir nesiulyk,reiskiasi jai pakanka misinuko.mano maziuke ir gere misinuka,ir to vandenuko ji negerdavo.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2009-11-30 23:43

Italijos gydytojai patare: jei vaikas visa misinuka isgeria ir dar verkia tai padidinti doze.Padaryt daugiau ir pazet kiek jis nori isgert pakol paliks pats misinuka kai nebenores.Nes manieji abu vaikai tai nesilaike tu visu normu, kai turejo 3man. valge kaip 6men. ir nieko nei stori nei ka issaugo didysis tik pradejo lakstyt taip ir sukudo. O del arbateles tai gydytoja sake kad maziem vaikam nepatinka vanduo nes be skonio, tai duot arbatos ramuneliu specialios granulem tirpstamos vaikams.Duot tiek kiek nori.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 13

2009-12-01 23:13

mano mazas negerdavo vandens jei budavo kambario temperaturos, taciau jei tokios temperaturos, kaip misiniui tai be problemu, o nuo kokiu 7 menesiu pradejau duot ciobreliu, ramuneliu arba metu arbateles praskiestos su vandeniu, kad nebutu labai stiprios ir iberdavau truputi cukraus, nes kaip bebutu, o pirmas skonis, kuri vaikas pazista tai yra saldumas.

dabar buna kad po pavakariu (po varskes kremo) mazas gali ir 260 arbatos isgerti. Beje po vonios, kad ir neilgai pliuskenasi- visada geria jau nuo mazens

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 53

2009-12-02 00:17

Labutis.

Mes nuo gimimo geriam Hipp arbateles. Yraju ir patiems maziausiems, ir didesniems, taip pat vandenuka, Pati isverdu silpnos kmynu arbetes.  Zinoma, nuo misinuko vaikutis gali ir istroksti(mes irgi misinuka geriam), tai ko nors gerti be misinuko reikia. Kad ir truputeli..

'Na, cukraus nededu, nes negerai jis besivystancioms dantenoms, ir net busimiems dantukams. Zinoma, kam nepatinka saldumas! Bet tokiems maziukams, jo dar nepatartina.....

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1965

2009-12-08 18:22

savo maziuka maitinu, nera ragaves nei misinuko, nei vandens ar arbateles.mama pataria duoti arbateliu, nesvarbu, kad maitinu. ar reikia ju duoti?kokiu?kaip paruosti?ar gliukozes deti?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2009-12-15 16:15

o klausykit,kokios temperaturos jus duodat arbateles,ar siltas,ar tinka ir kambario temperaturtos,musu leliui greit 2 menesiai,dabar duodu truputi silta.maitinu nan 1,kakoja kas diena,tik,kad diegliukus turim,tai duodu lasiuku,silpna kmynu arbata,ir ji ne vien nuo viduriavimo,ji zarnynui  tinka,kad nepustu pilvo,dar ramuneliu duodu,turiu ir melisos dziovintos bet nezinau ar jau galima.Gyvenam danijoj,nerandu pankoliu arbatos,tai kai grisim i Lt reikes nusipirkt.

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-12-21 23:25

Aš tai stengiuosi dabar duot šiltą arbatytę, kambario temperatūros retai duodu.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 23

2009-12-21 23:53

Mano Sigitėliui 4 mėnesiai. Slyvų sulčių ir ramunėlių arbatos pirmą kartą paragavo likus 1 savaitei iki 4 mėnesių sukaktuvių. Mat dėl pasikeitusio maisto ( pradėjom ragauti daržovių košę ) užkietėjo viduriukai. Problema išsisprendė, o dabar duodu kartą į dieną pirktinių sulčių, skirtų kūdikiams nuo 4 mėn. Arbatėlių kol kas neduodu.

4

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Arbatėlės kūdikiui-...

Šiandien gimtadienius švenčia (170)
Lukutis