Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Kaip jautėtės po...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-03-18 14:37

nestumas lengvas buvo,gimdymas uztruko siektiek, bet viskas gerai baigesi,jokiu plysimu ir pan nebuvo. siaip palyginus gerai jauciausi po gimdymo, tik tiek kad biskiuka be miego buvau.o siaip tai nereikejo nei kokiu nuskausminamuju ar pan. tik kai ejau pirma karta praustis po gimdymo labai keista buvo praustis ir kad pilvuko nebuvo..truko pilvuko keleta dienu, bet paskui vel pripratatu buti be pilvuko :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 161

2011-05-15 22:03

Mano pirmasis gimdymas nebuvo sunkus sakyciau,tik labai jau laukti buvo atsibode kada atsidarys gimda ir galesiu stumti. Saremiai tai buvo stiprus kaip ir turi buti,dariausi epidura,kad geleciau islaukti kada prasives pakankamai gimda. saremiai buvo prasideje jau 23.00vakaro,ir taip per visa nakti kentejau,o ryte 7.00 pajunge gimdykloje ir toliau laukiau. Ir vandenys patys nenubego,pradure.Tiksliai negaliu pasakyti kiek laiko vyko pats gimdymas,bet 14.30 jau turejau berniuka. po gimdymo buvau silpna,labai norejau miegoti. Kadangi sunkiai vaikas lindo,tai prakirpo,zaizdos gijo apie 4 savaites.Nes pastoviai maitinant nepatogiai atsisesdavau ir matyt plysdavo per sasus is naujo. Skausmelis nepavydetinas O pati nestuma isnesiojau labai lengvai,buvau pilna jegu iki paskutiniu dienu.

Dabar neuzkalnu antrasis gimdymas. Stengiuosi vyti baime salin,manau,kad greiciau viskas vyks. Bent jau tikiuosi Viltis mirsta paskutine!!!!!!!

Mama.lt

Mama.lt

2011-06-22 17:58

Sunu gimdziau pries 16 metu, o dukryte pries 3 metus.Abu nestumai ir gimdymai buvo greiti ir lengvi.Todel po gimdymu jauciausi gerai.Na taip trupuli pilv maudendavo,bet taip turejo buti. :) :) :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 123

2011-07-20 11:09

Du gimdymai, dvi skirtingos patirtys. Pirmas - neplanuotas cezaris. Po jo tik vieną naktį teko pragulėti nejudant, kol praėjo nejautrumas. Ir kitą dieną jau vaikščiojau po palatą ir mažiuku rūpinausi. Akušerė stebėjosi -  tarsi ir nebuvo jokios operacijos juokavo ji, žiūrėdama į mane su mažiuku ant rankų. Aišku operacijos vietą sakudėjo ir vaikščioti teko prisilenkus, vis atrodė, kad gali žaizda atsiverti. Bet šiaip savijauta nebloga buvo. Ir namie gana greitai atsigavau. Kadangi tai man buvo ne pirma operacija, tai matyt pooperacinė savijauta man buvo ne naujiena. O ir su vyru sugulėm po kelių savaitėlių, aišku atsargiai, kad rando neužgauti.

Antrą kartą pagimdžiau pati. Pagimdžiau greitai, bet nelengvai, daug kirpti teko. Tai po šio gimdymo atsigauti reikėjo daugiau laiko. Nors jau po kelių valandų pati ėjau pasižiūrėti, kaip mano kūdikėlis inkubatoriuje jaučiasi. O kol man viska po to gimdymo susitvarkė ir sugijo, tai eina sau. Sėdėti ilgai normaliai negalėjau, ilgai siūlės gijo, ilgai tekėjo išskyros. Ir apie pasimylavimus su vyru ilgai nesinorėjo nei pagalvoti. Nors jis ir pats puikiai matė kokia mano savijauta ir mane suprato. Laukė mano vyrukas beveik tris mėn.  

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-07-20 14:47

Saviyauta buvo gan gera pagimdžius per piet , jau vakare vaiksčiojau, tik atvažiavus namo reikia pagauti tempa ir jaučiuos trupučiuka pavargus

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Mama.lt

Mama.lt

2011-07-20 14:59

Na taip,tikrai po gimdymo nuovargis adr jauciasi,ir buna sunku pataikyt i vezias.Bet laikui begant viskas susitvarkoO adr jei leliukas neramus,ar sumaiso diena su naktim.Va tada jau baisu.

Bet sakyciau antra vaika augit yra lengviau.Bent man,nezinau kaip kitoms mamytems....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 104

2012-09-20 14:03

sveikos mano gimdymas buvo pirmas bet sunkus ir lb skausmingas kol pagimdziau o reikejo istumti dvinukus ,

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2012-09-20 14:59

O kaip greitai atsigaunate po dvynukų gimdymo? Ar yra kurios gali palyginti - dvynukai ir vienas vaikas?

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 118

2012-09-20 20:09

As po gimdymu labai skirtingai jauciausi ,po pirmo gimdymo buvau labai silpna,skaudejo sedeti ir guleti,po antro iskart gal po 10min norejau begt lekt ir pan,net sakyciau euforine busena buvo

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-09-20 21:42

man po gimdymo irgi nieko neskaudejo, tik labai pavargusi buvau. o neskaudejo nieko, nes mane siuvo su papildoma epidura i klyna, nes jauciau, kaip dure :D bet vat kai atsileido vaistu poveikis... tai ir atsisest, ir atsistot skaudejo, ir vaiksciojau beveik issisketusi :D ilgokai pavargusi pastoviai buvau.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 3317

2012-09-21 09:55

sveikos,Giedre as pagimdziau pati dvynukus ir tai buvo pats greiciausias,pats lengviausias gimdymas,viskas vyko zaibisku greiciu :) 2 pirmi gimdymai buvo berniukai,po gimdymo jauciausi kaip kad negimdziusi..dvynius kai pagimdziau tai jau ryta galejau eit i sokius :) nes dvyniai gime paryciais...o va va mazaja mergyte kai gimdziau,tai iki siol siurpas purto,bet na po gimdymo pakankamai greit atsigavau..

Paskutinį kartą redagavo: ingridusiukas (2012-09-21 09:56)

2012-09-21 14:46

kol atsigavau tai praejo nemazai laiko ir plisau sedeti negalejau 2 savaites nors jie gime mazuciai 700 gr bet vistiek plisau buvo sunku. tik skaudziause kad jie mire

2012-09-21 14:55

toke skaudi istorija manau viena vaikuti gimdyti yra lengviau ne gu dvinukus

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 24

2012-09-24 14:34

NA MANO PIRMAS NESTUMAS BUVO LABAI SUNKUS PER NESTUMA LIGONINEJE ATSIDURIAU NET 8 KARTUS,BUVO VISKO IR GRESENTYS IR VISOKIE KITOKIE NEGALAVIMAI IR TAIP BUVO, NES SUNELIS LABAI GREITAI AUGO O GIMDA NESPEJO PRISITAIKYTI,TAI DAKTARAI SAKE GANA RETAS ATVEJIS,VELIAU APSTOJO AUGTI IR VISKAS SUSITVARKE.GIMDYMAS SAKYCIAU NESKAUSMINGAS IR NEILGAS SPEJAU IR PAMIEGOTI,NORS GIMDZIAU BE NUSKAUSMINAMUJU TIK VA TEKO KIRPTI TAI KIRPIMAS BUVO 4 LAIPSNIO (LABAI SUNKUS) O SEDETI PRADEJAU GAN GREITAI NORS IR SKAUDEJO VA CIA IR PRASIDEJO PROBLEMOS,GYDITOJAI NEYSPEJO KAD SU TOKIU KIRPIMU 2 MENESIUS SIKNOS NEDETI NET KUR MINKSTA TAI PO KIEK LAIKO PRADEJO EITI LAUKAN GIMDA,PATARE KONSIULIUMAS GYDITOJU KAD BANDYCIAU GIMDYTI ANTRA GAL PASIKELS GIMDA,KITOKIU ATVEJU REIKES ISIMTI LAUKAN GIMDA,BAISEI PERGYVENOM IR PABANDEM NORS NIEKO GERO NESITIKEJOM NES MANEME KAD BUS TAIP IR SUNKIAU KAIP SU PIRMU. NA O SU ANTRU NESTUMU TIK KARTA LIGONINEJE DEL INKSTU UZDEGIMO NESTUMAS SUPERINIS NES TEKO BAISEI DAUG ISGYVENTI,DAUG FIZINIO KRUVIO IR NIEKO BLOGO NEBUVO,BET GIMDYMAS PATYLIU ,ZIAUREI SKAUSMINGAS,ILGAS IR PO GIMDYMO DAR ILGAI BEDOS KANKINO.BET DABAR JAU IR TRECIO VISAI NORECIAU JAI NE FINANSAI

2012-09-25 21:45

o mano dvinukai mire

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2012-09-26 09:57

Užuojauta. Neįsivaizduoju, kaip reikėtų išgyventi.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2012-09-26 14:49

man padeda isgyventi spihologai tik kitaip tikrai atsigulciau i ligonine

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 34

2012-10-02 23:59

Man gimdymas buvo netiketas, dare cezario pjuvi.. vienoms mamytems po cezario jau kita diena gerai ir puikiai jauciasi, bet as su skausmais vaiksciojau virs savaites, visa susilenkus, net kudiki buvo sunku islaikyti.. :( bet veliau truputi po truputi sveikatele gerejo... :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2013-03-22 11:15

Aš tai po gimdymo jaučiausiai puikiai, tik šlapimo nelaikymas, kurį laiką kankino :(

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2015-12-31 20:53

Na emociskai tai labai geras jausmas, taciau kazkodel sinusitas uzpuole gan smarkiai...

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Kaip jautėtės po gimdymo?

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Gytis