Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Kaip jautėtės po...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2009-03-09 18:15

DAUGELIS MAMYCIU PO PIRMO AR ANTRO GIMDYMO JAUCIASI LABAI YVAIRIAI,VIENOS GREIT ATSIGAUNA,KITOS BUNA LABAI SILPNOS,NA O KITOS JAUCIA KAD KAZKO TRUKSTA.PAVYZDIUI KAIP MAN,PIRMAS NESTUMAS BUVO LABAI JAU LENGVAS IR JAU ATIGAVAU KITA DIENA,GALEJAU KALNUS NUVERST,NA O ANTRAS NESTUMAS IR GIMDYMAS TAIP PAT BUVO LENGVAS IR GREITAS,BET PO GIMDYMO TRUKO PIVO,JAUCIAUSI VIS DAR NESCIA,KUR BUVAU PRIPRATUS PER TUOS 9MENESIUS TAI TIK VISKAS JAU PRAEJO PER SEPTYNES DIENAS,BET KODEL TAIP YRA,KAIP JUM BUVO?

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-03-09 18:19

na man asmeniskai po abieju gimdymu jauciausi puikiai,gal po pirmo labiau viskas skaudejo nors iplysimu neturejau,o po antro jau po dvieju valandu pagimdziusi ejau pasivaikscioti,tai net ligonines personalas stebjosi labai daug energijos turejau,

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 102

2009-03-10 10:22

Su pirmu nestumu buvo sunkiau visko bijojau o ypac gymdyma,spazmavo pilva gulejau du kartus ligoninej.o kai jau laikas gymdyt pernesiojau viena savaite,kirpo biskuti nes vaikui  oro truko.o antras nestumas lengvesnis tai kad zinojau kas laukia bet jau sunkiau vaiksciojau svorio daug priaugau sunku vaikscioti buvo pavargdavau jauciausi kaip bomba.labai greitai pagymdziau jokiu is pradziu saremiu nebuvo puse antros vandienis nutekejo o jau 2,35 mazylis gime bet plysimu buvo.kazkur 3 savaites negalejau normalej atsisesti,bijojau kad siulai netruktu.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 485

2009-03-10 15:29

mano pirmas niestumas buvo sunkus is tos puses kad daug svorio priaugau,buvo vasara,karsta,bet gerai nes jokie persileidimai negrese,buvau stipri,ir dukryte labai stipri gime,bet va gimdymas labai sunkus irskaudus buvo,tai antro leliukonoreciau bet labai bijau to gimdymo,nezinau kaip vel reiks ta skausma iskesti ir kartu viliuosi gal su antru gimdymas bus visai kitoks,daug lengviau ir geiciau viskas praeis

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 171

2009-03-10 17:10

na mano abu nėštumai buvo sunkūs ,vis grėsė priešlaikinis,beveik per visą nėštumą (ir pirmą ir antrą) vaistus teko gerti kad sustabdytų kaklelio atsivėrima.pirmasis gimdymas buvo sunkus, kirpo,nes mažiukė duso niekaip išeit negalėjo,po gimdymo irgi sunkoka buvo net atsisėst normalei negalėjau,ir kraujavau po to ilgai.antrasis gimdymas lengvesnis buvo,bet labiau skaudėjo,o va po gimdymo jau tą pačią dieną kalnus nuverst galėjau.mama ir ta stebėjosi,kad taip gerai jaučiuosi.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-03-10 21:50

Visiskai skirtingi pojuciai po gimdymu: pirmas buvo labai greitas ir palyginus lengvas,jau is gimdyklos parejau pati,viena ranka isikibusi i vaikucio lovyte,kita i vyra( mazdaug praejus dviem val po gimdymo),antrasisi-cezario pjuvis,dar dabar keikiuosi ir nekenciu to rando,nes jautrus(nors beveik metai praejo),jau nekalbant apie tai,kad savaite jauciausi kaip po operacijos(nors tai ir buvo operacija)  Na ir su virssvoriais skirtingai sekasi:po pirmojo nestumo jau menesiui praejus tilpau i savo kelnes,kurias nesiojau dar net netekejusi ,o po antrojo- dar dabar negaliu savo 5-6 kilogramu atsikratyti.Stai taip!!!!   Ir tas jausmas,kad as mama- dabar zinoma labiau suvokiamas nei su pirmuoju vaikuciu

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-03-10 22:45

man gimdymas buvo labai lengvas ir neilgas tai jokiu sunkumu isvis nebuvo. ir mazoji naktim miegojo tik man buvo sokas, kai ryte atejus sesute liepe paciai pervystyti vaika... as niekada gyvenime nebuvau to darius...o dar i vystiklus ...

Mama.lt

Mama.lt

2009-03-11 12:21

kaip smagu,kad jusu tiek daug pasisaket.as pagimdziau savo berniuka labai greit,tai mano antras nestumas buvo.visa diena tai pilva pamauzdavo nezymiai tai strenas,tai buvo pozymis kad vaikelis gims greitu laiku,tada vakare pradejau skaiciuot tuos maudimus,paziurejau kad jie trunka kas 11min.bet ne vandenys nenubege dar buvo.visa diena nezymiai maude pilva ir strenas o as nesupratau kad cia saremiai.bet atejo vakaras ir atsiguliau i lova ir pajutus kad kazko tai slapia paziuriu nubego vandenys.tada sakau vyrui kviesk greituke,bet greituke pradejo visko klausinet,tokiu nesamoniu ir visaik nevaziavo.tai gerai kad turim masina tai nuvaziavom ir mane labai gerai ir graziai preme.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-03-11 12:23

Na, mano nestumas ir gimdymas buvo super lengvas. Tai po gimdymo praejus gal kokiai valandai as jau atsikeliau is lovos ir ejau i wc. Na buvo naktis, nes maze 2val naktie gime.O jau ryte tai viskas buvo labai gerai. Vaiksciojau normaliai,nieko neskaudejo. Gydytoja sake, kad dar ant gimdymmo stalo gimda i vieta grizo. Tad nieko neskaudejo ir nespazmavo.O po 3savaiciu su vyru pirma karta pasimylejom po gimdymo. Kraujuoti nustojau po 2savaiciu.Tik savaitele truputi dar tepe.O ir tas kraujavimas labai nedidelis buvo, kadzkaip galvojau,kad daugiau kraujuos. :) Ziuresim kaip bus,kai antro lauksimes. :)

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 80

2009-03-11 13:02

sveikos, , mano gimdymai irgi buvo skirtingi.pirmoji mergyte gime  per 14 valandu, sunkiai sekesi jai iseiti,,  tai mane prakirpo.  kai nustojo veikti nuskausminamieji kirpimo vietoj, tai  atrode kad i kelnaites  spygliuotos vielos prideta.  3  savaites net neatsisedau, maitinti, nepatogu budavo, kraujavo  6 sav, o pasimylejom tik po   8 savaiciu ir tai dariau be jokio malonumo.

kai laukiausi antrosios dukreles, maniau, kad daug lengviau  seksis gimdyti, bet deja...  ipusejus gimdymui pradejo silpnet kudikio sirdeles plakimas. Taigi padare neplanuota cezari ir  ACIU DIEVUI mergyte gime sveikute. paskui sake kad virkstele jos  apie kakliuka apsivyniojus buvo.

bet pati jauciausi tai daug geriau  po   cezario , nei po tikrojo gimdymo, nes randa pilve ne taip skaudejo, kaip tarpvietes kirpima.

trecia syki gimdyti  tai labai labai bijociau .

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-03-14 17:08

na mano nestumas buvo gana lengvas,daug vaiksciojau viska dirbau,sesuo su mama net juokesi kad mane gimdyt su surbliu isves,bet gimdziau sunkokai,labai vargino vemimas per saremius,kadangi daug vemiau tai lasalines state,po gimdymo kai nuveze i palata as gi vikruole labai norejau apsipraust,bet tik atsistojau is lovos ir ziuriu kad galvele suktis pradejo tai siaip ne taip slapiom servetelem imtymiai higienai apsisluosciau,persirengiau savo naktiniais ir atsiguliau ilsetis,savijauta buvo nebloga tik kad atsisest negalejau nes buvau kirpta,o daugiau viskas buvo gerai,jauciausi pakankamai stipri.

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1029

2009-03-20 21:39

Mano nėštumas buvo nesunkus, tik va labai vargino pikinimas, vėmimas ir dar labai rūgštis sukildavo. Na o nuo nuolatinių vėmimų arba, kad mažai valgiau mėsos per nėštumą, nes nenorėjau kažkodėl, pasidarė man mažakraujystė, ją išsigydžiau tik likus savaitei iki gimdymo. Na gymdyti jau buvo laikas, bet vis dar nieko nebuvo, todėl paguldė į ligoninę ir gimdžiau su skatinamaisiais. Viskas vyko 9 valandas ir gana sunkiai, todėl, kad vaikui aplink kaklą virkštelė buvo apsiviniojus net 2 kartus. Kirpo. Isigandau, nes vaikas gimė pridusęs, neverkė, bet tik dejavo, gydytojai sunerimo ir staigiai išnešė i reanimacinę. Vėliau sužinojau, kad viskas gerai, vaikutis atsigavo, tiesiog pagulės po deguonimi porą valandų. Po gimdymo jaučiausi prastokai, nes negalėjau sedėti, o dar kankino vargai su maitinimu, buvo prasidėjęs mastitas man, didelė temperatura. Tai va nelengva buvo pirmą menesį po gimdymo, o paskui viskas susitvarkė. Svoris greit nukrito, nors buvau priaugus net 20kg.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-03-26 23:21

po pirmojo gimdymo buvo daug jaudulio, rupesciu, nes viskas nauja, atsakomybe didziule. o ir fiziskai nekaip, nes plyse buvo tai labai jau nesaldu, kol viskas sugijo... o po antrojo ramybe visiska, po 1 dienos namo isvaziavom.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 782

2009-03-27 10:26

Po pirmo gimdimo ilgai atsigaut negalejau,kazkaip labai nugara skaudejo,vos judejau,vaiko pakelt net negalejau.Po antro,pilna jegu buvau,super jauciaus

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 15

2009-03-28 13:02

Na asmeniskai man pats nestumo laikotarpis nebuvo sunkus bet jau gimdymo procesas ilgas daug jegu ateme ilga laika jauciausi bejege kadangi 8 nestumo menesi mane sumuse vaiko tevas gal del to   bet svarbu kad vaikeliu viskas gerai nieko nenutiko dabar auginu sveika 1metuku 7men dukryte viena be skriaudejo nors ir esu jauna mamyte  puikiai tvarkaus su motiniskom pareigom

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-04-30 09:12

Man taip pat ir nestumas buvo lengvas ir gimdymas. nors viskas uztruko apie 11 val., bet gydytojai kad cia viskas normalu kaip pirmam gimdymui. Neturjau jokiu plysimu, jokiu operaciju nieko... mano dukryte gime 7.02 ryte, o 14 val jau palata buvo pilna lankytoju ir sveciu. kai prisimenu tai juokas ima su visais buvo sutarta kad kai grysiu is ligonines tada prasides visi lankymai, bet neiskente artimieji. o ypac mano mama, jei matai ir reikalu atsirado Kaune, nors esam marijampolieciai, kad tik atlekti pas maqne ir anuke y klinikas. nors buvau be miego, turputy pavargus bet be galo buvo smagu pamatyti ta pacia diena savo mama. nemoku nupasakoti to jausmo... dziaugiuos savim ir uzjauciu kitas mamytes kurioms si diena (t.y. gimdymo) ne tokia lengva...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-04-30 09:31

Man ir tas džiaugsmas truko 12 val, nors prieš tai savaitę laiko gulėjau ligininėje buvo didelis spaudimas su 200 vaikščiojau, tai daktarai stebėjosi kaip aš dar paeinu, tai ir nebegryžau namo. Šeštą ryto nubėgo vandenys o jau savo šypsenėlę pagimdžiau 18,24val. Dukra išėjo per ištiestus pečiukus tai plyšau siuvo 4 siūles, tai sakė dukrai padėkok už tokia dovaną. Gimdyme dalyvavo ir vyras tad saugiau jaučiausi.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-04-30 09:36

as po pirmo cezario gana gerai jauciausi.tik labai pilvuko jau truko.vis atrodydavo, kad ten kazkas vis dar spardosi,juda.po antrojo cezario jauciausi blogai,zaizda slapiavo,net siulus per skubejima ne visus istrauke.o ir siaip jauciausi daug silpniau nei po pirmojo.tik puikios vaistininkes rekomenduotu antibijotiniu tepalu issigydziau visa apraudusia ir slapiuojancia zaizda

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-04-30 09:39

Aš gavau pačią brangiausią gimtadienio dovaną tai dukrytės gimimas. O kitą dieną mano gimtadienis. Tad su kuo gimtadienius švesti tikrai turėsiu.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 24

2009-04-30 20:47

kiek jusu cia daug papasakosiu ir as musu istorija

sunelis gime labai sunkiai,nors nestumas buvo labai labai lengvas,pries gimdyma dar grybaut vaziavau per nestuma tik 9kg priaugau,o mazylis gime 4102g52cm,ir toks placiapetis taigi teko gerokai pavargti,kol atejo i pasauli. teko ir epidurini nuskausm.daryti,nes saremiai kas 5min iskart buvo,o nei vandenys nubego nei kaklelis atsidare....aciu gydytojai,kad likom abu sveiki ir gyvi gimdymas truko 14.05val

teko kirpti,nes galejo plysti,o ir leliukas jau priduses buvo,tai gydytoja is virsaus pilvuka spustelejo ir suneliui padejo.

mazyliui prijunge deguoni kad lengviau kvepuot butu,bet siaip sveikutis gime

na,o man sirdis stot pradejo,tai ir sviesa tunelio gale teko pamatyt prijunge aparatu visokiu ir kita diena po gimdymo kraujo perpylima dare. is ligonines tik po savaites issiprasem,mano gimtadienio proga 

tai po tokiu patyrimu siaubingai bijojau gimdyti dukryte...kuo arciau buvo ta diena tuo baisiau daresi,jau slapcia pagalvodavau kas bus jei sunelis be mamos liks.. tuo labiau antras nestumas buvo sunkesnis,iki 4men grese netekti mazyles,ir pykino iki 5men. bet dukryte gime 4164g51cm ir tik per 27 min sveikute ,ir namuciu isvaziavom po 2dienu

gydytoja nustebo abu kartus, pirma karta nesitikejo toko sudetingo gimdymo,o antra karta neatsidziauge matydama kaip po gimdymo suoliuoju po palata labai padejo ir tai kad vyras visada buvo kartu

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Po gimdymo > Kaip jautėtės po gimdymo?

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Gabija