Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Nagų priauginimas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 24

2009-10-05 22:31

tai dabar ilgu ir negaliu uzaugint nes negraziai atrodo,netiesus kai kurie i vidu lenkiasi.ir viskas tik po to :( tai gam galiu tam sakau kad to nedarytu

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 250

2009-12-31 12:26

pries kokius 2 metus ir as buvau prisiauginus sumokejau apie 100-110 lt,  bet ysivaizduokit nuvaziuojam po 2dienu y baliu,valau stala pakst ir atsiklijavo viena,vyras sako nu cia dabar,pabandyk gal visi nusiima,ir ka jus manot taip ir buvo visi ir nusieme,kiti truputy sunkiau,reikejo siek tiek jegos,gryzusi nuskubejau pas manikiurininke,sako pirma karta taip matau,jog kazkam nutiktu,su dideleis riksmais,man grazino pinigus, bet daugiau perzegnojau tokias proceduras,jau nagai tikrieji taip sudirbti buvo jog baisu...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-12-31 15:23

o manęs kažkaip nežavi toks dalykas

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-01-01 21:53

na grazus buna nagai bet ir manes nezavi kaip viena jau sake.bijociau gadinti tikruosius nagus.nebent jau kokiai dideliai ir svarbiai sventei jei pacios nuluztu nagutis tai prisiklijuociau.o siaip pas mane silpni nagai tai neiseina augintis,o ir nenoriu vaiko padraskyti :D  nors kai buvau nescia tai buvo labai sustipreje nagai,tai vis augindavau,lakuodavau :D  bet po gimdymo iskart susilpnejo.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-01-02 09:46

manau, kad jau senokai praejo tas bumas, kuomet visos leke ir prisiaugindavo nagus. as to niekad nedariau... nebuvo paciai lb jau didelio noro, o ir mano vyras tiesiog slykstisi tais nagais. jau ir laidose apie mada ir zurnaluose kalbama kad tik naturalumas yra grazu, o tokie nagai vadinami "vistu kapliais" (cia ne pati sugalvojau, o girdejau per viena laida) :) yra nemazai pavyzdziu draugiu rate,kuomet naturalius nagus susigadino, taip pazeisti nagai, kad net prireikia vaistu

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 583

2010-01-03 12:26

Labas rytelis , tarsiu ir as papeikianciu zodeliu priauginamiems nagams Pries Kaledas antra karta gyvenime ryzausi pisiauginti nagus ir vel labai nusivyliau, po saviates pradejo matytis mano atauge naguciai, o vakar du is priaugintu eme ir nukrito, dabar nagai atrodo klaikai : 3 ilgi ir du visai trumpi :( Nezinau ar man tik taip nesiseka su manikiuristem r is tiesu tai paskutinis slamstas ???

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 88

2010-01-03 13:05

As ir turejau priaugintus nagus.isvaiksciojau su jeis 2 metus.tik pinigu svaistimas buvo kai dabar pagalvoju.nusiemiau pries  kokius 5men.negaliu dabar ziuret i savo nagucius nusilpe, plisineja zodziu baisu.niekas nepadeda nei vitaminai, nei lakai ir t.t.zodziu labai gailiuosi, kad sugalvojau juos prisiaugint...... 

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-01-03 13:16

Aš nė karto nebuvau prisiauginusi, bet turėjau tokių minčių Kaip supratau iš daugumos pasisakymų, tai ir gerai padariau Pačios nagai greit auga, ir stiprūs yra, tik va su odelėm aplink nagučius problenų turiu - lupasi, bet čia matyt vitaminų kokių trūkumas..

2010-01-03 18:42

va mamuliukai ziurekit ka intike radau ...            Mokslininkai jau ne kartą perspėjo apie kenksmingą ultravioletinių spindulių poveikį odai
. Jis gali sukelti vėžį, kuris, nors palyginti lengvai gydomas, šiaip ar taip, yra viena rimčiausių ligų.                Visa, kas malonu, skanu ir gražu – kenksminga. Tokią išvadą tik pagrindžia amerikiečių mokslininkų išvados: pasirodo, net manikiūras gali sukelti vėžį! Jau keletas moterų JAV tapo onkologų pacientėmis todėl, kad piktnaudžiavo grožio salonų paslaugomis.      42 metų amerikietė per 1 metus nagus prisiauginti ryžosi net 8 kartus. Po tokio maratono jos laukė net keletas operacijų – teko nuo rankų šalinti auglius. Kitai 55 metų amerikietei, nagų koregavimo procedūrą atlikusiai po 2 kartus per mėnesį, auglys išsaugo ant dešinės rankos.  

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-01-03 19:31

TATI 2010 01 03    

va mamuliukai ziurekit ka intike radau ...            Mokslininkai jau ne kartą perspėjo apie kenksmingą ultravioletinių spindulių poveikį odai
. Jis gali sukelti vėžį, kuris, nors palyginti lengvai gydomas, šiaip ar taip, yra viena rimčiausių ligų.                Visa, kas malonu, skanu ir gražu – kenksminga. Tokią išvadą tik pagrindžia amerikiečių mokslininkų išvados: pasirodo, net manikiūras gali sukelti vėžį! Jau keletas moterų JAV tapo onkologų pacientėmis todėl, kad piktnaudžiavo grožio salonų paslaugomis.      42 metų amerikietė per 1 metus nagus prisiauginti ryžosi net 8 kartus. Po tokio maratono jos laukė net keletas operacijų – teko nuo rankų šalinti auglius. Kitai 55 metų amerikietei, nagų koregavimo procedūrą atlikusiai po 2 kartus per mėnesį, auglys išsaugo ant dešinės rankos.  

tu matai kas darosi,va ir sakau-nu nežavi manęs tokie dalykai

2010-01-04 03:37

tai jau taip ingule,nieko gero... 

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-02 13:59

as pasakysiu jum toki dalyka apie nagus, pati jau dirbu si darba 10metu.

jai nagus padare  gerai tai  jie neluzynes , atrodys naturaliai ir ipatingai akrilas nepazeis jusu nago, gelis gal siek tiek jis kietesnis, o seip naga pazeidzia pats meistras ir aisku atvejai kai nulauziamas nagas.

Dar dauguma pamirstat kokie silpni ir luzinejantys nagai jusu buvo pries uzsidedant nagus , uzsidejusios priprantat kad jie storesni, tvirtesni ir nusemus jus tikmites kad jusu nagai bus tokie kaip dirbtini bet kai pamatot ta vaizda(o toks buvo ir prieas uzsidedantr nes dauguma dedasi del to kad pacios laaaabai silpni)liekat nepatenkintos, nu as nekalbu tikrai kai nagai pazeidziami tikrai, o tokiu daug meistru nes nagus daro kas netingi, o dar susirandat kur pigiau tai jau tada verkslent tikrai nera ko. Profesiomnalas niekad nedirbs uz kapeikas nes zino ka kainavo ismokt si darba profisionaliai ir kiek kainuoja trikrai geros medziagos siam darbui.

o kas liecia prieziura, tai mnorint turet naturalius grazius ir tvarkingus reikalinga daug didesne prieziura

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-02 16:45

o as noriu noriu noriu... ir kai tik iseisiu i darba teks bendrauti su zmonemis kasdien, tai tikrai susitvarkysiu...

mano pacios nagai tik nestumo metu buvo grazus ir stiprus ir augo kaip ant mieliu, o dabar serpetoja lupasi, jei 1cm ilgesni iskart luzta... ir vitaminus ryjau vos ne saujomis...

silpni is prigimties....

man nereikia ilgu (vistos kapliu). .. bet kai kiekviena diena reikia visur su savimi nesiotis ir dilde ir zirklutes...tai atsibodo... o be to nesusitvarkau taip kad nebutu geda klientams ranka istiesti....odeles apserpesoja...

zodziu noriu ir tiek.....

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-02-02 16:57

nu grazu ir priauginti naguciai su ilgiu proto ribose.esu girdejus kad ne visiem laikos naguciai ne tik del meistro kaltes bet tiesiog organizmas nepriema nors pasiusk.esu pati pora kart prisiauginus(bet taip ir nebnueidavau papildymo)db meciau kramtyti kelinti metai turiu naturalius ilgus nagiukuspati pasilakuoju,pasipaisau.dar kartais podriuskes iszyziu kad padarytu formyte,ir ji palakuoja i liuks.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-02 18:07

Taip mamantukas tu visiskai teisi buna kad nagai visiskai nelaiko del organizmo kaltes, ligu, geremu vaistu, per dideles nagu dregmes, bet dazniausiai jai nelaiko geliniai tai laikys akriliniai ar atvirksciai, u neteko susidurt kad nei vieni nei kiti nelaikytu.

O dar norejau pakomentuot ta pasakyma - kad nagai nebemadoi jau taip ir kad jie kapliai. Visu pirma nagai dar net labiau nei anksciau populiarus,  tik dabar jie atrodo naturalesni ir klientes jau pageidauja  naturalesniu ne tu kaip kazkas cia pavadino kapliu, naturalaus ilgio.Del to ju jau taip nebepastebm ir nebekrenta i akis.Dabar populioariau tiesiog kad atrodytu tvarkingos rankytes, o su protingu ilgiu ir laikosi geriau

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-02 18:12

orintuxxx 2010 02 02    

O dar norejau pakomentuot ta pasakyma - kad nagai nebemadoi jau taip ir kad jie kapliai. Visu pirma nagai dar net labiau nei anksciau populiarus,  tik dabar jie atrodo naturalesni ir klientes jau pageidauja  naturalesniu ne tu kaip kazkas cia pavadino kapliu, naturalaus ilgio.Del to ju jau taip nebepastebm ir nebekrenta i akis.Dabar populioariau tiesiog kad atrodytu tvarkingos rankytes, o su protingu ilgiu ir laikosi geriau

liuks pasakymas...

pitariu pilnai...

su protu ir grazu ir sveika... :)

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-02-02 18:24

noreciau tik suzynoti koks palakavimas db ant bangos?man grazu kad kazkas but papiesta nu graziau nei paprasti bet nebsugalvoju ka bepasipiesti o gal mamytes idedam foto kuriai kaip sekas namuose paciom puosti nagiukus/?

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2010-02-02 18:25

Pritariu ,kad protingas ilgis tikrai gražu.Ilgai turėjau priaugintus,dabar  nusiėmus esu kokį pusę metų,bet manau kad ir vėl prisiauginsiu,nes manieji nelabai užauga iki norimo ilgio.Be to,pradėsiu dirbt,tai tikrai norisi gražių  nagų,o kai gražų jie ir rankos atrodo gražesnės ,tvarkingesnės.Vienas minusėlis ,kad tai kainuoja,o papildymas  užima daug laiko.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2010-02-02 23:32

uoi as dar daug matau merginu su tais kapliais..o viena pazistama tai tokia forma uzsidejusi,labai jau nusmailinti,jei su nagu perbrauktu tai muset ir ipjautu!  :D  na man tikrai labai slyksciai atrodo tokie nenaturalus.o dar ir pasirenka tokias ryskias spalvas,ruzavas visokias.kai proto ribose nagu ilgis tai grazu ;) bet tik ne tie kapliai kad darza kapstyt su jais tik eiti  :D

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 906

2010-02-03 01:17

As pritariu Orintuxxx...bet cia mano nuomone. Del skonio kaip sakoma nesigincijama, man patinka priauginti, bet saikingo ilgio ir labiau  naturalus, o tie kapliai niekada nezavejo, net jei kazkada gal jie buvo madoj (nezinau)... ir kartais tikrai yra tokiu naguciu...baisiu taip sakant, ne del silpnumo, o del formos ar panasiai, kad tikrai geriau priauginti, jie bent estetiskai atrodo...o jeigu dar dirbi toki darba kai rankytes matomos, tai butina nagucius priziureti.

Beje, Orintuxxx, kada grizti prie darbo???

2

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Nagų priauginimas

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Maksim