Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Nagų priauginimas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 310

2009-03-09 11:48

gal galite pasidalinti patirtimi, kurios esat su priaugintais naguciais? Kaip sekasi su jais dirbti visus darbus . Galite ikelti megstamu pavyzdeliu. Pasidalinkime  savo groziu su visomis

http://www.mama.lt/liniuotes/

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 396

2009-03-09 12:17

Pirma karta isbandziau priaugintus nagus pries septynis metus, naturalus naguciai mano labai ploni, tai neimanoma pasiauginti, uztat ir nusprendziau isbandyti, nes visa laika ziuredavau su pavydu kas turi ilgus ir grazius naturalius nagus. Na ir prasidejo mano lakstymas pas manikiurininke po kelis kartus per savaite ir draugavimas su kliju buteliuku, dabar juokas ima kai prisimenu , o tada buvo tik pinigeliu svaistymas. Priemones, nagu priauginimui,  dar nebuvo taip pazengusios i prieki, nes buvo tik pradzia. Taip pusantru metu as ir pravargau su savo priaugintais naguciais, zodziu galejai sedeti ir nieko neveikti, bet nagai tiesiogine ta zodzio prasme krisdavo nuo pirstu . Truko kantrybe, nusiemiau, ir po pusmecio vel priaugino kitus su Caterine produkcija ir pasibaige visi mano vargai, galejau daryti viska ir namus tvarkyti ir rubus plauti...net paciai pradzioje buvo keista, kad nereikia saugoti nagu  . Isnesiojau tris metus ir per ta laika galiu ant vienos rankos pirstu suskaiciuoti kiek nagu nulauziau, bet jau tiesiogine ta zodzio prasme nulauziau, o ne nukrito. Siai dienai as priaugintu nagu neturiu, bet labai man ju truksta .

Paskutinį kartą redagavo: Maran (2009-03-09 12:20)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-03-09 17:19

as gyvenu ne LT,bet kai gryztu tai seses paprasau kad man priaugintu,ypac kai gryztame Kaledoms,tai labai norisi grazius nagucius tureti tai ir prisiauginu,man siaip jokiu problemu,darau viska ir valgyti ir skalbiauosi ir darzus mamai kaip reikia padedu paraveti,zodziu viska darau ir jie man netrukdo,bet kai isvaziuojam is LT tai tada bunu be nagu ,nes cia gana brangu dapilimas kainuoja vos ne tiek pat kiek pats priauginimas,tiesa nusilauzdavau retai bet dapilimus darydavausi kas 2-3sav.,gaila bet nuotraukyciu neturiu

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 310

2009-03-09 20:53

as prisiauginusi gal kokiu puse metu. Bet su savais as jauciausi daug geriau, su siais negaliu paimt smulkiu daiktu, jie yra bukesni , bet manau kad  reikia priprasti. Siaip tai esu patenkinta, nes galiu tureti visus lygius nagucius

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-03-13 20:53

Turiu priaugintus ir jokiu problemų nėra.Dirbu absoliučiai viska.Pakeičiau manikiūristę , tai laiko nagai ohoho,nors seniau tai irgi į savaitę stabiliai po kokį nulauždavau.O dabar retai , nu nebent jau kai dedu kur , kad lužta.Buvau nusiėmus gal prieš kokius du metus , tai mėnesį  išlaukiau ir vėl uzsidejau , nu man kazkaip be nagu ne tas...

Mama.lt

Mama.lt

2009-03-15 19:38

na va as dar nesu bandzius ne geliniu ne akriliniu nagu,bet tuos paprastus kur pati prisiklijuoju ir man jie laiko net savaite ir daugiau jie airijoj kainuoja tik 10e.tai esu labai laiminga ir bliudus plaunu ir lovas kloju ir net nesijaucia kad ne mano nagai ir rankos graziau atrodo.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-03-16 12:42

as pries 5 metus  buvau prisiauginus akrilinius du metusturejau,bet atsibodo,seip zaizdavau ir baulinga nenuluzdavo,grazu man,bet prieziuros daug reikalauja,o kai nusiemiau kol nagai atsigavo praejo metai jei nedaugiau.buvo banguoti silpnucei,nu vienu zodziu nezinau ar dar kart prisiaugunciau

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-03-31 15:31

Kai nusiimdavau nagus visada juos palepindavau ricinos aliejuku,super dalykas nagams,kiekviena vakara pries eidama gulti uzsitepu to aliejuko ant nagu po to 20min. palaikau ir itrinu gerai ir einu miegoti,tada jie buna stipresni ir greiciau auga,isbandziau sita dalyka ir jums rekomenduoju

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-03-31 16:59

Aš anksčiau labai norejau,o dabar kai savo nagučiai pasveiko, susitvarke, tai nors ne ilgi bet gražus trumpas manikiūras.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Mama.lt

Mama.lt

2009-06-06 12:07

sveikos mamytes,uzsiimu naguciu tvarkymu,priauginimu.butu idomu suzinoti ka jus apie tai manote,ar pacios prisiauginate,ir visa kita apie naguciu priauginima

Mama.lt

Mama.lt

2009-06-06 14:20

ne jau mergaites  ne viena neturit priaugintu naguciu?

2009-06-06 16:15

Anksčiau labai norejau priauginti nagučius, bet kažkaip pinigu gaila buvo, o paskui savi pasveiko ir gražiai ataugo tai mintys taip ir liko mintim. Bet gal nieko butu priauginti net nežinau, manau priauginti reikia tiem kurie nagučiai silpni ir na niekaip neišeina atauginti o norisi ilgu :)

be to kokios kainos dabar?

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Mama.lt

Mama.lt

2009-06-06 16:27

nu nzn nuo 100 ir aukstyn,zinai as pati mokausi sio amato,man labai patinka (krapstinetis)ir sau pasidarau vis pigiau

2009-06-06 16:29

na aš savo nagučius travkau pati, kai yra laiko ir idejų kažka galiunupiešti,pagražinti :) o priauginti gal ir norečiau sau gerai ir pinigeliu uždirbi galima

Mama.lt

Mama.lt

2009-06-06 16:33

pagalvoju vis geriau kazka veikti negu nieko..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2009-10-05 18:54

Na pas mane priauginimas kainuoja 70-80 Lt :) Manau tikrai galima rasti maziau nei uz 100 Lt ;)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2009-10-05 18:55

Beje jei kam reiks-prasom kreipkites ;)

2009-10-05 21:12

o kokios kainos dabar

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 24

2009-10-05 21:21

na kelis kart priiauginau nagus tai gailiuos kad pradejau,savo nagai deformavosi.na atgal negrisi bet daugiau niekada to nedarysiu

2009-10-05 21:26

o aš niekada to nedariau, buvo tokių minčių, bet kai ateina tai ir išeina :) o kaip dabar tavo nagučiai

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Nagų priauginimas

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavunecka.