Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Naujagimiai kelionėse

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 22

2009-03-07 20:17

Sveikos.

Kadangi greitai turėsiu savo klecką jau parūpo, kaip bus su kelionėmis. :) turiu draugų užsienyje ir pagalvojau, kad nblogai būtų su pyplium kartu važiuoti jų aplankyti. Juolab, kad ir laiko bus ganėtinai daug... Tik vat galvoju, koks keliavimo būdas būtų priimtiniausias. lėktuvu tikriausiai patogiausia, bet labai jau baisiai atrodo tas kilimas ir leidimasis (man pačiai jis nemalonus). tai va, gal kuri jau esate išmaišiusi ne vieną šalį su naujuoju žemės gyventoju. pasidalinkit patirtim, nuo kada protingiausia keliauti su vaiku, kaip keliauti, su kokiomis problemomis teko susidurti, kokios nuolaidos keliaujant lėktuvu, traukiniu tokiems pypliukams.

būsiu laaaabai dėkinga.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2009-03-31 15:27

Na manau kuo mazesnis vaikas tuo maziau problemu,nors aisku buna visko,as skridau su 2men. mazyle,skrydis buvo 2val. kylant lektuvui maitinau krutimi kad ausyciu neuzgultu ir ji valgydama uzmigo ir ismiegojo visa skrydi,net leidziantis nedaviau kruties nes ji miegojo Siaip su kudikiu ant ranku suteike pirmenybe i lektuva ilipti pirmiem,vat kas liecia kainas sorry bet as nepamenu nes vyras visada bilietus uzsakinedavo

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-10-17 09:05

o pas mus atvirksčiai stengemes niekur  nevažiuoti nors aišku viskas nuo vaiko priklauso, man yra sunku kažkur važiuot net pa sdaktara jei reikia mažiukui nepatinka.. tai kad mes arčiau namu :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-10-17 10:33

mano abu vaikai keliauninkai nuo pat gimimo,ir skraideme ir su masina vaziavome,man skridimas patogiau greiciau pasieki tiksla,o situaciju visokiu yra buve ir kylant ir leidziantis lektuvui cia jau nuo vaiko priklauso vieni klykia nesavu balsu kiti miega,as tik galiu pasakyti kad kiekviena kelione su mazu vaiku yra gan nelengva ne tik vaikas isvargsta bet ir pats aisku priklauso ir dar kur keliauji kokia distancija keliones

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-10-17 10:33

man irgi sita temele labai aktuali, nes ir mes po nauju keliausim i Lietuva. as visada su airbaltic skraidau, tai buvo keletas skrydziu, kur mamytes su vaikeliais skrido ir niekas jiem pirmiem i lektuva neleido lipti... lauke savo eiles kaip ir mes visi. idomu, kaip bus mums :) kadangi buteliuko nei sutes neima, planuoju irgi kruti duoti (na, nebent prades buteliuka imti iki keliones).

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2011-11-10 11:53

Labuka :) mes jau didesni, bet is patirties galiu sakyti, kad jei yra galimybes, kuo daugiau keliaukite su vaiku. mes su 2 men vaiku vaziavom slidineti i Latvija, pastoviai Vilnius, Kaunas, nes gyvenam pajuryje, ir siaip gyvenam uzmiestyje, tai iki miesto 10 km, kasdien i masina :) Neturim problemu. Skridom pries 2 men i Egipta, visa kelione truko 12 val, o vaikas puikiausiai istvere :D

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio... > Naujagimiai kelionėse

Šiandien gimtadienius švenčia (179)