Forumas > Pakeliui į motinystę > Kontracepcija > Mirena ir kitos spiralės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

13

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-09-01 23:00

Turiu klausimą, į kurį niekur nerandu atsakymo. Gal kas ką apie tai girdėjo.
8metus gėriau kontraceptines tabletes. Po to metus - paprastą spiralę. Gana žymiai suaktyvėjo seksualinis aktyvumas.
Bet po spiralėsįdėjimo apie mėn. jutau labai didelį skausmą. Ir vėliau gana dažnai paskaudėdavo kairėje pusėje. Gydytojai tikrino, tyrė, bet nieko nerado. Išsiėmiau nesenai - skausmas dingo. 
Vėl vartoju geriamus kontraceptikus. Ir seksualinis aktyvumas lygiai proporcingai sumažėjo.
Kadangi man virš 40, gydytojai man rekomenduoja Mireną.
Gal kas galėtų pasidalinti patirtim - ar hormoninė spiralė taip pat slopina seksualinį aktyvumą?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2012-10-08 15:19

Taip ,gali slopinti . Man su Mirena lytinis potraukis buvo visai isnykes.

As negimiau ,kad but ideali ,gimiau ,kad buciau savimi ;)

2012-10-30 23:12

Na taip, ištikrųju labai smagu ir patogu nesirgti mėnesinėmis, bet ar tai sveika moters organizmui? Ar po tokio laikotarpio kiap 5 metai nesirgimo mėnesinėmis bebus imanoma pastoti?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3458

2012-11-04 01:56

mano seksuoalinis aktyvumas toli grazu nesumazejo

o del pastojimo cia jau nuo arganizmo priklauso. as geriau tabletes 6metus, nutraukus jas pastojau per menesi. zinau atveju kai moterys po spierales isemimo pastoja greitai ;)

2012-11-10 18:54

Labutis. Kelis metus galvojau apie spirales. Turejau nusipirkus Nova. Bet gydotojai patarus isidejau mirena, nes budavo gausus kraujavimas. Taigi gal kam reikia nebrangiai Novos

2013-05-08 14:26

Sveikos visos moterys paneles. Visko prisiskaiciau apie tas Mirenas,dziaugiuosi uz tas kam tiko ir patiko :)  

O va man tai ydejo Ta Mirena bet ji man po  3 savaiciu iskrito,dejausi Lietuvoje ,kai gryzau y Airija ta pacia diena iskrito,tepliojimas buvo kaip tik ydejo man ja ir nepraejo iki kol gryzau namuciu y Airija tad ta pacia diena man ji iskrito,nezinau kodel bet kiek teiravausi pas gyd kad gali buti po gimdymo yplysus gimda ir neislaike man jos tad gali issmukti,po to kai iskrito ziaurei kraujavau ,snd jau 4 diena ir jau baigiu sirgti. Va kokia mano istorija su mirena :(  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 124

2014-05-13 22:12

sveikutes mamytes ir ne tik papuoliau i tokia kvaila situacija,taigi turiu spirale nova t viskas oki iki sios dienos taigi balandzio 23 pakraujavo viena diena na kita diena as jau pas ginbekologe atsiduriau.mm buvo paskutines balandzio 6 diena,gydytoja pasake kad viskas oki,na ir laukiu savo dienu ju nera,taigi apsilankau geguzes 8 diena vualia spirale pakrito  bet neeeme nes gali but nestumas, na ir ka snd pasidarau testa nera ar gali buti taip kad nuo pakritusios spirales mm veluoja jei butu nestumas butu smaguma bet jo kaip ner taip ner

2015-04-20 17:42

Sveikos, as tikriausiai didziausia patirti turinti Mirena. Isidejau jau 3karta ir visai nesigailiu. Ja nesioju be pertraukos jau nuo 2004m. Zinoma tas patogumas ir ramybe priklauso individualiai. Man ji Super! Uzsimirso visos gausios ir skausmingos menesines, dingo besivystanti endometrioze, pastovus uzdegimai...Vaikuciu jau turiu, todel noriu tiesiog megautis gyvenimu, o Mirena man tikrai tam labai padeda. Jokiu papildomu kg. jokiu pasaliniu reiskiniu. Ar ji ten turi kazko negero ar nuodingo man visiskai nesvarbu. Svarbu gyventi kokybiskai ;)

13

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Kontracepcija > Mirena ir kitos spiralės

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Kamile