Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Kvepalai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 396

2009-03-05 20:06

Kiekviena moteris naudoja kvepalus ar tualetini vandeni, dauguma nekelia net kojos is namu nepasikvepinusios megstamais ar turimais kvepalais . Kokius kvepalus naudojate? Ar megstante isbandyti naujus kvapus ar esate prisirisusios prie vieno ir vienintelio kvapo ?

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 310

2009-03-05 20:26

turbut tokia jau moters prigimtis, kad nei kojos is namu be pasikvepinimo , as dar nesu issirinkusi ir prisirisusi prie kvapo, kiekvienakart vis ieskau ir renkuosi naujus. O patinka is gaivesniu, tik jokiu budu ne saldus 

http://www.mama.lt/liniuotes/

http://www.mama.lt/liniuotes/

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-03-05 20:29

as galeciau atidaryti kvepalu parduotuve.mano silpnybepatinka labai saldus kvepalai,net ir per karscius.labiausei patinka BVLGARI JASMIN.

2009-03-05 20:41

Ko gero daugumos musu silpnybe ir jai negalime atsispirti. Kai pro sali praeina mergina ar moteris ir padvelkia geras kvapas, tai  taip ir norisi paklausti kokiais kvepalais issikvepinote  ?

2009-03-05 20:45

teisybeas jau buvau kelis kartus paklausius musu klienciu kokeis kvepalais kvepinasi.zinoma jei patinka tas kvapasgal pagalvoja kad biski ciuozus,bet as negaliu atsisipirti nepaklausius jei kvapas mane uzkeri

2009-03-06 09:10

Kvepalai, kurie patinka vienai, tai nereiskai, kad patiks kitai, uztat ir esame visos skirtingos, bet galima pasiteirauti kas kokius naudoja . Kai isbandau kvepalus parduotuveje labai  sunku nuspresti patinka kvapas ar ne, nes po kurio laiko kai truputi issigaruoja atrodo, kad net ne tie patys . Man taip ir buna kada reikia issirinkti , issirenku tuos, kurie pradzioje atrode ne kokie ir dar nei karto nenusivyliau pasirinkimu .

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-03-06 09:17

Taip,jau be ko,bet  be pasikvėpinimo iš namų tai jau tikrai neišeičiau.Vieno vienintelio kvapo kaip neturiu,man turi būt bent 4-5 kvapai namuose , nes kvepinuos pagal nuotaika.Tik vat saldžių tai jau nelabai mėgstu.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 171

2009-03-07 17:44

man irgi saldūs nepatinka,visada renkuosi kažką gaivesnio nepriklausomai nuo nuotaikos.

2009-03-07 20:58

cia nuo skonio priklauso.man tai tik saldus patinka.nors jie daugiau skirti vakarui,bet as visad perku tik saldzius nes labai patinka

2009-03-07 21:14

O man patinka ir saldus, ir gaivus, renkuosi pagal nuotaika . Saldus kvepalai skirti daugiau vakarui, bet  lygiai taip pat gaivus kvapas gali buti astrokas ir nelabai tinkantis dienai . Siandien buvau uzsukus i kvepalu parduotuve ir radau dvi naujienas, kvapai panasus, gaivumas su saldumu, zodziu du viename .

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-03-08 08:20

Dėl kviepalu dabar žinau,kad naujos mados, jei anksčiau kvepalas buvo geras ir brangus tas kuris ilgai laikes, dabar atvirkščiai, firmos konkuruoja tarp pusave dėl to,kad kvepalu kvapas turi išlikti 8val. Taip kaip nauduoti dieninius kvepalus ir vakarinius, o ir kad susiliejus su oda būtų tik jūsų kvapas, nes kvepalai purškiami ne ant drabužiu turi būti o ant odos. :) čia mums paskaita neseniai tokia buvo

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2009-03-08 09:07

Drugeliui dekui uz patarima, reikes isbandyti, galbut tikrai kvapas laikysis ilgiau .

2009-03-08 09:11

Kvapas tai laikysis, bet patariu padaryti eksperementa, pasipursk ranka kvepalais, ir tuos pačius tegul drauge papurškia, pajusi jog kvapas skirias, nes duoda savo individualu kvapa.

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2009-03-08 10:00

Dazniausiai taip ir buna, kad patinka kvapas, kai kitas zmogus yra pasikvepines, o kai pati isbandai ant saves ta pati kvapa, ziuri, kad ne kas . As kvepinuosi visada vos neiseinant pro duris, tai papurskiu kur papuola, ta prasme ant rubu  ir kvepiu. Bet kada renkuosi ar isbandau nauja kvapa, tai pasipurskiu ant rankos rieso.

2009-03-08 10:24

:) niu taip tu visiškai teisi. Nes pas mus viena moteris buvo jai taippatiko vieni kvepalai, tai mes juos padovanojom, o kai pradejo purkštis pati, tai jai labai nepatiko.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-03-08 11:57

vover 2009 03 06    

.Tik vat saldžių tai jau nelabai mėgstu.

is saldziu turiu tik madmoiselle chanel ir amaridge. ir tai dovanoti, bet vemt nevercia, vakare kada galima uzsimest

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-03-10 09:09

užsimeti ir kaifuoji

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 8

2009-03-10 09:30

man ir saldus nepatinka vissiskai, mano megstamiausi mexx pure life, jau lb senaiu juos naudoju, veza

2009-03-10 09:38

Visos esame skirtingos ir patinka visoms skirtingi kvapai ir aromatai , tai kvepekime ir kvepinkimes su tais, kurie patinka . Is saldziu man patinka Issey Miyake  Leau Dissey

2009-03-10 10:17

as kai kvepinuosi purskiu ir ant plauku,nes ilgiausei issilaiko plaukuose kvapas

1

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
ERNESTAS