Forumas > Namai > Remontas ir interjeras > Ką dedate ant langų?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 485

2009-03-05 14:41

mes gyvenam pirmam aukste,dabar remontuojames ir iskilo klausimas ka deti ant langu norisi kazko idomaus,roletai atsibode,bet pirmam aukste reikia akzko kas vakare uzdengtu visus vaizdus ijungus sviesa...gal turit kokiu patarimu?dabar vienintele mintis tai deti roleta kad diena galima butu atidaryti,o vakare uzdaryti ir prie ju dienines zuolaidas,bet kaip sakiau roletai labai jau atsibode,gal kazka idomesnio pasiulysit..

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 84

2009-06-01 13:25

O romaneciu nenoretumete?

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-06-01 14:58

tai kad ant tų langų dabar ko tik nori gali susirasti ir markizės, ir romanetės, ir žaliuzės tokios banguotos dabar yra kelių spalvų daro. gan įdomiai atrodo...o galu gale galima padaryti stikla su danga kur iš lauko nesimato nieko o tu matai viską.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 65

2009-06-02 11:06

Ziurint, koks langas - kartais ir tos pacios senos geros uzuolaidos gerai atrodo :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-07-29 10:34

Sveikos, siaip romanetes tikrai labai populiaru, as irgi susidejau pas save romanetes ir sveteinej ir vaiko kambary, siuvausi Senukuose draugystes g. Labai patiko, kad greitai pasiuvo, labai kokybiskai ir graziai. Tikrai rekomenduoju. Mano romanetes:

Ką dedate ant langų?
ir vaiko kambaryje romanetes:
Ką dedate ant langų?

2009-07-29 10:38

Arba man labai graziai atrodo austrijetes dar, cia Senukuose Draugystes g. maciau - nu man nerealiai grazu:

Ką dedate ant langų?

Ką dedate ant langų?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 17

2009-08-13 17:09

as irgi siulyciau romanetes.jas galima is ivairaus audinio juostu pasiuti--ne butinai is vienodo.as siuvu ir austrajetes.aplamai zaliuzes-tai ofiso detale,bet ne namams.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-08-13 18:39

Gražu man romanetės, bet salione man vis tiek gražiausia yra užuolaidos, dabar kokio jų tik grožio nėra, akys raibsta , pas vaika mano yra ruletai, pas mus užuolaidos, virtuvėje nieko nėra nes neapsisprendžiu ko noriu

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-08-19 23:10

as irgi gyvenu pirmame aukste,bet man uzuolaidos graziausia ir jaukiausia.Teisingai virtuves langa pridengem zaliuzem,nes labai daug zmoniu pro ji praeina,bet vistiek dar uzkabinau uzuolaida,tipo tokia dekoracine....nes tik zaliuzes labai jau ofisa primena.Gail;a nuotraukos negaliu ideti.

2009-08-20 12:35

Sveikos, as turbut senamadiska esu  Man visu graziausia ir jaukiausia uzuolaidos :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2014-02-28 19:47

Ladyggg, išties labai gražios austrajetes! Bet pas musu vasara labai saules sviesia tai mums roletai labiau tinka, buna taip pat labai stilingu su foto 

foto roletai kaina

2015-01-31 23:21

Ar tiesa, kad roletai Vilniuje ir Kaune brangesni?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 8

2015-02-02 09:53

Ir man užuolaidos jaukiausia :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2015-02-09 12:18

O man labiausiai patinka romanetes diena, naktis.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 20

2015-07-15 15:47

Manau, kad gan nebloga idėja yra langų tamsinimas ir plonos, lengvo audinio užuolaidos. Užtamsinti langai apsaugos nuo saulės spindulių, bet įleis šilumos, o užuolaidos suteiks jaukumo.

2015-08-31 18:25

Visai neblogas dalykas yra vertikalios markizės, jos yra nebrangios ir gan nesunkiai perstatomos, mes naudojam vasarą, kuomet būna labai karšta ir norisi šiek tiek pavėsio, gali pasisukt kaip tau reikia. Radau url kaip atrodo, rekomenduoju turintiems terasas ar mėgstantiems pasėdėti balkone!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 15

2015-10-02 12:26

Šiaip tikrai daug kas priklauso nuo pačių langų. Man labai patinka foto roletai. Suderinus su namų interjeru rezultatas tobulas. :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 11

2015-12-04 13:23

1.      Rekomenduoju tikrai geri Simena roletai. Adresą galima rasti jų svetainėje www.simena.lt

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 11

2016-03-08 09:00

Labai patiko, todėl galiu parekomenduoti Mindaugą, kuris atvažiavo, pakonsultavo langų dekoro klausimais ir atidžiai išmatavo langus. Jeigu ir jūs norėsite greitų ir patikimų rezultatų, tai palieku jo telefono nr.: 860233741.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 5

2017-01-20 20:41

Nors dabar yra tikrai daug pasirinkimų - žaliuzės, roletai, romanetes ir t.t., bet man asmeniškai jaukiausiai namams atrodo geros kokybės uzuolaidos.

1

Viršun ^ | Forumas > Namai > Remontas ir interjeras > Ką dedate ant langų?

Šiandien gimtadienius švenčia (179)