Forumas > Namai > Augalai ir aplinka > Bambukas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 59

2009-03-05 09:39

Ar yra auginanciu namie bambukus ? kaip juos auginate graziame inde vandenyje , ar isodinti zeleje ? kaip jie auga ?

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-03-05 10:17

As auginu bambuka :) pradejau tik nuo nupjauto galiuko su saknimis, tai jis man prigijo pasodintas i vazona ir uzaugo jau gana nemazas :) veliau imesiu foto, na bet augo tikrai nemazai, ji pasisodinau gal pries kokius 4-5metus gal ir seniau nebepamenu, tai jis pakeite kelis namus (pas tevus gyveno pas mane bendrabutyje ir dabar pas mus jau namie) tai turbut cia atkeliaves jis puikiausiai ir pradejo augt :)

o rupescio jis man nekelia, matyt vieta patinka, virtuvej ant palanges laikau, ten silta dregna ir jis auga, laistau, pora kartu esu persodinus ir tiek, reiks jau daba persodint ir parist nes jau per mazas vazonas :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2009-03-05 21:38

va mano bambukas,pasodinau vos kokiu 5-8 cm galiuka su saknimis ir uzaugo visai nemazas medis :D  isleido  saka ir auga toliau :)

Bambukas

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-03-06 09:06

oi , tai tavo bambukas  lapuotis.Mano tai tik kotas,virsus susisukęs.Neauga jis man kažko,ir laistau dažnai ir  vietas vis keičiu,ale nepatinka jam ko gero.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 59

2009-03-06 09:42

Oi koks grazus :) Na ir per kiek tau laiko toks uzaugo ? greit ?

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-03-06 10:06

vover 2009 03 06    

oi , tai tavo bambukas  lapuotis.Mano tai tik kotas,virsus susisukęs.Neauga jis man kažko,ir laistau dažnai ir  vietas vis keičiu,ale nepatinka jam ko gero.

Gal šaknų neišleidęs? Nors tuomet nuvystų. Turėk kantrybės. Gal tikrai vieta netinkama. DAžnai nenešiok iš kambario į kambarį, nebent matai, kad gelsta ar kas negerai darosi.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-03-06 10:08

Kazin ar jam daug saulės reikia?  jis dabar ne ant palangės pas mane

2009-03-06 10:23

kaip minejau manisksi puikiai augt pradejo pries gerus pusantru metu, nes iki to matyt vieta netiko, buvo truputi pastypes bet ne daug, o kai atsikraustem i dabartinius namus padejau as ji virtuvej ant palanges, o ten i langas i pietus,tai saules iki kaklo (jei tik isvis ta saule yra) tai auga kuo puikiausiai......

2009-03-06 10:28

vover 2009 03 06    

va nuotraukoj matos iki varliuko yra toks nedidelis kotas, pamatavau virs  zemes  9cm islindes, tai va toki galiuka pasodinau, pjuvis uzdziuvo ir isleido viena saka is koto, kita is po zemes matyt is saknu nzn :) tai va :) as neturejau to didelio koto bet uzsiauginau lapuoti :)

o mano mama turi net kelis  pasisodinus, bet jai neauga :( nugeltonavo lapai ir beveik mires, matyt vieta netinka, net nzn....

2009-03-06 13:00

o mano tai nei miršta nei auga,žodžiu egzistuoja ir tiek.Ale išmest gaila...

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 485

2009-03-06 13:12

ir as auginu bambuka,gaila kad neturiu nuotraukos,gal kada reiks nufotkinti,jis pas amne yra sudarytas is maziuku ugliuku i tris eiles,tokia kaip piramide,ir leidzia lapus i sonus,tai per daugiau nei metus nemazai jis man suvesejo,o laikiau visur,ir  ant spintos,ir koridoriuje buvau istremus,ir kambary ant lango o dabar virtuvej ant palanges,visur jis man auga,nelepus rupuzokas,sako bambukus reikia daznai purksti vandeniu,ir gausiai laistyti

2009-03-06 13:14

Mano tai ilgas jis,jau ko gero bus metras,bet kad nežaliuoja žaltys....o koks grožis iš  styrančio stiebo.

2009-03-06 13:22

gal dar prades palauk biski,o jei ne tada bandyk ziureti kokios ten jo saknys,gal ne nezada augti

2009-03-06 13:28

palaikysiu kol jis mane galutinai užknis,o tada aš jį į konteinerį ir vsio.

2009-03-09 15:54

GVIDUTIS JUSU NE BAMBUKAS O DRACENA GELE YRA,NETIKETAI APIE TAS GELIAS IESKOJAU GOOGLE,TEN ISMETE ROJAUSSODUS FORUMA IR NUOTRAUKA TOKIA PAT KAIP JUS CIA IDEJOT,IR JI PAVADINTA DRACENA,JEI IDOMU PASIZIUREKIT

2009-03-09 22:09

ervileja 2009 03 09    

GVIDUTIS JUSU NE BAMBUKAS O DRACENA GELE YRA,NETIKETAI APIE TAS GELIAS IESKOJAU GOOGLE,TEN ISMETE ROJAUSSODUS FORUMA IR NUOTRAUKA TOKIA PAT KAIP JUS CIA IDEJOT,IR JI PAVADINTA DRACENA,JEI IDOMU PASIZIUREKIT

ne ne tikria ten bambukas :) kas yra dracena tikrai zinau :) as  dirbau geliu salone, tai is ten ir parsitysiau bambuko galune, tokia ten situacija buvo kad nukirpau su saknim, tai toki strypeli pasodinau ir va isleido lapus :)

2009-03-10 09:51

mmmm tai tada gali buti,bet tada kokias nesamones tuose rojaussoduose rodo,as ir turiu dracena,tai ji ne tokia kaip bambukas,bet ten ka buvo nuotrauka,tai sakau gal tu dracenu yra visokiu rusiu,nu tada atsiprasau ka nusisnekejau

2009-03-10 10:04

ervileja 2009 03 10    

mmmm tai tada gali buti,bet tada kokias nesamones tuose rojaussoduose rodo,as ir turiu dracena,tai ji ne tokia kaip bambukas,bet ten ka buvo nuotrauka,tai sakau gal tu dracenu yra visokiu rusiu,nu tada atsiprasau ka nusisnekejau

jo jo dracenu tai ivariu yra..... kaip sakant porusiu :) pas mano mama bent 3-4 dracenos yra ir visos praktiskai skirtingos :)

ir neatsiprasinek, jei nieko nesakysi ir nesuzinosi :) viskas ok :)

2009-03-10 13:14

gvidutis gal tu zinai apie guzmanijas ,kaip jas priziureti kad ilgiau zydetu ir kaip paskui tuos vaikiukus greiciau prazydinti?sakau gal zinai jei dirbai toki darba

2009-03-11 08:52

ervileja 2009 03 10    

gvidutis gal tu zinai apie guzmanijas ,kaip jas priziureti kad ilgiau zydetu ir kaip paskui tuos vaikiukus greiciau prazydinti?sakau gal zinai jei dirbai toki darba

vaje busiu prisikalbejsui :D   :D   tep i mislijau kad pasakysiu jog dirbusi gausiu klausimu :) deja mergytes labai didele zinove nesu, nesu baigusi floristes mokslu :( tik savamoksle, o dirbau labai senai as ten ir kaip dabar pamenu man sunkiausia ir budavo patart klientui apie vazonies geles.... as labiau dariau puokstes ir siaip visais kitais darbais uzsiiminejau

Guzmanijos man asmeniskai nera labai grazios geles, mama turejo kazkuria is ju, bet tikrai nzn kaip jas tinkamai priziuret :( gaila mergaites ka negaliu padet, bijau nusikalbet paskui po mano patarimu numarinsit gele

1

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
Vakarė