Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Pastojus ir sergi mmmm

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-09-22 09:19

edita0 2009 09 17    

Nu pradziai siandien lyg ir nera nieko, reiks dar viena testa nusipirkt

Vaiduokliuku niekada testas man nera rodes, net keista, kad pora testu rode ta pati.Nueik pas gydytoja, nes tas tepliojimas kaip rudos isskyros.Tai gali reiksti, kad tu laukiesi ir tai zenklas , kad baigesi menesines.O va man tai buvo persileidimas kaip taip tepliojo.Geriau nelauk ir pas ginekologe lek

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-10-07 07:59

nemanau kad laukiesi, nors buna visko... juk kai suprantu nestumas tavo ytarriamas gali buti nedidelis, tai jau kiek tu svorio priaugai??? gal su mityba kas ne taip, todel tas svoris ir auga... juk pastojus tie kd neauga kiekviena diena ir nuo pirmos dienos... cia mano tokia nuomone. bet zinoma, kokia problema pasidaryti testuka? tik siulyciau palaukti kol baigsi sirgti, tai gal tada bus tikslensis rezultatas. sekmes

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-10-11 14:45

Pasitaiko taip. Mano draugė sirgo iki 5mėn. ir nesuprato, kad laukiasi (jai buvo tuo metu tik 16 metų).

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2009-12-28 23:32

sveikos..gal galetumet man padeti..vienu zodziu mmm velavo apie3sav.galvojau jau laukiuosi,dariausi NT-neigiamas,buvau ir pas gine,bet ji tik paspaude pilva,liepe pasidaryti slapimo testa iskart,bet man nieko neisejo,tai ji man liepe prigerti vandens ir palaukt uz duru apie20min.,kol galesiu priduoti slapima,kaip liepe taip ir padariau,bet ir tas nieko neparode atseit neigiamas(siuo metu esu ne LT,o anglijoj)nenescia,liepe laukti mmm..sulaukiau,buvo normalios,man jos dazniausiai buna 5-6d.,poto kelias dienas dar patepliojo,pirma karta taip..bet turiu nuojauta,kad laukiuosi,istisai troskina,speneliu areoles patamsejos,aplink spenelius kazkokie balti spuogeliai ir pilvas lyg ir padidejes,nebezinau ka ir galvot..ar kam nors pan.buvosimptomai?aciu z jusu atsakymus..

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 23

2009-12-29 02:05

Man irgi taip buvo, kai Sigitėlio laukiausi. Net suklaidino tos trumpos mėnesinės. Pas gydytoją kai nuėjau, jau buvau pusę nėštumo išvaikščiojusi, o pačiai atrodė, kad tik kokių 4 mėnesių tas mano nėštumas tėra

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2010-03-05 14:14

laba visoms,as cia naujoke.labai norejau suzinoti,ar gali but kad laukiuosi.pries 2 dienas dariausi testa ir 2  juostele buvo neryski,ir kita diena susirgau.kaip manot?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-03-07 20:23

Labas kara,  gaila, bet manau, kad tu nenėščia, jei susirgai...

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-07 09:44

Pastojusi sirgau tik menesi menesinemis.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-08-07 14:28

VirginijaAndr 2009 09 21    

sveikos ar skiriasi kam nors mmm nuo to kai esi pastojusi ir kai nesi?

as nejutau jokio skritumo

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-08 13:23

linora 2010 03 07    

Labas kara,  gaila, bet manau, kad tu nenėščia, jei susirgai...

labas,

Kai mano nestumo testas rode "vaiduokliuka" pranesiau mylimajam,kad pagaliau laukiuosi..Bet kai susirgau mm..Nusivyliau NT ir nuvyliau mylimaji...Bet pasirodo sirgau mm pastojusi.Po to vel sakau meilei,kad laukiuosi istikruju,tai jis nepatikejo,sako mane apgaudineji

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-08 13:24

brazde 2010 08 07     VirginijaAndr 2009 09 21    

sveikos ar skiriasi kam nors mmm nuo to kai esi pastojusi ir kai nesi?

as nejutau jokio skritumo

O as pajutau.Tos dienos nebuvo tokios kaip anksciau.Buvo labai trumpai ir labai negausiai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-09-22 21:25

kiek zinau, tai gan daznas atvejis. Musu seimoje pasitaikydavo

Adventure is the champagne of life

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-10-16 19:31

vakar viena pažystama prasitarė kad vartodama kontraceptines tabletes pastojo, net nebuvo itarus ir sirgo kiekviena mėnesi ir suzinojo kad laukiasi tik šia savaite nuėjus pas ginekologe dėl cistu o ši pasakė kad ji yra nėščia ir jai siuo metu 18-19jau savaitė, bliamba va tau ir kontracepcija eina sau

2

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavuncia