Forumas > Mama.lt naujienos > Viskas apie Mama.lt > Mama.lt blog'ai -...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-03-02 13:03

Kas tai yra blog’ai? Tai internetiniai dienoraščiai, kuriuos gali pildyti kiekvienas norintis rašyti.

Kas gali rašyti Mama.lt blog‘us? Kiekvienas užsiregistravęs Mama.lt narys.

Kodėl verta pildyti Mama.lt blog‘us? Yra kelios priežastys:
A) jūs aprašysite ir tokiu būdu įamžinsite nuostabiausias jūsų gyvenimo akimirkas;
B) taip jūs galite stebėti savo vaiko sveikatą arba mitybą (kiekvieną dieną arba tada, kai reikia, galite rašyti, ką vaikas valgė, kokius vaistus vartojo ir pan. Jei vaikutis turi kokių sveikatos ar mitybos sutrikimų, šis stebėjimas leis jums juos išsiaiškinti);
C) jūs galite stebėti, kaip vystosi jūsų vaikas: užrašykite, kada jam išdygo pirmasis dantukas, kada vaikutis apsivertė ant pilvuko, atsisėdo ar atsistojo;
D) atraskite rašymo malonumą – gauti komentarai tik paskatins jus tai daryti vėl ir vėl.
E) sugalvokite jūs

Kaip užregistruoti savo blog'ą?

Bendruomenės rubrikoje arba savo profilyje (namučiuose) spauskite skiltį Blog‘ai.

Blog‘o kūrimas:
Susikurkite savo pavadinimą;
Parašykite trumpą aprašymą (siūloma iki 5 žodžių);
Pasirinkite fono paveiksliuką;
Pasirinkite spalvų gamą;
Nustatykite sekančius nustatymus pagal savo pageidavimą.
Spausti mygtuką „Sukurti“.

Temų kūrimas:
Pagal temas galima skirstyti jūsų visą kūrybą ar stebėjimus. Jei temų nesusikursite, visi jūsų stebėjimai nebus skirstomi. Temas galite susikurti nustatymuose „Mano blog‘as“.

Pagrindinis blog‘o meniu:
Sugrįžti į pagrindinį blog‘o puslapį – spausti mygtuką „Pagrindinis“;
Temos – pagal temas galima skirstyti jūsų visą kūrybą ar stebėjimus.
Apie – apie jus galima pasiskaityti jūsų namučiuose.

Naujas įrašas:
Pasirinkite temą (jei esate tokias susikūrę);
Įrašykite pavadinimą;
Įkelkite norimą paveikslėlį, jei pageidaujate;
Ir rašykite apie tai, ką tik sugalvojate 

Savo sukurtus blog‘us ir jų nustatymus jūs galite redaguoti kada norėsite.

Kūrybingų minčių!

Paskutinį kartą redagavo: Giedre (2009-03-02 13:04)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-03-02 13:04

Geras dalykas, jau turim ir pastebėjom ;)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2009-03-02 20:25

sveikintina, kad sulaukėm

dabar pastebėjimas- kiek spėjau pastebėti, nėra jokio "pagrindinio" blog'o puslapio. matau tik 5 naujausius įrašus ir paskutinį įrašą apačioje. kaip rasti kitų narių kitus įrašus? pasigedau aiškesnės, paprastesnės navigacijos blog'as, mano manymu, vis tik turėtų būti kiek atskirtas nuo forumo. ta prasme, kažkur turėtų būti narių, rašančių blog'ą, sąrašas. galbūt- lankomiausi, skaitomiausi, daugiausiai komentuojami ir pan.

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

2009-03-03 11:07

pilu toliau

• trūksta peržiūros galimybės. parašiusi įrašą, turiu iškart publikuoti. o norėtųs peržiūros, kad iškart pamatyt, kaip tai atrodys
  • "promo" paveiksliuką būtų gerai ne tik iš kompo, bet ir iš interneto kelt.
  • kas yra "tema"? tag'ai? ar kažkas kita? jei tag'ai, būtų gerai, kad jie būtų kur nors šone/apačioj, kur galėčiau surašyti, kur priskirti vieną ar kitą įrašą. tarkim, "šeima, santykiai, namai". ir visi trys jie prie mano įrašo matomi

2009-03-04 10:01

pa_radize 2009 03 02    

sveikintina, kad sulaukėm

dabar pastebėjimas- kiek spėjau pastebėti, nėra jokio "pagrindinio" blog'o puslapio. matau tik 5 naujausius įrašus ir paskutinį įrašą apačioje. kaip rasti kitų narių kitus įrašus? pasigedau aiškesnės, paprastesnės navigacijos blog'as, mano manymu, vis tik turėtų būti kiek atskirtas nuo forumo. ta prasme, kažkur turėtų būti narių, rašančių blog'ą, sąrašas. galbūt- lankomiausi, skaitomiausi, daugiausiai komentuojami ir pan.

Ji yra sukurta, tačiau laukiame šiek tiek papikdymo, kad nesotvėtų tuščias blokas ;)

2009-03-04 10:31

Dėl paveiksliukų - galima nedėti Promo paveiksliuko, tačiau pačiame bloge įkelti nuorodą.

Taip pat kaip ir visame Mama.lt forume :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2009-03-04 10:49

lyg norejau kazka parasyt, bet paskaiciau kitu-jau toks aukstas lygis, kad man tik sleptis, susikukulinau..tai gal tik kitu paskaitysiu..

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

2009-03-04 12:56

Ei, bigmama, nestabdyk

Manau, jau kas kas, bet tu tikrai neturėtum skųstis savo jumoro švaistymusi :D

2009-03-04 15:32

Giedre 2009 03 04    

Ji yra sukurta, tačiau laukiame šiek tiek papikdymo, kad nesotvėtų tuščias blokas ;)

liuks. tada palauksiu dar ir pažiūrėsiu. o po to dar pasikabinėsiu- kaip gi aš be to

o jei rimtai- smagu. beliks sulaukt didesnio aktyvumo

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 192

2009-04-06 16:43

Emiau ir pasimečiau :)

Ką spausti ir ką daryti, jei jau sukūriau pirmą blogo įrašą, o paskui sumąsčiau, kad noriu bloge išskirti kelias temų grupes? Niekaip nerandu, kaip tai būtų galima padaryti, teduoda pasirinkti pagrindinę temą, ir basta :(

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 315

2009-04-06 22:12

Giedre 2009 03 02    
Temų kūrimas:
Temas galite susikurti nustatymuose „Mano blog‘as“.

Aš irgi ilgai kuičiausi, kol radau... Man rodos, benaršydama net kelis kartus buvau įėjusi į šią skiltį, bet glumindavo tai, kad praktiškai pasiūlo sukurti naują blog'ą. Tik geriau įsiskaičiusi radau, kad galima tiesiog sukurti naujas temas.

2009-04-07 12:40

Nustatymai yra kairiame blog'o kampe

Mama.lt blog'ai - tegul mamos rašo!

Tada patenki į tokį puslapį, kur galima redaguoti savo nustatymus. Temų sukūrimas ir redagavimas atrodo šitaip pačioje puslapio pabaigoje:

Mama.lt blog'ai - tegul mamos rašo!

Paskutinį kartą redagavo: Giedre (2009-04-07 12:40)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-06-10 15:16

Nesuprantu, kas ten ka mano bloge rasineja, temoje "kodel gera buti moterim".

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

2009-06-10 15:35

Spamas. Pasistengsime kuo greičiau ištrinti.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 89

2010-01-10 19:01

labai įdomu paskaityti nuoširdžius ir įdomius blog'us, bet siutas ima, kai su tais savo skelbimais ir reklamom, pilna to žodžio prasme - TERŠIA ir ŠIUKŠLINA tokius skyrelius. ar jūs, moteriškės, neturit elementaraus supratimo , kad SKELBIMAS ar REKLAMA nėra tas dalykas, kurį reiktų kišti bet kur? juk tam yra atskiros temos, skyriai, kur galite apsireklamint ir apsiskelbti per visus galus. bjauru, kai negerbia kitų žmonių ir savo šiukšlėmis spamina įdomias temas

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt naujienos > Viskas apie Mama.lt > Mama.lt blog'ai - tegul...

Šiandien gimtadienius švenčia (136)
Austeja