Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > Sloga

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sloga

3

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-09-09 20:05

viskas isvardyta-isvalai nosyte su aspiratoriumi.ilasini vibrocilo lasiuku.o juros vandenuku keleta kartu per diena praplauni nosyte.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 7

2009-09-09 21:48

Aciu Visoms

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 509

2009-09-09 21:49

actifedas skirtas nuo 2 metuku,dar tokem mazam vaikui jis netinka.Bent mum daktare taip sake.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-09-09 22:22

ir mes taip pat gydomes- juros vanduo, vibrocil lasiukai. tik aktifedas ne kiek nepadedavo, atradom sinupret lasiukus, neskanus jie, bet veikia stebuklingai. informaciniame lapelyje parasyta kad galima vartoti ir naujagimiam.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2009-09-10 09:47

Valyti nosyte!
Padeda Nisita

Būk savimi, šypsokis pasauliui

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-09-10 09:54

Sveikutes.Taip, mes taip pat naudojome juros druska kudikiams, vaikams ir VIBROCILI.Mus padejo ir  mums tris metai viska ta pati naudojame kai reikia ir iki siol nesiskundziame

2009-09-10 10:05

bet pries lasinant vibrocili ar juros vandeni,pirmiausia reikia issivalyti vaikuciui nosyte,nes kitaip mazai pades tie vaistukai.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 7

2009-09-10 17:15

kristukas 2009 09 09    

ir mes taip pat gydomes- juros vanduo, vibrocil lasiukai. tik aktifedas ne kiek nepadedavo, atradom sinupret lasiukus, neskanus jie, bet veikia stebuklingai. informaciniame lapelyje parasyta kad galima vartoti ir naujagimiam.

Tai kad neparasyta, pas mane parasyta, kad skirta nuo 2m vaiikuciams

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-09-10 17:19

sveikos.o mano mergytei vis atsiranda nosyteje snargliuku,tai vis isvalau  su ausies krapstuku.ar cia galima sakyti kad mums sloga?ar tokiai mazai as jau galiu snargliukus issiurbti su aspiratoriumi?ir ar lasinti juros vandens?nes i diena koki karta man reik isvalyti

2009-09-10 17:21

simona26 2009 09 10    

sveikos.o mano mergytei vis atsiranda nosyteje snargliuku,tai vis isvalau  su ausies krapstuku.ar cia galima sakyti kad mums sloga?ar tokiai mazai as jau galiu snargliukus issiurbti su aspiratoriumi?ir ar lasinti juros vandens?nes i diena koki karta man reik isvalyti

tau butina juos issiurbti su aspiratoriumi.o juros vandenuka ir reikia lasinti

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-09-10 18:29

http://www.100metu.lt/202/4370/nuo_persalimo/vaistai_nuo_slogos/sinupret

lasiukus vartoti galima ir naujagimiams.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2009-09-11 15:55

tik juros vandenuku ir istraukti speceliu aparaciuku yra pirkti vaistineje tikrai labai padeda.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2009-09-13 12:42

mano maziui irgi baisi sloga, mums 1.6men,tai va katik nupirkau ciulptuka inhaliatoriu ir eterini alieju giraite,tai ant vatytes laseli to eterinio uzlasinau ir idejau i ciulptuka ziuresiu nakti kaip bus nes mums nakti visad uzgula nosyte,beda ta kad ciulptukai skirti maziems vaikams yra tik 2amziaus grupiu tai mes emem6men tai maza pati ta galvute bet va ciulpia vistiek,na tikiuos pades,pameginkit gal ir jums pades,o seip mes dar inhaliuojames namie vienakart pilu druskos tirpala kitakart pusu arbatele,ir taip kas pora valandu net nakti atsikeliu mieganciam pridedu kauke

Paskutinį kartą redagavo: mamule25 (2009-09-13 12:43)

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-09-13 18:12

Geras dalykas, mes jau be čiulptuko, tai prigalvoju visokių variantų ir puodą užvirinu įlašinu lašiukų garinu taip namus, gal kiek ir padeda

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-22 21:55

Del juros vandenuko, kur mamytes kitos rase, tai noreciau pasakyti, kad as buvau pas gydytoja ir mano maziukei taip pat sloga, tai as pasakiau, kad praplaunu juros vandeniu nosyte, tai gydytojas liepe neplaut juo, nes jis negerai- paburksta kaip tik viskas nosytej, o reikia praplaut ramunelem, tada viskas atslugsta.nekisu savo nuomones, o tik parasau ka man sake

2009-09-22 21:59

Vyldinija 2009 09 22    

Del juros vandenuko, kur mamytes kitos rase, tai noreciau pasakyti, kad as buvau pas gydytoja ir mano maziukei taip pat sloga, tai as pasakiau, kad praplaunu juros vandeniu nosyte, tai gydytojas liepe neplaut juo, nes jis negerai- paburksta kaip tik viskas nosytej, o reikia praplaut ramunelem, tada viskas atslugsta.nekisu savo nuomones, o tik parasau ka man sake

nu pirma karta girdziu,kad gydytoja nepatartu juros vandenuko.taigi,priesingai,visos patarineja.teko su daug mediku susidurti,bet visu pasisakymai buvo kaip tik UZ.idomiai cia jums susake.

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-22 22:11

vaivorykste 2009 09 22     Vyldinija 2009 09 22    

nu pirma karta girdziu,kad gydytoja nepatartu juros vandenuko.taigi,priesingai,visos patarineja.teko su daug mediku susidurti,bet visu pasisakymai buvo kaip tik UZ.idomiai cia jums susake.

Tai va, ir as esu pasimetus, nes dauguma girdejau, kad naudoja juros vandeni praplaut nosytei. Nes gydytojas sako, "ar tau patinka, kaip ilipi i Baltijos jura ir bandens patenka i nosi?Juk grauzia, o cia dar slogyte, viskas paburke, tai is vis, reikia raminancio-tad tiks ramuneles"

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-09-22 22:15

apie tą jūros vandenuką aš ir girdėjau nekokių atsiliepimų,aš jo niekad nenaudoju.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-09-22 23:44

mes naudojom ta vandenuka nosytei praplauti,mums padejo,mergaite issiciaudydavo,visi bauziai issilakstydavo,tik laiku reikedavo burnyte uzdengti

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-09-23 07:37

Nu tikrai, naudojom ta vandeni ir nieko neatsitiko, mum jis labai padejo

3

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavuncia