Forumas > Šeima > Dviese > Vyras ir jo draugai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-02-28 16:08

Sedziu siandien pikta nes pas vyra draugas atvaziuoja,o buvo kitu planu bet viskas zlugo.Dar tas draugas butu normalus o dabar nelabai man jis patinka nes visada uzsibuna kokias 2 dienas ir visos dienos prabaliavotos o ypac kai dabar mazieji serga taip norisi ramybes.Ka jus manot i sita tema gal as cia svanaude vyro nebesuprantu?

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-02-28 16:38

Supranti manau čia vyras nesupranta, kad tau reikia ramybės kaip vaikai serga, aš esu griežtai pasakiusi kaip vaikai serga jokių draugų, na bet taip priprato, kad iš vis retai kada pasikviečia kokį draugą į namus alus išgertigeriau išeina į barą, ar kartu einame su vaikais pas draugus, mum lengviau išeiti iš jų, pavargstu kylam ir einam, o jei draugai pas mus juk neišvarysi

Mama.lt

Mama.lt

2009-02-28 16:50

nu pas manes tokiu problemu nera kad vyras vedziotusi draugus i namus,jei nori atsigerti tai sau alaus buteli parsinesa ir man,o su kristulka tai sutinku geriau as eisiu i svecius nei pas mane,atsibosta apsirengi ir iseini o draugam tai nepasakysi,ir musu draugai kazkaip yra tie bendri tai ir bendrauti smagiau

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-02-28 20:02

Nemegstu ir as vyrisku baliavojimu namie.Vyras zino,tad jei kartais nori eina pats pas kokio draugo.Man patinka,kai i namus ateina bendri draugai su seimomis,o ne kokie draugeliai kuriems terupi prisigerti

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-02-28 20:14

Na pas mano vyra ir buvo toks draugelis, budavo kai ateina tai iki vidurnakcio ir ilgiau sedi. Be to budavo dar ir tokiu variantu, kad mano vyras gert nepakelia, tai jis miegot o man buk su jo padruzke. Aciu dievui viskas baigesi, nes tas jo draugas sukure seima, laukiasi lialiuko, tai dabar bendraujam bet su saiku. Taip kad jei tas vyro draugas seimo neturi bus beda kol jos nesukurs, o jei turi tai jau yra absurdas, didelis nesuoratimas kad kas per daug tas nesveika

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2009-03-01 01:28

JO tas draugas seimos neturi o kas jam?Jis issiskyres niekas jo nekontroliuoja gerai nors tas kad retai teatvaziuoja tai as taip pasiusciau,o dabar kenciu dar dantis sukandus,bet siandien matyt ir jis pastebejo kad ne nuotaikoi esu nes uzklause?As irgi daugiau megstu su seimomis draugauti megstu ir kompanijas pasedet,paplepet bet viska su saiku.Na reiks vyra uz ragu paimt,rimtai pasikalbet bet galiu but nesuprasta,nes sakys o kas cia baisaus ivyko?Juk tipo sedziu namie su draugu niekur neinu na ir t.t.Buna kartais tokiu netyketu sveciu ir tai mane nervina,reiks sprest ta problema. 

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 293

2009-03-17 14:31

pas mus, per laika savaime "atsipurte" draugeliu, kurie nei seimos, nei merginu neturi :) mano vyrui su tokiais nebebuvo apie ka bendrauti :)

as ir geriau einu i svecius :) i namus man malonu priimti tik labai artimus zmones, kurie supranta, kad seimoj vaikas :)

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2009-03-17 14:35

o jūsų draugės vyrams patinka? taip nei viena nieko neparsivedat namo, nebūna "mergaitiškų" pasėdėjimų? netikiu...

visas situacijas reikia spręst. gal vyras dėl tylos ar besaikio rėkimo net negirdi/nežino jūsų nuomonių?

jei vaikas serga, galima susitart, kad draugą pasikviestų kitą kartą. kad neužsibūtų- su vyru sutarti kažkokį buvimo limitą.

o tai dabar visos reaguojat taip, lyg pačios be draugių...

tiesa, dėl gėrimo. jau geriau tegu geria namie, kur galit matyti ir "prižiūrėti" nei kad kažkur kabake su kažkuo.

ir neriškit pavadėlių- jie ne šunys, turi savo draugus, savo kompaniją, galų gale- savo gyvenimą, kuriame kartais noris sudalyvaut, ne tik stebėtoju būt...

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

2009-03-17 14:43

pa_radize 2009 03 17    

o jūsų draugės vyrams patinka? taip nei viena nieko neparsivedat namo, nebūna "mergaitiškų" pasėdėjimų? netikiu...

visas situacijas reikia spręst. gal vyras dėl tylos ar besaikio rėkimo net negirdi/nežino jūsų nuomonių?

jei vaikas serga, galima susitart, kad draugą pasikviestų kitą kartą. kad neužsibūtų- su vyru sutarti kažkokį buvimo limitą.

tiesa, dėl gėrimo. jau geriau tegu geria namie, kur galit matyti ir "prižiūrėti" nei kad kažkur kabake su kažkuo.

ir neriškit pavadėlių- jie ne šunys, turi savo draugus, savo kompaniją, galų gale- savo gyvenimą, kuriame kartais noris sudalyvaut, ne tik stebėtoju būt...

as sutinku su ta nuomone, kad geriau kai vyras geria namie :) ir  nelaikau jo uz pavadelio :) manau skiriasi moterys drauges :) juk moterys visada galvoja apie vaikus, pas tave kai ateina drauge tu vaika su teciu palieki?

2009-03-17 14:46

aha, moterys nesikeikia, negeria, nebezda kuo gi jau taip skiriasi?

kai gyvenau su pirmu vyru, kompanijos buvo itin dažnos. jei būdavo išskirtinai moteriška, ne tik vaiką vyrui įduodavau- dažnai abu ir pas senelius nakčiai išsiųsdavau.

beje, vyro draugai visada buvo/yra ir mano draugai. tad ir bendraudavom kartu. ir vaikas nemaišydavo. atėjo laikas- pamaitinai, užmigdei ir gali toliau linksmintis, bendrauti.

išeičių ir galimybių visada yra. tik gal ne visada noris jas matyt ;)

2009-03-17 14:50

as nesakau kad negalima bendrauti :) tik... bene ta nebuna taip, kad tikrai pavargsti nuo kaikuriu zmoniu ir nesinori ju matyti?

2009-03-17 14:54

tokiu atveju skaityt pirmą mano žinutę šioj temoj ;) juk tam ir yra bendravimas- kad su savo vyru sutart sąlygas tokių lankysmų, ypač kai jie trunka ir 2 dienas

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2009-04-15 14:41

inguska 2009 02 28    

Sedziu siandien pikta nes pas vyra draugas atvaziuoja,o buvo kitu planu bet viskas zlugo.Dar tas draugas butu normalus o dabar nelabai man jis patinka nes visada uzsibuna kokias 2 dienas ir visos dienos prabaliavotos o ypac kai dabar mazieji serga taip norisi ramybes.Ka jus manot i sita tema gal as cia svanaude vyro nebesuprantu?

Aš tokius draugus su vyru kartu pro duris išgrūsčiau.Neleidžiu manęs neatsiklausus jokių draugų į namus kviestis. O jei dar vaikai serga...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2009-04-15 14:57

na pas mus namuose draugai ir lieka draugais, o ir draugai turi tureti namus... pasedejo, isgere alaus ir "brangus drauge aciu kad aplankei, taciau mes jau norime pailseti, lauksime kita karta". ir viskas, nei jokiu piktumu nebuna, nei draugu nakvyniu pas mus..., taigi brangios moterys, mokekim graziai svecia isprasyti, kuris ilgeliau uzsibuvo ir nebus jokiu piktumu nei ant vyro draugu, nei ant paciu vyru

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2009-04-15 15:01

grazute 2009 04 15    

na pas mus namuose draugai ir lieka draugais, o ir draugai turi tureti namus... pasedejo, isgere alaus ir "brangus drauge aciu kad aplankei, taciau mes jau norime pailseti, lauksime kita karta". ir viskas, nei jokiu piktumu nebuna, nei draugu nakvyniu pas mus..., taigi brangios moterys, mokekim graziai svecia isprasyti, kuris ilgeliau uzsibuvo ir nebus jokiu piktumu nei ant vyro draugu, nei ant paciu vyru

Sutinku.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-04-15 15:02

Pas mus taip nėra, neturime mes atskirų draugų visi bendri ir visada pas mus praneša kad atvažiuoja ar ateina o jei yra koks reikalas sergi pavz tai atkelių tiesiog susitikimą ir nekvaršinų dėl to galvos, juk viskam yra vieta ir laikas, pas mus ne nakvynės namai ir tuo labiau baro funkcijos neatlieka. Jei yra kokia proga kodėl gi ne ir taurelę išgerti.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1018

2009-04-15 15:17

saunuoles, laikykites tos kuriu vyrai turi draugu, kurie jums nepatinka, o tos kurios turi tik bendrus draugus - labiau pasiseke

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 229

2009-04-18 10:45

Mano vyras turi daug draugu ir gerai, nes kitaip mirtumem is nuobodulio, kartais man jie patinka, kartais erzina, ypac tokie kurie per ilgai uzsisedi ar alu megsta ir be jo neateina.  Pritariu kad geriausia bendrauti seimomis,  o kai vaikas serga ar kokia kita beda istinka, tai jokiu pasisedejimu su draugais negali buti. Cia mano nuomone. 

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-05-06 21:18

pa_radize 2009 03 17    

as irgi pritariu siai nuomonei... 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2009-05-12 18:15

taip jau susikloste, kad vyro draugai yra visos seimos draugai. o mano draugai - ir jo kartu

1

Viršun ^ | Forumas > Šeima > Dviese > Vyras ir jo draugai

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Mindaugas