Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Auginam svetimus vaikus

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1355

2009-09-22 07:58

Labas vover, todėl ir sakau, kad įmanoma, bet tai priklauso nuo žmogaus atsidavimo, kantrybės,  net aplamai sampratos į šeimą.....

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-09-22 11:06

Ne visiems šitas duotas,toli gražu ne visiem. Vat aš bandau kartais pagalvot,kaip būtų  man,jei būtų kita šeima.Net nežinau,bijau ką ir pasakyt,ko gero nesugebėčiau  širdyje mylėt visus vienodai.....Nors ką gali žinot.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-09-22 11:09

na vover kaip butu, tai matytum kada kada su tuos susidurtum...

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-09-22 11:16

Tai taip,todėl ir nesakau taip kategoriškai.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-06-23 12:45

Ko gero, as irgi negaleciau myleti svetimo taip kaip savo. Na galbut neteko susidurti, todel tokia nuomone, bet tikiuosi niekada ir neteks 

Teisines paslaugos

Mama.lt

Mama.lt

2010-06-23 14:34

visi vaikai skirtingi.yra vaikutis kuri pamatai ir nesvarbu kad jis svetimas,tokia siluma jam jauti.o buna jetau net slykstu paliesti.mes lankomes su vyru vaiku namuose,ir tikrai ten visokiu yra,eziuku.bet tie eziukai buna mielesni,nei savas vaikas.sunki ir skaudi tema...gerai kai vienas is tevu nors yra.svarstau gal pasiimti vaikuti auginti,bet yra daug bet...ar as ji mylesiu,vat kur klausimas

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2010-06-23 15:12

kol nesusiduri sunku pasaky kas kaip..... artodo bus nesunku, bet daznai realybe buna kitokia,

ir dar priklauso nuo kokio amziaus pradedi augint,kuo mazesni tuo lengviau, manau, o dar ir priklauso nuo to kokiomis aplinkybemis pradedi augint svetima, ar  vaikai naslaiciai, ar  gyveni su ju tevu ar motina nors yra kazkur ir  kitas is tevu... daug niuansu ir vienareiksmiskai negali nieko spresti...

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 206

2010-06-28 22:30

mes su vyru auginame jau 6 metus,mano sesers du vaikucius,nes vaiku teveliai zuvo avarijoje,nedrysau vyrui sakyti kad gal bandome is visu jegu jog niekas niekad neisskirtu vaiku,bet vyras sy sprendima pasiule man anksciau nei as ,sirdis vos neislipo lauk is laimes,kol ysivaziavome y vezias buvo gan sunku,bet niekada netruko meiles,geru,graziu zodziu jiems,buna daug kas sako,oi jus tokie jauni o jau turite 4 vaikus,na ir skubat.na o dabar esame seima 10-ies balu,vis dazniau su vyru pastebime jog vaikai mus pavadina mama,ir teciu,nors niekada nesam sake jog sitaip mus vadintu,anksciau vadindavo vardais arba teta ir dedis,bet keiciames mes , laikai ir vaikai. svarbiausia mums , seima,meile ,supratimas ir  vienu kitiems siluma ...    val029.gif (3350 bytes)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-06-29 16:22

auginti ne savus vaikus visu pirma didziule atsakomybe. tai daugiau, nei geras darbas.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 23

2010-07-30 21:57

Na ir as jungiuos i jusu buri, auginu savo jauniausia seseri, pati esu uzaugusi vaiku namuose, tad puikiai zinau koks ten gyvenimas...  Imant vaika is vaiku namu, tikrai reik pagalvoti, musu situacija buvo tokia, kad sesuo gyveno su mama iki 4m, po to vaiku namuose 2men, ir tada pas globeja. Globeja atsisake, tad man teko ja pasiimt.... Tai mano sesuo, bet dabar pries imant, tikrai labai gerai pasvarstyciau, nes net neisivaizduojat kiek kantrybes, pastangu reikia auginant tokius vaiku

[url=http://balanda.lt][img]

[url=http://balanda.lt][img]

visi vyrai vienodi, tik ju atlyginimai skiriasi :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-08-25 13:57

Sveikutes mamos taip jau gavosi kad ir man tenka auginti svetimus vaikus . Issiskyriau turiu 2 vaikus is pirmos santuokos , susipazinau su vyru kuris turejo 2 vaikucius , 3 metus vyko skyrybos , taip ivyko kad tie jo vaikuciai liko pas mus. Auga jie jau beveik 4 metai pas mus . Susilaukem bendro mazylio .Mano nuomone tai mamai kuri augina svetimus vaikus ir myli juos kaip savo reikia uzkabinti medali.Mane visi vaikai erzina , ar kad ju tiek daug , namie triuksmas ,amzinos pestynes, surmulys , dalybos.Maziukas aisku demesio centre jis visu numyletinis.Vaikai skundzia vienas kita , dziaugiasi kad kuris buna pabartas ar nubaustas .Man jau stogas nuciuozt baigia, kazkada ir as maniau kad galeciau auginti vaikus is vaiku namu nieko cia toko mazyliams reikia demesio globos , bet dabar kardinaliai pakeiciau nuomone

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1355

2010-08-27 09:09

Ištikro tai nėra lengva, kol randi savo bendravimo būdą su svetimais vaikais. Jei jauti, kad santykiai tarp tavęs ir vaikų yra įtempti, viskas erzina ir varo iš proto, tai nėra tik vaikų bėda. Nemažai nervų, savigraužos, jėgų reikalauja išmokimas juos priimt kaip savo. Nereikia slopint nepasitenkinimo jei vaikai išties elgiasi blogai. Išsakai kas nepatinka, apsisuki ir nueini (jie turi laiko pagalvot, tu nurimt). Prie bambėjimo ir šaukimo vaikai greit pripranta, o kai pasielgi taip, kaip jie nesitiki - turi galimybę laimėt jų pagarbą.... Oj, kiek prirašiau, bet turbūt nelabai suprantamai . Jau 8 metai,  bet kasdien vis labiau džiaugiuos, kad nenuleidau rankų, kad radau savo formulę ir , kad dabar abipusė pagarba ir supratimas yra ilgų ieškojimų pasekmė

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 92

2011-05-13 22:03

As asmeniskai nelinkeciau nei didziausiam priesui auginti svetimo vaiko.

Kol pati nesusiduriau tol galvojau oj kokie jie nuskriausti mieli mazyliai.Musu santuoka antra abu is pirmu santuoku turejom po viena vaikuti,taip gavosi kad vyro vaika ir reikia auginti nes mama aukoholike ir neaugina savo vaiko.Is pradziu galvojau koks nuskriaustas mielas vaikas puse metu gyvenom graziai kol nepastebejau kad jis skriaudzia manaji,tada prasidejo konfliktai,plius vaikas kartais bendrauja su savo tikraja mama tai tel o kartais per atostogas nuvaziuoja aplankyt tai ta primokina ,kad tu jos neklausyk,nekesk ir t,t

Tikras dziaugsmas yra savi vaikai,nezinau jai reiketu augint tikra naslaiti ir pvz gimines vaika gal butu kitaip.

O dabar susipykstam,susitaikom ir toliau gyvenam vaikas ne daiktas lauk neismesi,bet vargo,kantrybes,ir supratimo labai daug reikia.Begalo daug pastangu reikia idet lipdant gerus santykius.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2011-10-22 21:01

as pati esu skyrybu vaikas. kai tetis musu paskambino mamai pasakyti, kad negris, mama paklause, o ka man vaikams pasakyti? jis atsake-ka tik nori. po skyrybu tevo visai neturejau kelis metus. gerai, kad bent minimalius alimentus mamytei mokejo. o kai suzinojo, kad ji serga, ir, greiciausiai, neisgyvens, prisimine, kad turi vaikus. o kai mamyte mano iskeliavo, issiveze mus pas save, kur gyvena su drauge. ji musu nemylejo ir nemyli. po daug laiko pasigimde vaika nuo musu tecio, tai tas vaikas jai visas pasaulis, o mes tokie nevykeliai, kokie ir buvom. as jos vaika myliu tikrai labai ir laikau pilnaverciu vienu is musu (broliu ir seseru) :) o dabar santykiai su teciu kuo puikiausi. nesakau, buna ir nesutarimu, pykciu, bet viskas issprendziama, viskas issiaiskinama

3

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Auginam svetimus vaikus

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Ugnė