Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Auginam svetimus vaikus

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-09-20 23:18

Sori mamytes,bet nemanau kad cia jau toksai didelis pasiaukojimas,paprasciausiai jei tu myli vyra,ar moteri, kuris turi vaikuciu is ankstesnio savo gyvenimo laikotarpio,tai tu tikrai pamilsi ir jo vaikucius,nu nesimaisys tie vaikai kai jums noresis buti kartu

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-09-21 09:59

laurike 2009 09 20    

Sori mamytes,bet nemanau kad cia jau toksai didelis pasiaukojimas,paprasciausiai jei tu myli vyra,ar moteri, kuris turi vaikuciu is ankstesnio savo gyvenimo laikotarpio,tai tu tikrai pamilsi ir jo vaikucius,nu nesimaisys tie vaikai kai jums noresis buti kartu

oi,nesakyk,yra visokiu

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-09-21 10:12

Gyvent tai gal ir gyvena su vyru ar moterim,kuris turi vaikučių iš pirmos santuokos,bet tikrai svetimų vaikų niekas taip nemylės kaip myli savo. Nori nenori čia taip jau gaunasi.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-09-21 10:19

Myli myli  ir dėmesio nei vienam nestokoja, čia priklauo nuo moters, ar vyro draukystės pradžios pokalbio , požiūrio.

Jei moteris (vyras) daleidžia , kad jų vaikams mažai dėmesio rodytų, būtų skurdus bendravimas ir t.t. tai žinoma, kad atsiradus bendram vaikui mylės savo, bet jei nuo pradžių bus kalbama, kad mano yra ir tavo, nes kaip bebūtų gyvena kartu, vadinasi turi auklėti kartu ir bėdomis dalintis, tai tikrai gimus bendram vaikui jokio skirtumo myli abu vienodai.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-09-21 10:30

myles ar nemyles, maisys ar ne - cai priklauso nuo daug veiskniu. visu pirma koks seimos modelis sudaromas? t.y. ar nauja seima kuria abu turedami vaikuciu is pirmu santuoku, ar turi tik vienas kazkuris? kokio amziaus patys vaikai? gimineje yra puikus pavyzdys kuomet mano teta issiskyre su vyru ji liko su dviem paauglem dukrom, naujas vyriskis  (jos draugas) tikrai mylejo tas mergaites, o sitos niekaip nei artyn ir jis tikrai stengesi, sakyciau lb graziai elgesi. o snipstas gavosi, pacios dukrtos pradejo mamai kelti salygas, kad nebus jokiu kitu vyru ir t.t.

2009-09-21 10:42

Yra visokių pvz. Čia ko gero nuo pačio žmogaus priklauso.Aš ko gero daugiau susiduriu su tais negeriečiais

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 52

2009-09-21 11:10

Mano vyras (busimas) augina mano dvi dukras is pirmos santuokos.Dabar turim bendra maziuke,5men. Myli visas vienodai,tik aisku kad pagranduke lepinama visu. O ir seses mazyle tiesiog dievina. Mano vyresneles net nelaiko pirmo vyro tevu,tik sprm... .Joms tetis yra mazosios tetis,patas mylimiausias,pats geriausias.Jis rupinasi jomis,jei kas mokykloje negerai,iskarto pasako teciui,kartais as net paskutine suzinau nuodemetes.Grazu buvo stebeti kai mano paneles tevo dienos proga iteike geliu.Jis net apsiverke.Pasak merginu,tetis ne tas kuris padare,bet tas kuris uzaugina

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-09-21 11:45

saunu... dziaugiuos uz tavo paneles, kad taip gerai priima teti.

2009-09-21 13:14

Gal jums nuskambės juokingai, bet kaip jau mačiau kad mūsų santykiai rimtėja, t.y. virsta į šeimos santykius ir kvepia vestuvėmis aš savo 3 metukų saūnau tiesiog paklausiau ar jis nori turėti tokį tėtį, ar jam patinka, kad mes kartu ? Aišku jo atsakymas buvo  vaikiškai bet teigiamas ir tik tada mūsų draugystė virto į rimtus santykius t.y. pradėjom kartu gyventi.

Man mano vaiko nuomonė buvo pati svarbiausia, o paskui jau vyras .Vaikai turi būti pirmoje vietoje, o ne draugas, sugyventinis, meilužis, vyras ir t.t.Tada vaikai jausis mylimi ir saugūs.

2009-09-21 13:24

Visai čia nieko juokingo nėra.Pritariu tavo išsakytai nuomonei,kad pirmoje vietoje vaikas,o po to jau visi kiti.

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-21 15:37

taip pritariu , kad pirmoje vietoje vaikas...

na pas mane yra tokia situacija:

as turejau sunu, vyras is ankstesniu santuoku ir turi sunu ir dukra.

Dukra nuo 2metuku augino vienas, jai dabar jau 24metai. yra ir sunus, jis auga pas motina nes teismas taip nusprende...na as per daug neigilinsiu i istorija, bet noriu pasiguosti ir gal net paprasyti patarimo, kaip man su tuo berniuku elgtis., Kai atvaziuoja pas mus as jam tarsi ir neegzistuoju:

kvieciu valgyti -neina, ko nors paklausiu - nesneka...jei prieina prie seses, (bendra su vyru) tai ziurek kad ko nors nepadarytu...

jam siuo metu yra 7metai.

danius (mano sunus) pradeda ji pamegdzioti, daro ta pati...

zodziu namie buna lengvas pragaras...

aisku po tokiu savaitgaliu prasideda nemalonumai su vyru...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-09-21 16:35

o kur tavo sunus db? nes rasai as turejau sunu...

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-09-21 18:04

Na gal kuomet vaikai mazesni,tada lengviau su jais,jiems arba patinka naujieji teveliai ar mamytes,arba ne,pasakys tiesiai sviesiai,o vyresneliai tai jie truputi kitaip ziuri i ta reikala.Kad ir pas mane,mama issiskyre kai buvau jau paaugle,as ja smerkiau kad issiskyre,smerkiau kai i namus parvede kita vyra,o mociute kai tarp kitko uzmete kad vadintumem ji teciu,tai visai pasiutau,nu ne astuoniolikmetei nauja mamos vyriski vadinti teciu,tuo labiau kad nei susituoke jie nebuvo,aisku paskui suaugi,sukuri savo seima,pokalbiai su mama visai kitokie tampa,issipasakoja,tada pradedi kitaip galvoti,bet tevu as jo iki siol nelaikau,jis man tik mamos draugas

2009-09-21 18:36

eiwut tavo situacijoje turite jau veikti kartu su vyrų, jei tu viena bandysi , o pagalbos nebus iš vyro ir jo vaikas nematys, kad jam tai rūpi bus sunku . Tiesiog pakalbėk su juo, pasakyk kaip tu stengiesi, bet jis nekreipia dėmesio, gal tėvo koks žodis padės.

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-21 18:51

sandriukas 2009 09 21    

o kur tavo sunus db? nes rasai as turejau sunu...

turiu ir dabar..

gal netaip parasiau..

Danius yra mano sunus, Emilija bendra dukryte, Ignas vyro sunus.

Neskiriu nei vieno  nei kito, abu gauna tokius pat zaislus, tokias pat lauktuves.

abu ir pylos gauna vienodai, jei ka pridirba...

Sakiau vyrui, tai jis pabando su Ignu pasisneketi, tai ta savaitgali kai buna pas mus tai kaip ir atkunta, bet sekanti karta vel trukt uz vadziu vel is pradziu....

bet tas pats varijantas buna ir didzioji sese buna pas mus.... Tada Ignas ir su ja nebendrauja...

Na tarsi musu su ja net nera salia...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1355

2009-09-21 20:24

Sakykit ką norit, bet kai žmonės sako, kad svetimų vaikų neįmanoma mylėt kaip savo - tai man siutas ima. O iš kur kas žino, jei negali tu, ar negaliu ir aš? O kelias iki to, tikrai nebuvo lengvas. Atėjau į šeimą, kai berniukui buvo beveik 7 o mergaitei 9. Iš pradžių atrodo viskas tvarkoj, po pusmečio žiūriu - nė velnio. Vyras po  savaitę išbūdavo reise. Jam gryžus, vaikai geri, jam išvažiavus, nemėgink ko nors paprašyt, subart (ypač mergaitė). Arba net prie tėvo buvo pradėję nuskriaustais vaidint. Tačiau puikiai supratau, kad jiems sunku su kažkuo dalintis tėvu.... Taip tokia žaibiška atmosfera ilgai tvyrojo tarp visų. Tačiau vieną kartą trūko kantrybė ir pasakiau vaikams, kas man guli ant širdies.... Tuo tarpu jie tylėjo. Dar pora tokių pokalbių ir ėmėm vieni kitus suprast. Nežinau, dėl nervų ar ne, bet 23m jau turėjau ne 1 ir ne 5 žilus plaukus. Bet kai išmokau su jais susikalbėt (o pirmiausia sakyt ką jaučiu) mes tapome ne tik šeima, bet ir geriausi draugai.  Jei sakau, kad nenoriu arbatos, bet man vistiek jos atneša į lovą, kai guliu paslika, kai  iš vasaros atostogų gryžta ir parveža aptirpūsi šokoladą už paskutinius pinigėlius, patikėkit - miela. Tada jau negali jų nemylėt, greičiau reikia išmokt juos mylėt, o tai ilgas ir labai sunkuas kelias

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-09-21 21:49

viktorija,labai sauni mama esi.daugiau tokiu kaip tu

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-09-21 22:08

turiu ir as siokios tokios patirties. mano mama su mano tevu susituoke, kai ji is ankstesnes santuokos turejo 2 vaikus. ir ka galiu pasakyti- neisskyre jis ne vieno is musu... visu nemylejo vienodai... o mama vaidino, kad nieko nemato, ir nieko nedare. o jus gyventumet su tuo kuri mylit, bet kuris nemyli jusu vaiku?

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-21 22:58

negaliu spjaudyti i vandeni kuri gali tekti gerti, bet as negyvenciau su tuo kuris skriaus vaikus...

nemyleti viena, bet juos skriausti visai kas kita...

2009-09-22 00:09

Viktorija,tavo pavyzdys puikus,bet tokių atsidavusių ,kantrių ir t.t yra nedaug. Na nebent aš tokių pavyzdžių savam rate neturiu...deja.

2

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Kiti klubai > Auginam svetimus vaikus

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Maksim